Fusak pro jarní miminko. Budu ho potřebovat?

yasmin07
26. únor 2008

Ahoj holky, potřebovala bych poradit...nevím, jestli budu potřebovat fusak pro mimčo, které se má narodit na přelomu března a dubna. Prodavačka mě přesvědčovala, že v žádném případě, tak nevím 😒

mackaplacka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lendy1
26. únor 2008

yasmin, fusak nekupuj, kup si třeba španělskou deku, ta je dost teplá a tu určitě využiješ víc 😉

mackaplacka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
draga
26. únor 2008

yasmin mě se Dála narodil v únoru a taky jsme přežili bez fusaku, už bude pěkně, a přesně jak radí lendy postačí ti nějaká pěkná teploučká deka 😉

yasmin07
autor
26. únor 2008

A budu potřebovat fusak na podzim? Anebo stačí, když dám malou do kombinézy a deky?

draga
26. únor 2008

na podzim jsem taky používala deku a kombinézku i v zimě ale pak jsem dostala fusak a když jsem nechtěla Dálu oblíkat vždycky do kombinézy tak jsem používala fusak...ale to se rozhodneš až budeš mít dítko větší ...teď fusak určitě řešit nemusíš 😎

krikri27
26. únor 2008

Yasmin, fusak nebudete potřebovat 🙂 To si spíš kup takový ten dekopytel, jestli máš obavy ze zimy, ale radši větší, at to máte i na podzim 🙂ale když dáš rychlozavinku, myslím, že ti bude stačit deka, když tak dáš 2 😉

valsik
26. únor 2008

yasmin, já mám na podzim a zimu ten klasický fusak s beránkem. Je naprosto super, teploučký. Na jaro si myslím, že bude stačit třeba ta deka,jak píšou holky nebo přes oblečení dát ještě takovou tu flísovou kombinésku. Určitě bych na dně kočárku ale měla deku, od spoda bývá chladno...

hovinecka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pebi
26. únor 2008

já si taky myslím, že fusak nee.
radši oblíknout víc tenkých vrstev na sebe. 😉

kocurek
26. únor 2008

yasmin 07

Maly s emi narodil v polovine brezna lonskeho roku a byla dost zima...ja jsme pouzivala klasickou perinku (perovou), moc se mi to libi...zalezi na letosni dalsi zime, v dalsich 2 tydnech ma opet teplota klesnout pod 0 a snezit...

JA mam zimni fussak a koupila jsem si i 😅 letni fusacek 😅 😅 😅 , ktery se da odepnout a vypada to velice hezky. je to pro obdobi nynejsi, kdyz je teplo a za chvili chladno a neni uz potreba zimniho fusaku....

silvik
27. únor 2008

Yasmin, naše Barča se narodila koncem března, fusák (normální zimní) jsem měla a použila, ale jenom krátce, pak už bylo teploučko...tentýž fusák jsem pak použila na podzim a zimu....... je však otázka, jak bude, třeba bude krásně a už ho nepoužiješ.... mimi chce ale teploučko, než balit do několika vrstev, raději ho strčit do fusáku... můj názor.. 😉 😀

odetka
27. únor 2008

Tak to nase mala se narodila v kvetnu a fusak jsem koupeny mela. Pro jistotu. Sice hned jsem ho nevyuzila, ale narame se nam pak hodil na zimu a ja nemusela nic shanet.

aponchie
27. únor 2008

mala se narodila v breznu a fusak sme meli ,v roce2005i2006byla v breznu pekna kosa a chumelenice.to mas tezko ,ja ho vyuzila jeste ten samej rok na podzim a zimu a pouziju i na dalsi

pebi
28. únor 2008

silvik - novorozenec si neumí regulovat teplotu a může se lehce podchladit a stejně lehce přehřát... na jaře je počasí všelijaké, stačí, že vykoukne sluníčko a najednou je teplo (a naopak), když bude málo oblečené, ale ve fusaku, tak nemáš jak zareagovat - odkrýt deku, rozepnout budničku...
ale určitě se nechci hádat, mám s tím takovou zkušenost 😉

pebi
28. únor 2008

yasmin, já třeba neoblíkám malou podle toho, jestli je březen nebo srpen, ale podle toho, jestli je teplo nebo zima. takže jestli bude koncem března zima, tak jsem určitě PRO fusak (+ několik vrstev, zase záleží na teplotě), ale jestli bude teplo, tak bych nedávala fusak jen proto, že je březen - z toho důvodu, co jsem psala před chvilkou...
a taky jestli bude velká zima, tak stejně budeš s prckem asi doma 😉

kristi
28. únor 2008

nase je v unoru a fusak nemame do dneska...v kocarku byvala ve flees zavince a dece

pebi
28. únor 2008

takže osobně bych fusak zatím nekupovala, počkala, jaké bude počasí a kdyby byla zima, tak ho objednala na netu. do týdne ho máš doma a bez starostí 🙂

tak jsem si pokecala a mizím 😀

maly_prcek
13. zář 2010

Ahoj,
prodávám oranžový fusak Emitex letní a zimní verze (vypínací flísový vnitřek, to je podle mého super, hodně jsme využívali.) Jde i do autosedačky.
Loňská kolekce, používaný jednu sezónu, super stav, jako nový. Zatoužili jsme po eko beránkovém, jinak bychom neprodávali 🙂

Cena: 1200Kč.

Více zde: https://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/woyz/fu...