Golfky Cybex Callisto. Jste spokojené?

nelar
21. bře 2010

Ahoj holky, máte některá tyto golfky? Jak jste spokojené, jak jsou prostorné? Díky za názory 😉

janulka04
28. bře 2011

@monako3 no, tak to je na palicu! ´
tak teda dufam, ze ked ho opravia, uz bude fungovat na 100% 😉
@hehena tyy, pocuj, ale ja som chcela, aby ste ho vychvalili 😀 😀 😀
a co to tu citam? 😝

i ked, podla mojho nazoru, idealny kocik nieje.
To, ze je uzky sa mi praveze pacilo, no a dufam, ze ta strieska mi nebude vyskakovat a kolieska nejazdit a co ja viem.... 😖

hehena
28. bře 2011

s tou stříškou se to teda nikomu neděje? jen @monako3 a mě? 😅

hehena
28. bře 2011

@janulka04 já ho v podstatě chválím. myslím si, že jsem docela náročná na tyhle věci, zvláště, když za to dám tolik peněz.... v obchodě jsem ho zkoušela několikrát, než jsem ho objednala z netu a žádnej mi tak nevyhovoval, takže měnit se mi nechce, jen se trošku bojím toho, že je užší, jak se mi tam můj valibuk dál vleze, ale to se uvidí.

janulka04
28. bře 2011

@hehena a kolko meria a vazi tvoj chlapcek?
nasa mala ma onedlho 10 mesiacov a 8 kil a 68cm

ja som tiez narocna, mala som urcite poziadavky od buggy a splnalo to len Calllisto..
tiez som objednala 2010, takze hned ako dorazi, pojdeme s malou testovat

hehena
28. bře 2011

@janulka04 určitě je něco jinýho obchod a ježdění přímo v terénu, že jo... to ovšem člověk nemůže nikdy vyzkoušet :( takže zkoušejte. my s ním byli v parku, terén docela vydrncanej, z asfaltu čouhali menší kameny, jezdili jsme i mimo cesty po trávě a zvládl.
to vlvnění je vlastně logický - je vysokej a úzkej. není to ovšem nic dramatickýho.
rukojeť mi třeba nevadila - ale jsem si moc nepovšimla, že je hranatá, to mi třeba vůbec nedošlo 😅 😅 😅

hehena
28. bře 2011

@janulka04 Jinak můj prcek má teď 11 kilo a 80,5 cm a v 10m měl 10,3 kg a 79cm

gisminka
28. bře 2011

Ahoj, mně přišel 2011 minulý týden a jsem zatím nadšená. Krásně se řídí jednou rukou, je lehký, zatím jsem nenašla nic, co by mi vadilo. Jen mi ten sedák přijde nějaký krátký v porovnání se starými golfkami. Když jsem tam posadila starší dceru, tak se mi zdálo, že tam sedí jen půlkou zadku. Ale ona tvrdí, že se jí tam sedí dobře. No ale ona už stejně v kočátu nejezdí, max jí tam můžu dát spát a na to to neva. Ani mi nepřijde nějak extra úzký. 😉

janulka04
28. bře 2011

@hehena ked ta tu ma, z akeho materialu su kolieska? plast?
lebo to som teda nikde nenasla...akoze nebojim sa drkotania..malej sa to paci a vzdy ked kocik drkoce, tak mala, ze : AAAAAAA..z kocika, 😀 sa jej paci, ako jej skace hlas

janulka04
28. bře 2011

@hehena Wow, ved ty mas kus chlapa! tak dufam, ze vyuzijes co najdlhsie 😵

este niekto ma kol. 2010?

monako3
28. bře 2011

@hehena mě ta stříška docela dost vadí a to dozadu jsem si všimla, protože někdy uspávám na místě a jak jedu dozadu tak to hrozně dře a kolečka se křiví. 😒 ...Jiank že je úzký mi taky nevadí a rukojet taky tak, ale mám docela dost pokrčené ruce, protože jsem malá....

hehena
28. bře 2011

@janulka04 Janulko ty kolečka jsou něco jako měkčenej plast bych řekla já a dle mě je uvnitř průduch. mě se zdá, že ty kola jsou právě moc dobrý. na vydřeným asfaltu budou skákat každý golfky, s tím se nedá nic dělat. Kuba u toho spal a nestěžoval si 🙂 takže mu to nevadilo. ten kočár je dobře vypolstrovanej, takže si myslím je to fajn!

