• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Golfky Cybex Topaz nebo Peg-Pérego Sí?

9. září 2013 
Holky,máte některá zkušenost s těmito golfkami ? Můj favorit je Cybex Topaz a přítel chce Síčka. Neumíme se dohodnout,tak bych chtěla znát názory Vás,které jste se s nimi setkaly a dle toho se rozhodnout. Předem děkuji za příspěvky.
18. únor 2012 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, mám Síčka a jsou super - celkem dlouhá ložná plocha, velká boudička, která jde i překlopit, velký koš, jsou lehoučké, snadno se skládají, po složení stojí. Měla jsem i Cybex, ale Callisto, nelíbila se mi moc sedací část, taková měkká, ne polstrovaná, žádné bočnice, zdál se mi dost nepohodlný pro dítko, po měsíci jsem ho prodala a nechala si Síčka, ale nevím jak je na tom Topaz...
19. únor 2012 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@teritera no já je měla týden a šly z domu kostitřas klepací.....měla jsem před nimi Jane energy a ty se s e sí nedaly srovnat, síčko vytřepané, do košíku lezeš zásadně z boku, jelikož ze strany řidiče je nahoře ta zkřížená konstrukce-nechápu proč tak pitomě a brzdy na prd je tam široké rpzpětí zoubků a záražky takže kočík ať stojí tak trochu popojíždí zejména v busu a na kruháči jsem měla co dělat, takže letěl hned...škoda peněz pro mě....
ale bouda super dlouhý- asi o 3cm než jané energy
19. únor 2012 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
radši bych šla do cybexu ta střecha jde překlopit i v lehu dopředu a funguje tak jako clona....kvalitnější matroš potahový řekla bych oproti Sí
19. únor 2012 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak holky já to nakonec vyřešila jinak. Narazila jsem na výhodnou cenu Jané energy (ty byly třetí ve výběru) a už jsem domluvená,že je beru. Já potřebovala golfky na cestování a dle recenzí Jané energy jsou na tohle nejideálnější. Tak snad budu taky spokojená. Jinak děkuji za příspěvky
19. únor 2012 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@sabi.m
@lucenek jsem vás zapoměla označit v komentáři nahoře :slight_smile:
20. únor 2012 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@teritera mám a můžu potvrdit že nejlepší
20. únor 2012 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lucenek tak to jsem ráda. Sice jsem četla ,že je celkem úzký a že dítě ve fusaku je v něm jak tlačenka,ale na zimu vytáhnu zase sporťák. Už se na ně těším !
20. únor 2012 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ne ne jsou stejně široké jako Sí..já měla oboje jak sí tak energy ty teda ještě mám
20. únor 2012 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj maminky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. :slight_smile:

Máme v ní i téma Kočárky Peg Perégo a protože vy s těmito máte zkušenosti, myslíte, že byste mohly vložit svou vlastní zkušenost na http://www.modrykonik.cz/kocarky-peg-perego/ ? :slight_smile: Pro Vás možná aktuální http://www.modrykonik.cz/peg-perego-si

Pokud byste mohly, bylo by to skvělé a pomohlo by to i ostatním maminkám, které právě shánějí kočárek a rozhodují se mezi různými značkami a typy kočárků. Díky Vám najdou maminky zkušenosti na jednom místě. :wink:

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska
9. zář 2013 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek