• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fusak nebo nánožník do sportovního kočáru?

13. září 2010 
Ahojky, prosím o radu ... do sportovního kočárku na zimu se používá fusak nebo naánožník ? Přijde mi to skoro stejné, vybíráme kočárek a už z toho blbnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Díky za radu.
2. říj 2008 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
verzel:ja budu mit oboji :wink:
2. říj 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenkabu : to je taky řešení :grinning: A to se dává obojí najednou když je třeba velká zima ?
2. říj 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky to řešíme :frowning2: stejně musí být pláštěnka na obojí, když je déšť atd., tak nevím. Tak zatím mám super zimní kombinézku a pak se uvidí,nechci, aby se mi v tom kočárku potil :frowning2: a na to se mi ten fusak líbí víc, tak uvidíme, za jak dlouho si poběžíme pro nánožník :wink:
2. říj 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
obojí :slight_smile: Třeba teď v tomto počasí dávám někdy jen nánožník, aby na malého nefoukalo nebo přidám deku a až bude fakt zima, tak fusak a nánožník :wink:
2. říj 2008 v 19:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
prodávám oranžový fusak Emitex letní a zimní verze (vypínací flísový vnitřek, to je podle mého super, hodně jsme využívali.) Jde i do autosedačky.
Loňská kolekce, používaný jednu sezónu, super stav, jako nový. Zatoužili jsme po eko beránkovém, jinak bychom neprodávali :slight_smile:

Cena: 1200Kč.

Více zde: http://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/woyz/fusak-emitex-combi-exlusive-vypinaci-vnitrek/
13. zář 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek