Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Golfky do 1700 Kč, doporučte

miichaella28
19. dub 2016

Rodiče, maminy prosím doporučte levné golfky. Potřebuji na dovolenou. Koukala jsem třeba na 4baby rio nebo shape. a říkáte na Newbuddy junior? Prosím poradte.

maii
19. dub 2016

A co nejake nepolske z druhe ruky, kor kdyz to je jen na dovolenou? Bebe confort a pod?

miichaella28
autor
19. dub 2016

@maii projela jsem skoro všechny bazary a fb stránky maminek a za ty ceny co to nabízejí koupím i nové. 😒

verka4d
19. dub 2016

Taky jsme kupovali starší,krásný dvojkombinační kočárek naprosto bez vad za 500,- Projížděla jsem spoustu bazarů a nabídek je tam hodně ,do max. 800,- krásné kočárky,hluboké,sporťáky ,golfky... a to jsem si dala do vyhledávače jen v okolí 15 km od bydliště,jinak jich tam bylo fakt fest. Přijde mi zbytečné kupovat nové,ale záleží,jak jste nároční... 😉

maii
20. dub 2016

@miichaella28 Tak to je zase o tom, co od golfek (nebo cehokoli jineho) cekas, jak dlouho je budes chtit pouzivat, atd.

Pro nekoho je dulezite, aby vsechno bylo nove, ale kdyz se k tomu prida omezeny rozpocet, tak je jasne, ze ta kvalita low-endovych vyrobku bude trochu pod par. Pak zalezi na tobe, co je pro tebe hlavni.

Ja si zase radsi koupim za stejnou ci trochu vyssi cenu kvalitnejsi golfky z druhe ruky a pak je prodam, nez abych investovala do neceho, co je k vzteku, nekvalitni, na jedno pouziti (ach ta ekologie) a po dovolene patrne neprodejne.

sarka49
17. únor 2017

@miichaella28 chtěla bych se zeptat, jaké golfky jste pořídila nakonec. koukala jsem také na ty co vy 4baby rio a Newbuddy junior...

joanullinka
17. únor 2017

Já nabízím 4Baby Shape za 1000kc a je minimálně jetý🙂

sarka49
17. únor 2017

@joanullinka jak hodně se dají polohovat záda? a kolik za dopravu?

joanullinka
17. únor 2017

@sarka49 dají se polohovat až do lehu,a poštovné asi kolem 100kc

Sem začni psát odpověď...

Odešli