• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Golfky Cybex Callisto. Jste spokojené?

14. ledna 2016 
@lucenek zajímavý, že dost mamin si stěžuje na zdvojený kola, že se s tím často někde zaseknou... já je vůbec nechtěla... zkoušela jsem v obchodě hodně golfek i se zdvojenýma kolama... Cybex má kola v celku bytelný se mi zdá, nejsou klasický plastový, asi něco trošku změkčenýho... ta spojená rukojeť bylo jedno z kritérií, si myslím, že je s nima pak jednodušší manipulace, když třeba nesu dítě, nebo táhnu kočár a nákupní košík...
jo ta FIALOVá je fakt kváááásná...... málem jsem jí Kubovi koupila :slight_smile:)))))) ale má tyrkys 2010... je to teda spíše petrolejová...
24. únor 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hehena jo ta je taky šupozní.....jak které malé zdvojené naprd souhlas, ale janečko má tak akorát, multiway teda je mega...já měla 5 nebo 6 kočárů nooo :grinning:
24. únor 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ad kolecka... kola jsou bytelna, aj velka... nebojim se s nim brazdit teren :grinning: :slight_smile:
kolecka mi prijdou matrosem dost podobny co jsou na briu a s tema nemame problem

:slight_smile:

ja bych zase nesla do zdvojenejch kolecek...

@lucenek vid :grinning: desnej zamek mam :grinning: :grinning:
hneda /tyrkys je zuzo :dizzy_face: :slight_smile: a to ja normalka jsem na cerny kociky :slight_smile:

@hehena presne, nemusim tak resit slunecnik, hnusny uni clony :grinning: ....
24. únor 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hehena : my taky chteli spojenou rukojet :slight_smile: , presne jak pises :slight_smile: , proste ovladani jednou rukou je uz nutnosti no :sweat_smile: :grinning:
24. únor 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula a já jsem ti zrovna psala v podstatě to samé do látkování :wink:

ta barva je úžasná! dobře jste vybrali :dizzy_face:
24. únor 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. únor 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula díky za rozměr. hmm ale to je fakt uzounký.
25. únor 2011 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: @beruskanula jeee, krasny je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ty mas kolekciu 2011?
babule, takze ta strieska posuvacia a ta "genialna" kapsa vzadu je len u kolekcie 2010 a 2011? 2009 ju nema?
len sa uistujem...
tiez mam 167 cm, mozete mi napisat, kolko cm je to madlo od zeme?
25. únor 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
muzete mi prosim nekdo napsat, jak vysoka je zadova operka? vejde se tam treba i 3 lete ditko?

takove ty "hologramy" maji ted na sobe vsechny kocarky Callisto? na videu jsem vzdycky videla jednobarevne, ale to byly asi starsi typy, ze?
26. únor 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám objednané cybex callisto 2010 černé, už se na ně těším, ža dorazí :slight_smile: prej do lehu jdou, tak já nevím, snad to nebude vadit, když to nebude uplně rovný.
vybrala jsem model 2010, protože jsem chtěla jednobarevný, což v kolekci 2011 nejsou ani jedny :frowning2: sice jsou ty barevný hezký, ale pak už se k nim nehodí všechno.
kupujete k nim i nánožník? my máme fusak elodie details a myslím, že dokud malej nebude mít špinavý botky, tak by se dal použít místo nánožníku...
@ikarkulka ty máš taky fusak ED, že? nezkoušela jsi jak to jde s Callistem dohromady?
27. únor 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já mám 178cm, tak jsem se spíš bála, aby pro mě nebylo madlo nízko, ale doufám, že ne...

myslíte, že v něm můžu malýho vozit od 7 měsíců? chci ho vytáhnout na začátku května...
27. únor 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulka04 : diky, vecer zmerime :slight_smile: a pak pisnu

@barica : zadovou operku taky zmerim :slight_smile:
ty hologramy maj asi jen ty novejsi :slight_smile: , tusim, ze 2010 je asi nema a 2009 urcite ne :slight_smile:

@miriska : my taky nechteli uplne barevny a ten hnedy je takovej elegano, jinak kocarek mame taky cernej :slight_smile:
2010 a 2011 maj stejnou polohu a to skoroleh :slight_smile: , vsude pisi, ze to je leh, ale neni uplny..prirovnavam to k tomu, jako kdyz ma dite zvedlou matracku pod hlavickou :slight_smile: , proste zvysena poloha :slight_smile:
madlo pro tebe nizko nebude
:slight_smile: , navic se da jeste vysunout :slight_smile:

jinak, nas malej ma sest mesicu a na jare chci sportak a golfky taky vytahnout, obecne by se do golfek melo dite dat tehdy, az samo sedi, ovsem pokud jsou polohovaci a je tam ten skoroleh :slight_smile: tak to je jako kdyby dite lezelo vpostylce se zvysenou polohou :slight_smile:
27. únor 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula moc diky za rozmer, kdyz se ti bude chtit, zmer mi prosim jeste i delku operky pod nozickami, aby mi to pak v souctu dalo celkovou loznou plochu, ty zadicka jsou pro me samozrejme nejdulezitejsi, abych vedela, jestli v nich nejakou dobu bude moci jeste lezet:slight_smile:...

