Golfky Combi F2, prosím o vaše zkušenosti

kh
12. srp 2013

Ahoj, na jaře bych si ráda koupila novinku na trhu – golfky Combi F2. Prosím o vaše zkušenosti, pokud už tyto na trh nově uvedené golfové hole máte nebo je znáte (máte vyzkoušené). Ráda bych totiž co nejlehčí golfky s jednolitou rukojetí, ale bezpečné a lehce ovladatelné (použití v Praze, tj. metro, tram, ale i venku) což tyto splňují a jsou prý nejlehčí na trhu. Ale uvítán reference, nerada bych opět koupila ne úplně dobře, jako hluboký kočárek. Případně prosím jiné tipy na co nejlehčí golfky s jednolitou rukojetí (do 5 kg) a o zkušenost, zda je vhodné, aby šli golfky dát i protisměru, nebo už je to děcku jedno, že nekouká na mamku? Děkuji.

martinakl
13. srp 2013

Ahoj, já teda nemám tyhle golfky, ale nedávno jsem si koupila Valco Snap. Je těžší, má 6.5kg, ale jezdím běžně po Praze a vytáhnu ho i do schodů. Má větší kola, takže zvládá i terén. Co je máme, nevytáhli jsme sporťák... Do protisměru dát nejdou, ale nevadí, Kuba chce stejně raději koukat dopředu než na mě 🙂
S tou váhou bych to brala s rezervou. Třeba u golfek, co jsem měla předtím, psali že má 6.8kg, pak jsem ho zvážila a má 8.5...

martinakl
13. srp 2013

@kh Teď koukám, že ten F2 nejde dát do lehu. Tak to by třeba mně asi vadilo...

lucijeta
13. bře 2015

pořídila jste je tehdy? taky o nich uvažuju, ale nikde nemůžu najít žádné recenze 😒
@kh

kh
autor
14. bře 2015

@lucijeta Nakonec ne, poridili jsme Valco Snap 4. Nenasla jsme zadne recenze a ani je nevidela na kamenne prodejne.

lucijeta
14. bře 2015

@kh aha, no tak já právě valco už mám a chtěla bych k němu ještě něco lehčího skladnějšího a to už se hledá těžko 😅

lucijeta
26. bře 2015

@kh tak jsem to riskla a je fakt supr 😵

kdyby někdo potřeboval refe, písněte 😉

kh
autor
17. kvě 2015

@lucijeta
A ve srovnani s Valcem jsi spokojena? Ja uz zas pomalu neutahnu ani Valco, tak zas pokukuji po novem, lehcim. Zvladne alespon to, co Valco. Kocici hlavy, metro (asi nemas zkusenost), tramvaje, obrubniky, travu asi ne, s temi kolecky je asi opravdu jen vybehnout do obchodaku? Jsme ted s Valcem sjeli krkonose, i ledovku, ale stacilo by mi, kdyby zvladl Combi Prahu 😀

kh
autor
17. kvě 2015

Je, tak jsem sla na fererence na Heureka a koukam, ze mam smulu - nosnost do 15kg ☹

verundice
8. bře 2016

@lucijeta DObrý den, vypadají dobře, chtěla bych je jen jako nouzovky do auta, jako pohotovostní přibližovadlo, do nákupáků a tak.....není ta sedací plocha opravdu krátká? Četla jsem to v nějaké diskusi....děkuji za info

lucijeta
8. bře 2016

@verundice neni, za nas uplne v pohode, zrovna jsme v nem odjezdili ikeu a maly to prospal 🙂

verundice
8. bře 2016

Já ho akorát teď nikdě nemůžu najít, všude píšou, že už ho nenabízejí... Proč?? ☹

lucijeta
9. bře 2016

@verundice uz vloni se u nas spatne shanel, kupovala jsem podledni kus v modre barve :-/

alimama
14. črc 2016

@lucijeta dobry vecer 🙂 Nebudete golfky do budoucna prodavat? Pokud je tedy jeste mate... 🙂 diky

lucijeta
17. bře 2017

mam, ale cekaji na druheho pasazera, ktery prijde na svet kazdym dnem.. ale pokud mate moznost koupit nekde z druhe ruky tak urco doporucuju

alimama
17. bře 2017

@lucijeta Dobrý den, uz půl roku čekají zabalené v krabici až prcek doroste 😀 Tak uvidíme, ale ta váha je neuvěřitelná 👍😉

lucijeta
17. bře 2017

no super, ja bych nemenila 🙂

mirkov
21. dub 2017

Ahojte. Ja mam doma zlty. Je neuveritelne lahucky a skladny. My sme ho mali ako nudzovy kocik pre starsieho syna ked sa narodila mala. Uplne v pohode ho odnesiete aj na ramene ked sa dieta nevozi. Na cestovanie je super. Do lietadla idealny. Ja som bola teda velmi spokojna. Kedze sa mi deti uz nechcu vozit predavam ho ak by bol zaujem..

rochy
21. dub 2017

@mirkov dobry den prodavate tedy tyto golfky?
zlute? z akolik, potrebuji je prave na cestovani letadlem. dekuji za odpoved Klara Roche

alimama
29. dub 2017

@mirkov dobrý den,měla bych vážnou zajemkyni na golfky, napište mi na sebe prosím email . Děkuji

mirkov
29. dub 2017

@alimama dobry den. Maminka pred vami by si ho chcela kuit a mam este 2 vazne zaujemkyne zo slovenska. Ak by sa nieco zmenilo, dam vam vediet.

sabreen
14. kvě 2017

No vidíte, všichni si je chválíte a já jediná budu nadávat - mě vadilo, že jsem furt zakopávala o zadní nápravu a dost blbě se mi s nima najíždělo na chodník...