Golfky Mutsy Nexo, máte zkušenost?

mh06
14. únor 2018

Mile maminky, chtela jsem se zeptat zda a jake mate zkusenosti s golfkami Mutsy Nexo? Zvazujeme prikoupit golfky - ve meste(ale znate to, sem tam nerovne chodniky, kostky atd). Mame rocni holcicku, nyni vozime v Buffalo, ale chceme jeste k nemu lehci skladnejsi, ale zaroven odolnejsi golfky, ktere se nezaseknou na prvnim vymolu. Resila jsem i Bee5, ale jsou na nej rozporuplne nazory a za Ty penize po “zkusenostech” od par lidi, mi prijde drahy. Tezko rict. Predem dekuji za vase postrehy, doporuceni, zkusenosti🙂

miseeel
4. dub 2018

300% doporucuji... mam od lonska a nemohu si ho vynachvalit! ✌🏼☺️

mh06
autor
5. dub 2018

@miseeel
dekuji moc za reakci 🙂

miseeel
5. dub 2018

@mh06 klidne se zeptej na cokoliv, co Te zajima.

marcelina14
5. dub 2018

Před měsícem jsem prodala Buffalo a koupila Nexo. Je super. Lehce se ovládá jednou rukou, má odpružená zadní kola, přední mají aretaci, takže taky super. Poměrně prostorný koš-s Buffem se teda srovnávat nedá :D, ale na golfky super. Město a dlažební kostky zvládá s přehledem. Velká výhoda: polohování zad i nožiček do úplného lehu a prodlužovací stříška. Jedinou nevýhodu, kterou pozoruji, ale zase srovnávám s Buffíkem 🙂 Jsou pěnová kola... Kupovali jsme nový a po první procházce vypadala jako ježděná měsíc 🙂 Šíleně se do nich vše zabodává...
Ale jinak rozhodně nelituji a doporučuji 🙂

marcelina14
5. dub 2018

Jinak kamarádka se kterou jsme kočárkovaly Bee měla a mazec... Dlažební kostky peklo, jednou jsme přecházely přes tramvajové koleje a kolečka se jí zasekla, málem jí malý vypadl ven a jen tak tak a přepadla přes kočár :( To samé procházka po Náplavce, zastavování po metrech a dolování koleček z mezer mezi dlažebními kostkami... To samé Cybex Mios... :( Byla vzteklá, že ho chtěla hodit do Vltavy :D Možná mě tady maminy ukamenují, ale podle mě to jsou kočárky do nákupního centra...

miseeel
8. dub 2018

Ja s kolecky zvladla i cestu po poli, cca 3 km 🙂 penovky jsou hold penovky. Vse se opotrebovava. Musim vsak rict, ze nase drzi a to je nesetrim! Nas kocar ma za sebou i trachtaci na Kubě, stejne tak vysokohorske tatry a snehove zaveje v Livignu. Zvladl veskery teren, nas Tobik spal jak dudek - teply fusak k dokoupeni. Nevyhoda - nepozoruji nic az na privazovaci system ditete - ty ksandy me proste s....štvou. System na dve veci a nas mladej uz se umi vyvliknout. Plusy - kocarek se bez kolecek vejde na strechu auta do rakve. Servis mutsy - praha prosek - jeste jsme nevyuzili, ale dobre vedet. Jinak za tento kocar se rozhodne nestydim a vetsinou prave ony maminky s temi kocarky a’la do nakupniho centra cuci, jake stylove a funkcni vozitko mam ja ✌🏼😀

mh06
autor
10. dub 2018

@marcelina14 dekuji moc za info🙂

mh06
autor
10. dub 2018

@miseeel moc dekuji za info a zkusenosti!👍🙂

lucyp13
10. dub 2018

Na fb ve skupině mutsy je o něm mnoho diskuzi, ja se rozhodovala mezi nexem, oyster zero a bee a zvítězilo beecko ale spis proto ze jsem proste chtěla zkusit bgb a zatím spokojenost ale vozim v něm dceru v oc a v zoo apod. Horší terén zatím nemam zkušenost

marusinka
10. bře 2019

můžu vás poprosit o radu? pořídili jsme malému mutsy nexo a netuším jak se dají u tohoto kočárku zvednout pásy, nemůžu se k nim vůbec dostat a jako další věc,jestli se nechá látka vyprat, díky