• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Golfky Nuna Buggy. Máte zkušenost?

2. dubna 2015 
@weri1 měli by je mít v baby parku :wink:
13. únor 2011 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@weri1 já byla koukat v babyparku :wink:

@verusinek to by bylo nejlepší, vidět obě najednou. Mně třeba ta hnědá na fotkách přijde taková tmavá a já nejdřív myslela,že je to černá. Ve skutečnosti jsou pak ty barvy úplně jiné.
13. únor 2011 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@verusinek V té novékolekci je i o trochu zlepšené nandávání pláštěnky...u té starší kolekce to dá trochu zabrat, jinak je pláštěnka perfektní.
13. únor 2011 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@chaala a není babypark na zličíně?
13. únor 2011 ve 21:10  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@weri1 jo,jo je i na Zličíně i na Čerňáku
13. únor 2011 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@chaala a ta žlutá odpovídá, jak máš fotku v albu?? a ten fusak, myslíš, že by se tam vešlo i dvou a půl leté dítě?
13. únor 2011 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@verusinek myslím, že se tam dvou a půl leté už nevejde. On ten fusak je spíš jako nánožník( samotně na jaro-podzim), takže jsem dávala ještě klasický teplý fusak. Někde jsem měla míry fusaku, zkusím to najít.

Tak jsem koukla na tu fotku a řekla bych, že je malinko tmavší...musela jsem jít kouknout na kočárek, ale jak už je tma a svítila jsem, tak to zkresluje.
13. únor 2011 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@chaala děkuji, myslela jsem si to,tak to fusak dokupovat nebudeme.... díky moc, ta žlutá je fakt skvělá :dizzy_face:
13. únor 2011 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@verusinek Ta přední část fusaku měří 43cm,když je ohnutý (většinou tak bývá vyfocený, s tím ohnutím). Když je natažený, tak má 57cm(já ho mám na fotce natažený).
13. únor 2011 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@chaala tak to by byl vážně malý, tak to nebudeme utrácet za fusak.... v březnu ho už nevyužiju a na podzim už malýmu budou dva a jelikož už teď víc běhá než se vozí, tak by fusak akorát překážel při vystupování :slight_smile: a stejně do terénu a na sníh si nechám kočárek co máme.....
13. únor 2011 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@verusinek já jsem se dlouho nemohla rozhodnout, jakou barvu :grinning: Děsný :grinning:
13. únor 2011 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@verusinek já si taky myslím, že třeba na podzim už nám ten fusak(nánožník) nebude, ale já mám taky ještě klasický sporťák a ten to v zimě jistí. Toho se zbavovat nebudu.
13. únor 2011 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@chaala :slight_smile: manža je pro žlutou a já nevím.... Tak teď mají hodně akce že jde sehnat za 5000,- i s nánožníkem(fusakem), pláštěnkou a síťkou, což je super, ale pochybuji, že novou kolekci nechají za tuhle cenu s tímhle vybavením, kdyby jo, tak bych to asi vzala, pak se to lépe prodá....
13. únor 2011 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@verusinek já jsem to v listopadu takhle kupovala, úplně vše za 4990korun. Dokonce jedna maminka psala, že v nějakém časopise byl slevový kupón a díky němu měla vše asi za 3800korun. Já si myslím, že ta cena za všechno takhle "pěkná" v nové kolekci nezůstane :unamused:
U nás tu barvu pak rozsekl manža ,chtěl žlutou a já byla pořád nerozhodná :grinning:
13. únor 2011 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@chaala no bylo by to fajn, kdyby to nechali za tuhle cenu, ty jo a za 3800,- to by bylo parádní tedy .... on to u nás rozsekne asi taky nakonec on, protože já se asi nerozhodnu....
já jsem se rozhodovala mezi quinny senzz a tímhle, ale tím, že udělali to polohování, tak je nuna jasný vítěz
13. únor 2011 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jeeej tak to asi aj my pockame na novu kolekciu, len kto vie kolko bude stat, a co sa tyka farby mne sa moc lubila zlta, ale ako som videla fialovu nazivo tak chceme fialovu. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. únor 2011 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@renejaarudolf to jsi měla fajn, žes mohla barvičky okouknout naživo...ony vypadají trochu jinak než na fotkách. O fialové jsem taky uvažovala :grinning:

@verusinek na quinny senzz jsem taky koukala, ale já potřebovala hodně skladný golfky, tak proto nuna :slight_smile: dostali jste se dneska na ten Čerňák?
14. únor 2011 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@chaala bohužel jsme se tam nedostali :frowning2: :frowning2: , ale v pátek by je měli mít na okouknutí tady u nás v obchodě v té hnědé barvě, tak snad jo.....
14. únor 2011 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Hoj vespolek :wink: dnes mi přijde Nuna a chci se zeptat. Ke kočárku není nánožník, našla jsem všude jen, fusak/nánožník, jak to jako funguje? :grinning: Fusak chápu ale jak z toho udělám nánožník?
15. únor 2011 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@hame ten fusak je celkem slabý, proto mi spíš připomíná nánožník. Přidělává se ke kočárku klasicky přes pásy. Má zip po obvodu, ale nejde rozepnout na dvě části(vrchní a spodní), to je škoda. Nevím, jak lépe popsat :grinning:
15. únor 2011 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@chaala Díky za info, našla jsem Mezitím na MMB paní co šije nánožníky na Nunu tak asi objednám ten.
15. únor 2011 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@hame nedala by jsi sem, prosím, odkaz na tu paní. Bude se nám to hodit až trochu povyrostem nebo i jiným holkám. :wink:
15. únor 2011 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@hame díky moc, vypadá dobře :slight_smile:
15. únor 2011 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak máme Nunu taky už doma, je fakt suproví, sem čuměla jak malej balíček to přišel :grinning: . Bezvadný jízdní vlastnosti, jen teda musím říct, že co se velikosti týče, trochu přehánějí, náš malý má 2,5 roku a je tam tak akorát, 3-4 leté dítě si tam teda nedokážu představit :sweat_smile:
15. únor 2011 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@hame A jakou barvu jsi vybrala? S velikostí souhlasím :slight_smile:
15. únor 2011 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak tady je pár foteček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jedna pro srovnání jak v ní vypadá 2,5 leté dítko.
16. únor 2011 v 07:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@hame :dizzy_face: jsou prostě skvělý.... já už chci takyyyy
a můžu se zeptat, jak je prcek vysoký???
16. únor 2011 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ta šedivá Nuna s tou zelenou vypadá taky moc pěkně :dizzy_face:
16. únor 2011 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@verusinek Právě že je prcek, 91cm
16. únor 2011 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek