Druhý kočárek na cestování, jaký pořídit?

irii
18. srp 2014

Ahoj všem maminkám,
poradíte mi prosím jaký kočárek pořídit na cestování? Jako hlavní kočárek máme Gesslain F6 (naprostá a bezmezná spokojenost 😉 ), ale často jezdíme s kamarádkou-maminkou v jednom autě. Chtěla bych tedy pořídit ještě něco skladného, ať v pohodě naložíme dva kočárky a k tomu ještě hromadu dalších nezbytností 😀 . Ideálně s polohovatelnými zády, aby se dalo spící dítě položit alespoň do pololehu. Pokud to bude mít spojenou rukojeť, tak budu nadšená. A ráda bych, aby "vozidlo" obstálo i na venkově, kam jezdíme opravdu často. Nechci ale utratit celou mateřskou, takže klidně dávejte tipy na starší modely. Pokusím se shánět po bazarech tady, nebo v DE. Předem děkuji za tipy!

sabuse1
18. srp 2014

my jako cestovní kočárek kupovali Cybex calisto, měli jsme dvojkočárek když se narodil Vítek takže golfky jsem využila na cestování dost, splnil všechny moje požadavky - spojená rukojeť, polohování do lehu a zvládají celkem dobře skoro každý terén, pak jsem je měla místo sporťáku, už čeká ve skříni na další cestující🙂

sal80
18. srp 2014

My měli nunu Pepp a taky dobrý 🙂 Je velmi skladná a úžasně se ovládá 🙂

ebsian
18. srp 2014

Valco baby - snap 4. Spokojenost, skladný, váha jen 6.2 kg. A na venkově bydlím též 🙂 Nemůžu si ho vynachválit.

irii
autor
18. srp 2014

@ebsian
@sal80
@sabuse1 Holky, díky za tipy. Budu to muset prozkoumat, porovnat... 🙂
Ještě jsem narazila na Baby design Walker. Dá se koupit za vcelku slušné peníze. Ale nevím jaká je kvalita.
No a pak Jané Carrera. Ale ten je asi moc těžký....

sal80
19. srp 2014

@irii jane carreru jsem měla 🙂 Neřekla bych,že je nějak extra těžký,ale není tak skladny. Skládá se do toho deštníku. Nuna a Valco jsou placky 🙂 Nezaberou skoro žádné místo 🙂

katka_21
19. srp 2014

Doporučuji Valco Snap 4 - velice lehký a skladný kočárek se spojenou rukojetí, zvládne i jízdu v terénu, opěrka zad jde sklopit do lehu 😉