@gisminka Gisminko já doufám, že až začne Kubíno chodit, tak trošku zhubne to šílený bendžo a už se mi Callisto nebude zdát tak úzký 🙂))) 😀 😅 😉

hehena
28. bře 2011

@monako3 no mě pokud to bude kočár dělat dál, tak tu stříšu taky budu řešit... to abych to furt stahovala jako blázen, to se mi taky nechce.

@janulka04 Janulko no právě proto oceňuju tu dýlku sporťáku a posuvnou stříšku nahoru po konstrukci, bže mám prostě větší dítě. tohle mi hrozně vadí na sporťáku - koupili jsme teutonku spirit a mě se zdá prostě strašlivě malej!!! :( si nedovedu představit, jak ho tam další zimu narvu, když by to byla potřeba :((((( jednak je právě jeden z užších sporťáků a druhak nejde ani pohnout tou stříškou nahoru :( takže tímhlě mě Cybex velmi potěšil!

janulka04
28. bře 2011

@hehena tak ja som hladala nieco s polohovanim noziciek aj chrbatika az do lahu a potom ako pises, tak namakana strieska..i ked, kam sa hrabe na 2011...ale ja myslim, ze mozem byt spokojna

hehena
28. bře 2011

@janulka04 tak já naštěstí tu 2011 neviděla, kdyby jo, rvu si vlasy 😀

janulka04
28. bře 2011

@hehena 😀 😀 😀
no, ja teraz hladam nejaku vlozku do cybexu, takze ja stale vymyslam 😀
sa bojim, ze sa mi zaspini, mala tam bude zvachat v lete, plus, ak nahodou zacne chodit, tak nechcem vidiet, ako by vyzerala buggy vnutri
ty mas v calliste vlozku?

hehena
28. bře 2011

@janulka04 nene vložku zatím nemám. možná ani nepořídím. uvidíme, jak se budou ty potahy udržovat...

gisminka
28. bře 2011

@hehena 😀 Oni už pak tolik nepřibírají, takže neboj, já myslím, že ho tam nacpeš 😉

barica
28. bře 2011

no holky, co to o te strisce slysim?! my zatim porad jezdime se stahnutou striskou, tak jsem zatim zadny problem nezpozorovala a doufam, ze ani nezpozoruji🙂?! mame taky 2010... vyhovuje mi zatim maximalne, ale zacala nam nejak jakoby hrkat kolecka?! manzel rikal, ze to nedelaji kolecka, ale konstrukce?! zatim to nicemu nevadi, jen se bojim, aby se s tim neco nestalo... na rovnem povrchu to jede temer bezhlucne, ale na kostkach v nem proste rachta?!

gucci
29. bře 2011

ahoj holky, můžete mi poradit, vleze do callista dvouleté dítě v zimě ve fusaku? Máme teď Teutonku Spirita, takže jsem celkem rozmazlená odpružením, polohováním apod. 😅 , ale musíme to začít nějak řešit kvůli druhému mimi (sourozenecký+golfky). Budu mít k ruce ke golfkám i sourozenecký, ale kdyby bylo náhodou třeba...zatím jsem lepší golfky než callisto nenašla (v rozumné ceně). Díky moc

barica
29. bře 2011

@gucci taky mam Teutonku, porovnavat se to urcite neda, gor v odpruzeni🙂, ale to snad ani neni cilem... my mame 1,5 roku a ditko se tam vejde v pohode...

gucci
29. bře 2011

@barica já se toho přechodu na golfáče úplně děsím 😀 , no ale jednou to přijít muselo

barica
29. bře 2011

@gucci ja ho pouzivam, kdyz jdeme do mesta, na nakupy apod., je samozrejme mensi a lepe se s nim clovek vsude vejde, ale kdyz ma v kocarku spat, tak beru Teutonku🙂...

