Golfky Babyzen Yoyo, máte zkušenost?

mh06
6. dub 2018

Mile maminky, chtela jsem se zeptat zda a jake mate zkusenosti s golfkami Babyzen Yoyo? Zvazujeme prikoupit golfky - ve meste, nicmene vic na vyuziti na cestovani letadlem, cekaji nas dlouhe cesty za manzelovo rodinou a potrebujeme mit kocarek k dispozici k letadlu, po letistich pri prestupech atd. Mame rocni holcicku, nyni vozime v Buffalo, Predem dekuji za vase postrehy, doporuceni, zkusenosti🙂
(Na klasicke golfky /odolnejsi/ jsem uz poptavala Nexo Mutsy.)

mr_falko
6. dub 2018

slysela jsem na ne jen chvalu, ale desi me ta cena....to se mi davat fakt nechce....
nicmene vcera jsem natrefila na tyhle - hodne podobne vlastnosti a cena polovicni https://www.kasparek-baby.cz/kocarek-sportovni-...

mh06
autor
6. dub 2018

@mr_falko dekuji moc za zpravu a za doporuceni. Mrknu na kocarek. Ta cena u Babyzen je fakt vysoka.☹ my budeme litat casto a resime prave, aby kocarek vydrzel a hlavne at si ho muzeme vzit s sebou jako prirucni zavazadlo.

fifina86
6. dub 2018

@mh06 koukni i na Baby jogger Travel ;)

zelenaesmolda
6. dub 2018

kazdy kocarek muzete mit az k letadlu,vezmou vam ho az tam.me to prijde zbytecne,jsou tak malinke,ze je pouzijete maximalne par mesicu.a pri prestupech vam stejne zavazadla jdou az do cilove destinace takze kocar mit nebudete,lepsi by bylo asi na tohle nositko

fifina86
6. dub 2018

@zelenaesmolda vejde se do nich i 2lete dite (dneska s nima kamaradka prijela na hriste). A vyse zminivane a i BJ Travel maji prepravni batoh,ktery ma rozmery prirucniho zavazadla a jdou tak na palubu s vami ;)

mh06
autor
7. dub 2018

@zelenaesmolda dekuji za doporuceni. Nam jde prave o to, abychom si kocarek mohli vzit s sebou na palubu letadla a tim i mohli po priletu na mezipristanich kocarek hned pouzit.

mh06
autor
7. dub 2018

@fifina86 dekuji moc za doporuceni. Mrknu.🙂

zelenaesmolda
7. dub 2018

@mh06 chapu,dejte si ale pozor na to,ze kazda aerolinka ma jine rozmery pro prirucaky.aby se vam nestalo,ze koupite kocar za drahe penize a pak zjistite,ze ho stejne nemuzete s sebou na palubu vzit 🙂

fifina86
7. dub 2018

@zelenaesmolda ty rozmery se lisi opravdu minimalne a pokud uvidi,ze to je kocar,tak to resit nebudou ;) (letam s detmi opravdu hodne).

zelenaesmolda
7. dub 2018

@fifina86 tak snad ne,ja jenom vim jak dokazou byt nekdy padli na hlavu....

fifina86
8. dub 2018

@mh06 omlouvam se,popletla jsem nazev,je to BJ city tour http://www.babyjogger.com/en-US/city-tour™
@zelenaesmolda hmm,mozna k dospelim,ale jinak byli vzdy baby friendly ;)

mh06
autor
8. dub 2018

@fifina86 @zelenaesmolda mile damy moc vam dekuji za reakce a doporuceni. Urcite vse zvazime. My jsme litali dost jeste pred dcerkou a ted nas to ceka ve trech, porad nejak verim, ze vetsina velkych aerolinek je babyfriendly a vychazi vstric 🙂

biscuit
8. dub 2018

My babyzen máme, i jsme s ním letěli a za mě velká spokojenost. Mladšímu synovi je 2r a 10m a pořád ho v nich popovážíme. Dlouho jsme koupi zvažovali, cena je vysoká, ale nelituji! Lehký, skladný, fešácký 🙂

fifina86
8. dub 2018

@mh06 ja ziji v zahranici,letam tez dost,casto i s detma sama a zatim mam jen same baby friendly zazitky ;)

zelenaesmolda
8. dub 2018

@mh06 zila jsem nekolik let v UK takze jsem se taky dost nalitala a casto jsem se nestacila na letisti divit ze u terminalu neni ani vytah,ze matky musely kocary tahat samy a nikdo ze zamestnancu jim nepomohl...

