Golfáček Inglesina Zippy. Vejde se tam 2 letá dcerka?

beatrice.h
27. únor 2008

Milé maminky, obracím se na vás s prosbou při výběru golfových holí - mám vyhlédly Peg Pérego PLIKO P3, ale skladnosti je na mě objemný, proto jsem se poohlídla po jiném a to po Inglesině Zippy, ale mám obavy, zda se mi tam vleze naše dcerka, která bude mít 2 ročky v srpnu. Poraďte - nebudeme to mít kočárek na každodenní ježdění - jen nouzový (do obchodů, k dr, atd.) Hezký den

petrullina
17. dub 2012

@cindy83 Ahoj, my máme verzi 2011, Verča určitě není žádný drobeček a krásně se tam vejde a o stříšku rozhodně nedrhne.
Spíš co teď řeším je, že kočár začal příšerně vrzat v těch spojích, jak už tu někdo psal, já vůbec nevím, co s tím, když se to pokusíme promazat, tak mám strach, že mazadlo vyteče a poškodí mi potah, poradí někdo co s tím????

sven
20. kvě 2012

ahoj holky, máte někdo zkušenosti s praním potahu a boudičky? (na kolik, jak sušit atd.) a taky jak moc je složité potah sundat a nandat. Díky za postřehy.

mabeli
21. kvě 2012

@sven Já jsem to vyprala celý, prala jsem to na ruční program, na 30, neždímala a dala to vykapat na sušák, všechno bez problémů, dopadlo to dobře. Sundat a nandat mi to šlo v pohodě, máme Inglesina Zippy Free 2010 béžový.

sven
23. kvě 2012

@mabeli - díky, snad to zvládnu. Ještě jsem to nezkoušela, Potřebovaal bych právě i boudičku, tak na to musím juknout, jak se to sundavá.

sven
29. kvě 2012

@mabeli - sedátko jsem sundala bez problémů, ale sundala jsi i boudičku z té konstrukce? Vůbec nevím jak do toho, nepřišla jsem na to jak ☹.

mabeli
30. kvě 2012

@sven jo, jo, sundala, tu boudičku jsem vytáhla z konstrukce kočárku a pak už jsem jenom vyvlíkla ty "obruče" z boudičky. Přesně si to úplně nepamatuju, už je to nějaká chvíle co jsem to prala, ale vím, že jsem se tenkrát jukla do návodu. A jakou máš verzi kočárku? Třeba to máš jinak než my.

sven
30. kvě 2012

@mabeli - asi mám jinou verzi, ty obruče dle mého sundat nejdou. Mám Zippy rain, ale který rok si nepamatuju. V návodu je jen o praní potahu sedátka, o boudičce ani ťuk. Dnes jsem to přejela na mokro kartáčkem přímo na kočárku, je to určitě lepší, ale pár flíčků tam zůstalo. Tak někdy to zkusím ještě jednou, třeba to pustí. Bohužel boudička je světle šedá, tak je na ní vidět vše ☹

sven
12. črc 2012

mám dotaz ještě na Zippy - starší model Zippy rain, ale myslím, že to bude obdobné u všech - jde na ně nacvaknout nějaká autosedačka? (nejspíš s nějakými adaptéry, že?) A která značka? Díky moc za informaci.

mmiirrkkaa
16. srp 2012

Holky v čem se liší Inglesina zippy all over 2010 a 2011? Jsou tam nějaké podstatné rodzíly???

haniplanetka
17. črc 2013

Holky, prosím, máte někdo zkušenosti s zippy 2007?

tina_7
25. lis 2014

Prosím zkušenosti se Zippy Free All Over 2012? Děkuji!

aaababy
25. lis 2014

Mela jsem inglesinu 2x a uz bych do toho nesla . Po prvni zime strasne skripal.

tina_7
25. lis 2014

Holky, nová skupina pro milovnice značky Inglesina - https://www.modrykonik.cz/group/6828/ 🙂