na ruznych videich se chlubi, ze tam muze pohodlne i 3 lete ditko sedet? mne jde hlavne o to, aby tam mohlo ditko pohodlne i lezet:slight_smile:... uz jsem mela vybrane Peg Perego Si, jenze ty nemaji spojenou rukovet a dost blbe se mi to ovladalo, tak Calisto je ted horkym favoritem, ale nejsem si jista, jestli jsou dostatecne prostorne (hlavne na ten leh:slight_smile:)... moc diky!
27. únor 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula no já si taky myslím, že je to jedno když tam stejně leží...my teda máme ještě cortinu trojkombinaci, takže máme ještě sporťák, ale myslím že budu radši jezdit s callistem, cortina už se mě okoukala :sweat_smile:
27. únor 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
my teda taky máme callisto a neměnili bychom za nic :grinning:
27. únor 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barica : tze zadova operka ma 45cm a podsedak 37cm :slight_smile:

@miriska : my mame taky sportak, ale Callisto budem taky hojne pouzivat:slight_smile:

@janulka04 : a madlo je od zeme 110cm :slight_smile:
27. únor 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula diky za kontrolni mereni, asi na netu nekecali:slight_smile:, je to sice cca o 10 cm kratsi, nez Si od PP, ale to PP mi prijde docela velky, jako sportak a ten doma mame, potrebuji skladne golfky, takze dam asi prednost Callistu.

Holky, nevite nekdo, kde se da v nejake prodejne v Praze, resp. blizko Cerneho mostu, Callisto shlednout? Nechce se mi objednavat naslepo, tak bych tam vyslala manzela na pruzkum:slight_smile:...
27. únor 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeste by me zajimalo, nanoznik, plastenka apod. se vse musi objednavat "navic", ze?! kupujete originalni nanozrnik, nebo nejaky jiny? diky!
27. únor 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barica : tak v Praze mne napada Malvik :slight_smile:

jinak, my koukali taky na PP Si, ale chteli jsme spojenou rukovet, navic se nam cybex libil vic :slight_smile:

jinak jak pastenku, tak nanoznik jsem objednala navic-nanoznik zatim neprisel

:slight_smile:
27. únor 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula a viděli jste je oba naživo????
Já váhám, calisto nebo síčko.
Calisto udává šířku rozloženého kočárku o cca 2cm větší než síčka
A já pořád váhám,váhám. Tady je oba na prodejne,abych vyzkousela nemají
28. únor 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Já si v sobotu vyzkoušela oba....Síčko je skladnější a lehčí než Calisto. Skládaly jsme tam s prodavačkou oboje a porovnávali.
Akorát že Sí má rozdělenou rukojeť. Ale mě se kočár zase líp drží, když nemusím držet ruce před sebou ale můžu ho chytit po straně. Teď je otázkou, jak se s nima bude manipulovat, když tam bude prcek :dizzy_face: Takže se vrátím ještě jednou :sweat_smile:
Jo a taky Sí jsou nižší, takže mi víc pasujou.
28. únor 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax : my se zamilovali do callista, tze na PP Si nedosla rada, ale prochazeli jsme kolem nich :grinning: :grinning:

jinak, mne cybex prijdou krasne lehounky :slight_smile:
u nas fakt byla rozhodujici ta rukovet :slight_smile:

@jaru30 : a beres teda klasik nebo completo? :grinning: :slight_smile: ....
28. únor 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula no jo,ale 30cm šířka je fááákt málo.
chjoooooooooooooooooooooooooooooo
28. únor 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax : ja nevim, mne teda nejak moc uzkej neprijde :slight_smile:

blby je, ze nemas kde vyzkouset :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula no ono 30cm sířka je fakt málo
28. únor 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula :grinning: jooo holka, to kdybych věděla :grinning: Já to furt měnim. To bude ještě trvat, než se rozhodnu :grinning:
Ještě bych chtěla zkusit, jak se drží Cybex Topaz. Asi vyrazím koncem března do Prahy na veletrh a pak to rozseknu! :grinning: Tam bych si ošahala i ty x-landerovský golfky a taky Cybex Ruby :slight_smile:
Hele, zlatý komunisti :wink: Dřív byly jedny golfky a bylo rozhodnuto hned :wink: :wink: :wink:
28. únor 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 : :grinning: koukam, ze si od cyllisto dosla k PP Si a pak taky Topaz a Ruby a X-lander :grinning: no potes... :grinning: nezavidim rozhodovani :grinning:

bych se ani nedivila Jaru, kdyby si z Praglu dotahla uplne jiny :grinning: a nebo callisto :grinning: :grinning:

28. únor 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babule...
este jedna otazka..na fotkach na internete som si vsimla, ze ta kolekcia 2009 ma kosik akoby zo sietoviny a 2011 z takej pevnejsej latky..je tak? :confused:
a mohli by ste niektora cvaknut, ako vyzera ta strieska, ked sa pretiahne?

moc dakujem :wink:
4. bře 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska nám dorazil callisto 2010. už jsem ho složila, jen nevím jak sundat podhlavníček, nevíte někdo? chci si tam dát fusak. píší na něm, že je od narození :fearful: bála jsem se do toho malýho dát když je mu 5měs. a asi to teda nevadí...
4. bře 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulka04 : na predchozi strance jsem hodila fota, je tam i bouda :slight_smile:

4. bře 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek