Golfky - jaké vybrat? 4 kola, dlouhá stříška, velký koš

myska084
9. led 2015

Zdravím všechny. Mohly byste mi, prosím, poradit, jaké golfky pořídit pro 15 měsíční dítě?
Mé požadavky by byly:
- 4 kola
- dlouhá stříška, aby na ni teď v zimě nefoukalo a v létě nesvítilo sluníčko
- polohovatená záda a nánožník
- velký úložný koš

Zatím tomu odpovídá jen SNAP 4, ale třeba by mi některá z vás poradila další...
Moc děkuji

myska084
autor
9. led 2015

A ještě jsem zapomněla dodat spojenou rukojeť, čímž bohužel odpadá spousta dalších dobrých adeptů☹

rybickamalicka
9. led 2015

Tak to jsem taky zvedava na odpovedi, resim uplne to same a mam stejne pozadavky. Mam predvybrany mamaspapas armadilo! Nanoznik se da koupit univerzalni. Kouknete🙂

lenulice
9. led 2015

Ja doporucuji Peg Perego Si a k tomu dokoupit tu pridavnou spojenou rukojet a parada ;) Ja se k temto golfkam po x nepodarenych pokusech o zmenu pres Britax B-Agile (hrozna rachotinka), Navington Scooner (cvachtaji mu kolecka), BJCM (zle se mi ovladal) a Cybex Callisto (celkovy dojem desny) vratila a nedam dopustit 🙂 Kdyz potrebuji zavesit kabelu, mam ty golfov rukojete, jinak vozim vesmes za tu spojenou rucku 🙂

primaska
9. led 2015

Tak to jsem zvědavá, co ti kdo doporučí.. Já to řešila vloni před létem (měla jsem stejné požadavky) a nakonec jsem pořídila bez spojené rukojeti. Snap mi třeba vůbec neseděli, na mě je rukojeť moc vysoko a chtěla jsem polohovatelné nohy. A kamarádka, která ho má, tak si stěžovala, že stejně nejde vozit jen jednou rukou protože uprostřed rukojeti je tlačítko na skládání..

diamanta
9. led 2015

Já mám Baby design Sprinter, a nemůžu doporučit. Košík ok, spojená rukojeť, velká stříška, to má. Kola velká i do terénu, ano. Ale: podložka nohou je nedostatečně dlouhá, pětibodový pás je v rozkroku bez možnosti prodloužit, a ono se to teď v zimě s kombinézou a fusakem pozná, že ho nemůžu vytáhnout výš a horko těžko do toho kraťoučkého pásu v rozkroku zapnu ty pásy z boku. Asi to malou může škrtit. Taky zacvakávám brzdu na vícektrát, než se chytí. Štve mě ten kočárek. Dej si pozor i na tyhle věci, co píšu, tj nastavitelnost všech pásů pětiboďáku a délku lůžka jak nahoru, tak dolů pod nožky. Jo, a i nánožník se přichycuje blbě, kdyby to bylo na suchý zip, hned by to bylo lepší. Ale je to patent přesně okolo určené tyčky, a nánožník nevede vůbec pod nožky, jen kryje zpředu...

primaska
9. led 2015

@lenulice Já mám Peg Perego Completo a super.. jak jsem psala výš, nakonec jsem ustoupila od spojené rukojeti a pak zjistila, že mi to v užívání nijak nevadí..

ladie
9. led 2015

Většinou nejde o golfky, ale o lehké sporťáčky, ale:

Valco Snap 4
Britax B-Agile 4 (měla jsem a spokojenost)
Cybex Callisto (za sebe nedoporučuji. Strašně úzké)
Mamas and Papas - Sola, Urbo (na ten se chystám), Armadillo
Baby Jogger City Mini 4

Koukni ke mě do alba, mám tam nějaké adepty 😉

chroustinka
9. led 2015

bebe beni izzy - velka spokojenost

bambullkaa
9. led 2015

Peg-pérego Booklet, Mamas & papas Armadillo, Baby Jogger...

miri77
23. črc 2015

holky mám armadillo a super nejlepší kočár co sem kdy měla,je lehoučký,krásně se s ním jezdí,sem nadšená,splnuje všechny moje požadavky,navíc má krásný dizajn a nemá ho kdekdo 🙂

odette123
23. črc 2015

za mna tiez Peg Perego Si,je uzasny,lahko ovladatelny a zaroven stabilny a ocenujem hlavne dlhu striesku 🙂

1020lucie
13. pro 2016

@miri77 muzu poprosit o foto?mam uplne stejne pozadavky jak pani nahore z jara se chystam nejake golfky koupit a zamlouva se mi nejvic armadillo..dekuji

miri77
18. pro 2016

@1020lucie už sem ho prodala,a ted mám Petite a Mars- Street🙂s tma už dojezdíme,za pul roku dceři budou 3.

ladulinka87
3. led 2017

@miri77 dobrý den, mohu se zeptat na +/- a nějaké mini srovnání m&p armadillo a petite&Mars street - váhal který pořídit pro prcka. A ještě me zajímá jak jste vyřešila absenci nanozniku u m&p.

miri77
8. led 2017

@ladulinka87 dobry den,tak ted čerstvý poznatek co se týká teda sněhu,Street mě hrozně mile překvapil,jede se s nim uplně bez problému,to s tím Armadillem bylo horší..nánožník sem nikdy nepoužívala ani u jedné dcery,nechyběl mi,mám v zimě teplý softshell fusak,na jaře nepadající deku,upřímně nánožníky nesnáším,nelíbí se mi.Jinak košík veliky,místo na sezení taky,stříška je u Streetu velká rozepínací na zip a můžete si měnit stříšky podle libost za pár korun,jen jedno minus co mi u Streetu vadi je že když nastupuju do mhd a někdo mi chce pomoct,chytne kočár v místě kde sou kola a oni vypadnou docela lehce.Jinak spokojenost.

bambullkaa
8. led 2017
yrsa
7. únor 2017

@miri77 zdravím,taky uvažuju o streetu,hlavně proto,že syn má v 11.mesicich už 81cm,nebyla byste tak hodná a nezmerila mi celou plochu kočárku,zádová podložka má 47,ale zbylé míry sedáku a podnožky nemůžu najít. A ještě dotaz,jak se dcerce nastupuje do kočáru,mě dojde ten spodek u koleček takovy moc obly,tak jestli tam může vůbec dítko šlápnout. Moc moc diky