Nepadací deka nebo nánožník na zimu?

sunflowerr
19. zář 2018

Zdravím, potřebovala bych poradit. V zimě budu dávát syna do sportovního kočárku. Bude v brankovém fusaku. Stačí podle vás na ten fusak jen nepadací deka nebo mám koupit i nanoznik na kočárek? Jaké jsou vaše zkušenosti? Tohle bude naše první zima, takže fakt nevím.. 😂
Díky za rady 😊

hojda
19. zář 2018

koupila bych nánožník kvůli padání mokrého sněhu případně i děšti někdy u nás v zimě.

sunflowerr
autor
19. zář 2018

@hojda
Koupila jsem sadu usitou na miru od jedné pani a nepadaci deka je nepromokavá a pani mi rikala, ze ani neprofoukne. Ale me se zda ta deka na zimu tenka, i kdyz bude dite ve fusaku :-/
Tak právě nevim, jestli je nepadaci deka spíš jen na osklive jaro nebo podzim... 😂

hojda
19. zář 2018

Asi záleží i na fusaku, nánořník to víc utěsní

cosimamvybrat
19. zář 2018

Nikdy jsem nepouzivala ani jedno, neprislo nam to potrebne, kdyz uz ma teply fusak, tak to dle meho staci. Nicmene na to se neptas. Jestli to chapu dobre, tak deku mas a nanoznik ne. V tom pripade bych jednoduse zkusila tu deku a pokud by mi to prislo malo, tak bych dokoupila ten nanoznik az v pripade potreby.

kejt29
19. zář 2018

Mam fusak, nanoznik a nepadaci deku. Fusak na chladnou zimu, deku na podzim a teplejsi zimu a nanoznik vyjimecne proti desti, snehu...bez nej bych se klidne obesla...