Golfky 2017 - jaké vybrat dle požadovaných parametrů?

clifulka
3. led 2017

Ahoj, rádi bychom pořídili synovi nějaké golfky, protože jeho kočárek bude brzy potřebovat mladší sourozenec 🙂. Jaké z aktuální nabídky byste mi doporučili? Našla jsem jen staré debaty a typy se mezitím dost změnily. Potřebujeme spíš prostornější, s nosností 20 kg (už teď má syn 14 kg), dobře skladné (aby se vešly do auta Octavia combi ještě spolu s kočárkem Gesslein F6). U nás ve městě je to samá kočičí hlava a já bych nerada byla slyšet na kilometry daleko, takže i kolečka jsou důležitá. Za kvalitu si klidně připlatím. Pokukovala jsem po TFK buggster,ale vyzkoušeno nemám zatím nic. Těším se na vaše tipy!

eliskaxox
3. led 2017

@clifulka u nas ve meste je to sama kostka nebo rozbity chodnik. Hlavni pozadavek tudiz byl at nehrka a nechrasti. Po dlouhych bojich a rade diskuzi mame Baby Jogger City Lite. Slozi se za 2 vteriny na malou placku, extra prostorny, nosnost myslim 20 nebo 25 kg ( tady se teda musi udavat 15 kg kvuli EU). A hlavne je tichy 🙂

clifulka
autor
3. led 2017

@eliskaxox jo, o tom uz jsem taky cetla, dam si ho do seznamu k vyzkouseni, diky!

kocour1
5. led 2017

Já mám baby jogger city mini a jsem spokojená velmi - v pohodě uveze i dvě děti - mám je dva roky od sebe a tak miminko spinkalo pod korbou natažené a starší seděl u pultíku - takhle jsem je vozila první rok🙂...je to dělník, přitom elegán🙂

clifulka
autor
5. led 2017

@kocour1 to si nějak neumím technicky představit, tu jízdu ve dvou

eliskaxox
5. led 2017

@clifulka normalne sklopite operku uplne dolu, na ni posadite jedno a pred nej toho druheho :D vezla jsem tak uz 2x synovce 4r a 16kg a syna 2r a 12 kg :D mam baby jogger city lite

eliskaxox
5. led 2017

Ja si to az ted plne precetla, ze ta pani to mela s korbickou

kocour1
6. led 2017

@eliskaxox Nene, vozila jsem je v normální single kočárku - je dostatečně prostorný, má "dlouhá záda" a hluboký sed, tudíž mohlo miminko spinkat na té ploše k opření sklopené do lehu (v zimě ve fusaku) a přesto zbylo dostatek prostoru k posazení starší na místo, kde se předpokládá, že má dítě normálně sedět🙂...máme k němu pultík, takže dcera se vezla a koukala a malý syn spinkal za jejími zády přiklopený stříškou🙂...občas se stalo, že starší také usnula opřená o ten pultíček🙂...na rychlovku domů to bylo lepší, než ji nést🙂

eliskaxox
6. led 2017

@kocour1 tak to jste je vezla podobne jak ja synovce a syna 🙂 tak jsem to pochopila dobre.

myshoun
6. led 2017

Mam maclarena xlr, bezva kocar, jsou sice větší, ale splňují co jsem chtěla- polohovani zad, nohou, velká striska, supr nosnost- garance okolo 20kg. Rozmejšlela jsem se mezi nimi a baby joggerem.

vodnarka2013
7. led 2017

Za mě babyhome Emotion 😊