mh06
autor
10. dub 2018

@biscuit dekuji za zpravu. Mohu se zeptat, zda a kde vyuzivate tento kocarek mimo litani? Ve meste, jake povrchy jsou ok a jake uz ne? Uvedomuji si, ze to na outdoor neni, to je jasan😁. Nicmene by me zajimalo jake mate zkusenosti s jezdenim po ulici, kolecka drzi? Predem dekuji

mh06
autor
10. dub 2018

@zelenaesmolda dekuji za sdileni zkusenosti. Je to vzdy o lidech. Snad budeme mit stesti na personal na letistich vetsi nez mam na tramvajovych zastavkach🙂

mh06
autor
10. dub 2018

@fifina86 dekuji moc za zpravu. Mohu se zeptat odkud letate? To jste sikula, kdyz to zvladate se dvemi detmi a jeste nekdy sama👍 Pokud mate tipy jak zvladnout let s prckem, budu rada. Nas ceka let do LA k rodine, tak to bude asi “velka sranda”🙂

fifina86
10. dub 2018

@mh06 ziji v Belgii a s detmi letam v 80% jedine sama a to uz od jejich 1,5 a 3let nekolikrat do roka ;)
A na zabaveni zalezi kolik ditku v dobe cesty bude. Ale jestli letite 1 dite a 2 dospeli,tak to je pohoda i ta takovy let.
@zelenaesmolda tak nevim,Belgicani jsou asi velmi baby friendly,ale ja mam zatim jen same pozitivni zazitky a obecne si me zname (cizinky) na letecke spolecnosti fakt nestezuji.

mh06
autor
11. dub 2018

@fifina86 to mate muj obdiv, sama a s 2 malinkymi detmi. Az my poletime za rodinou tak bude nasi holcicce 18 m. Ceka nas let Praha-Londyn (cca 1,5h) a Londyn-LA (cca 11h). Bude to sranda, my byvame vyrizeni cca 3h pred priletem do LA, tak ted to bude s prckem o necem jinem🙂 Ale rikam si, zvladli to jini, zvladneme to taky😉

biscuit
13. dub 2018

@mh06 Využíváme ho pořád, nešetříme ho. Bydlíme na vesnici, ale do žádných lesních terénu se nepouštíme. Kolečka jsou malá, ale drží. Už s ním jezdím přes rok a žádné velké opotřebení. Kdyby jakýkoliv další dotaz, ráda zodpovím.

fifina86
13. dub 2018

@mh06 urcite to zvladnete,nepripoustejte si nic jineho,ono tu nejistotu pak ditko citi ;)

mh06
autor
14. dub 2018

@biscuit moc dekuji za Vasi zpravu a hlavne Vasi spokojenost s Yoyo🙂 Jste hodna, ze jste mi popsala co kocarek zvladne. Vase poznamky take prispely k rozhodnuti kocarek poridit. Uz je na ceste😉 dekuji

mh06
autor
14. dub 2018

@fifina86 to si rikam taky😉 jen uvidime jak😉

mh06
autor
14. dub 2018

@mr_falko @fifina86 @zelenaesmolda @biscuit @mr_falko Mile maminky chtela bych vam vsem jeste jednou podekovat za Vase zpravy a hlavne za Vas cas a vstricnost!😊 moc si toho vazim. Jeste jednou dekuji. Preji Vam krasne dny🌞

mr_falko
15. dub 2018

@mh06 nemas vubec za co, ja stale premyslim ktery koupit...Yoyo to nebudou, ty prachy za to nedam. Mrkni se jeste na Joie Pact, to jsem dneska vycetla v jiny diskuzi a libi se mi moc 🙂

mh06
autor
15. dub 2018

@mr_falko dekuji za doporuceni, ale my uz se v patek rozhodli a koupili/objednali YOYO. Dostali jsme na nej jeste slevu, tak se to hezky siklo😊

biscuit
16. dub 2018

@mh06 Tak jste se rozhodla pro🙂 Troufám si tvrdit, že nebudete litovat. Když se Vám bude chtít, napište, jak jste spokojená. Zdravím a pěkný den!