Golfky do města a na cestování, prosím o zkušenosti

teri_luky
10. bře 2013

Vím, že diskuzí o golfkách je tady dost, ale už se v tom ztrácím. Chtěla bych golfky do města, na cestování metrem, tramvají, aby byli lehké do vlaku a popřípadě i do letadla. Váhově samozřejmě co nejlehčí, mám doma cvalíka 🙂), snadné skládání a polohování, kdyby syn usnul. Na ceně nezáleží. Tak poprosím o vaše zkušenosti a doporučení 🙂
Docela se mi zalíbil kočárek Graco Evo mini stoller, nemáte někdo? 🙂

katka_21
11. bře 2013

@teri_luky Dobrý den, ráda bych Vám doporučila kočárek Valco Baby Zee, který by mohl odpovídat Vašim představám. Jedná se v podstatě o golfky se spojenou rukojetí, jejich velkou výhodou je prostorná sedačka s prodlužovací stříškou a hlavně jejich nízká hmostnost - 8,6 kg. Zee je ideální pro cestování hromadnou dopravou, dá se jednoduše složit a přenášet jednou rukou. Sedátko jde polohovat až téměř do úplného lehu. Nosnost kočárku je do 20 kg. 😉

dagha
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zelenkaa
14. čer 2013

@dagha Dobrý den!! Já taky budu rada za jakékoli info o kočárku evo!! Máte ho některá?? Je opravdu tak skvělý, jak se o něm mluví??

blahova_andrea
14. čer 2013

my máme to valco zee a jsme spokojení. máte někdo nějaký odkaz na to graco evo? nikde jsem ho nenašla

dagha
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zelenkaa
30. črc 2013

úžasnýýý! chci ho!;) holky tak co, kupujeme??