gucci
29. bře 2011

@barica njn, jenže já ted musím Teutonku prodat ☹ , ale koupíme snad brzy ten sourozenecký, tak snad to bude v poho 😉 , Lea je dost kočárová, kolikrát jsme od rána do večera venku, ale zase bude víc a víc ťapat, tak bude mít změnu

janulka04
30. bře 2011

babulkyyyyyyy..Callisto je domaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀
ja som strasne happy, mala v nom plakala..sakra, dufam, ze to prejde. Asi to bude tym, ze mam cerveny Quinny a vlastne od zaciatku iba cerveny, asi si musi zvyknut, tak dnes ho pojdem prevetrat 😵
ale prvy dojem, je U Z A S N Y !!!!!! 😵 😵
dufam, ze mi to zostane a j po prvej jazde...trosku sa mi ta strieska tiez vracia, tak uvidime, ci to bolo len na zaciatku, alebo ci to bude stale
a pripajam fotky aj so Stelli 😵

danula.ch
30. bře 2011

ahojte, ako zvlada Calisto teren? prosim vas kolieska su gumene alebo plastove? a co odpruzenie, je nejake, alebo ho netreba? nemam v plane chodit s tym po oracine, ale zijeme na Slovensku a chodniky su proste katastrofa 😉

janulka04
30. bře 2011

@danula.ch mne pruzia kolieska a povedala by som, ze je to tvrdena guma. Este sme s nim von neboli, ale zijem v Alpach, tak snad to zvladne, i ked tu su chodnicky hladunke, ale my sme akcna familia, tak isto ho potlacim aj niekde po lesnom chodnicku. Potom zreferujem

inac, baby, ja som dosla, kde bol problem, ze mala plackala 😀
kocik stal na mieste... 😀
akonahle som s nim zacala jazdit, mala si robila brrrrm brrrm a ani von nechcela 😀
ja som z neho strasne vytesena..a potom, nech mi niekto povie, ze :kupil kocik dietatu... 😀
ja som si ho kupila sebe 😀 😀 😀 😀

danula.ch
30. bře 2011

@janulka04 vdaka, tak potom cim skor otestuj teren, chcem ho mat do mesiaca doma 😉

janulka04
30. bře 2011

@danula.ch tak prva jazda dopadla vyborne...
mne sa nezda, ze by nejako hrkotal...cakala som, teda podla opisu neviem ake zvuky 😝 😀
ale bolo to fajn...nic mi nepadalo, ani strieska, ked svietilo malej do tvaricky, pretiahla som budu cez nu a dala ju do pololahu a tak sa vyvalila 😀
dokonca, ked sme sli po dlazbe, tak mala spustila: AAAAAAAAAAA 😀
lebo sa jej pacilo, ako jej skace hlas, ale buggy mi nedrkotala, rukovat, co tu baby spominali, mi nevadi, ze je vysoka a ani ze je hranata- som zvyknuta z Quinny a popravde, lepsie sa mi tlaci kocik, ked ma rukovat vyssie 😵
mala pekne sedela...neplackala
kocik sa mi krasne lahko ovladal jednou rukou, doslova, akoby jazdil sam..lahulinko 😵
je trosku tazsi, ale to je ok a v pohode som s nim presla take schodiky do parku...co by som asi s Nunou, ktoru som mala vybranu skor nezvladla stopercentne 😝

zatial hodnotim vyborne 😵

danula.ch
30. bře 2011

@janulka04 svihla si si 😀 😀
pekne sa to citalo, takze som rada ze presiel skuskou. mozno sa rozhrkoce casom, ale dufam ze nie
ja nad nim vazne rozmyslam, u mna vyhrava kvoli tej spojenej rucke, potrebujem ho vediet riadit jednou rukou. uz teraz mi maly vybieha z kocika, tak si viem predstavit ake to bude o par mesiacov. proste klasicke golfove rucky u mna prehrali na plnej ciare

monako3
1. dub 2011

Holky s tou stříšou mi to nedělá pořát, zjistila jsem, že se to dá na chvili opravit když se potáhne bouda dolů, ale když jsme venku dlouho, tak to začne znovu dělat po nějaké době. V pondělí to dávám na reklamaci i ty kolečka co drhnou, když jedu dozadu.
tak jsem zvědavá co s tím udělají...ty kolečka si myslím nepůjdou opravit ...