• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Golfky Nuna Buggy. Máte zkušenost?

2. dubna 2015 
@hame díky, no tak snad ten náš trpaslík zůstane trpaslíkem :grinning: , ale tak doufám, že příští jaro už nebude kočárek potřeba..... přeci jen už teď v něm moc nepobude.... a jinak teda ten zeleo šedý vypadá skvěle, škoda, že v nové kolekci ho nemají....
16. únor 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já počítám, že bych Nunu používala tak do podzima příštího roku. Tak snad to půjde, dcerka je spíš menší :slight_smile: ...počítám to podle syna, kdy jsme končili s kočárkem, tak mu bylo 2 a 9měsíců.

@verusinek A malej má kolik? My jsme měly na roce 74cm.
16. únor 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala taky měl na roce 74cm :slight_smile:
16. únor 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusinek - nikde nemůžu najít, od kdy bude nová kolekce přesně v prodeji... nevíš?
já s z toho výběru golfek asi zblázním :grinning: :grinning:
19. únor 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na babyparku říkali, že asi od března.
20. únor 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bury ahojda, měli by být od března...
20. únor 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusinek Viděla jsi už Nunu v té hnědé barvě?Podařilo se? :wink:
20. únor 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bury jsem slyšela že od března :dizzy_face:
20. únor 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusinek @dadous - díky holky, to už je za chvilku :dizzy_face: já teda musím ještě přesvědčit přítele, že se mu ten kočárek líbí :grinning: :grinning:
20. únor 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bury ja ho poprve viděla na obrazku asi před 14ti dny,a jsem z něj uplně hotova, a přítele jsem přesvědčila docela rychle :grinning: jen jsem zvědava jestli bude nova kolekce dražší :confused:
20. únor 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous - no přítel právě řekl, že je hroznej :unamused: on by chtěl Quinny Zapp Extra. Přitom s kočárkem nejezdí vůbec :grinning: Je pravda, že mi přijde trošku níž posazenej, ale to je možná jen pocit. :wink: Myslím, že trošku dražší to bude :frowning2:
20. únor 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala viděla a bohužel stále nevím :confounded: ...

@bury :grinning: to je moc nepřesvědčovala, manžovi se naštěstí taky moc líbí..... takže přeji úspěch :wink:

@dadous no já počítám s tím že jí dají za těch pět tisíc, jak teď prodávájí tu 2010 s tou výbavou
20. únor 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bury no pravě že je netypickej :sweat_smile: ja jsem doma prostě řekla , že on rozumí autakum a ja kočarum :grinning: ten quinny mě ukazoval na youtube, to je ten co jde hooodně složit ne?
20. únor 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusinek no jo co se da dělat :sweat_smile:
20. únor 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous - jojo, to je ten,co se dá hodně složit. to je fakt veliká výhoda, ale je od pohledu takovej normální. Prostě Nuna je hezčí :slight_smile: já myslím, že mi to dá hodně práce, protože přítel jak se jednou sekne, tak s ním nic nehne :slight_smile:
20. únor 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bury no budeš muset něco vymyslet, pže je to fakt moc pěknej kočar :dizzy_face: držím palce :dizzy_face:
20. únor 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já bych řekla, že bude ta nová nuna dražší...teda o trošku. Jo a u nás se taky vybíralo mezi nunou a zappem xtra. Pořád jsem nevěděla který :grinning: ...nakonec vyhrála skladnost. Ten xtra není teď tak skladný.
20. únor 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bury ten xtra se teď rozkládá na dvě části-podvozek a sedačka. Ta sedačka nejde složit, odendá se a zůstává vcelku. Tak ať přítele přesvědčíš :wink:
20. únor 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala - ty už s ním jezdíš, koukám. nepřijde ti nízký? myslím do sezení nízko posazené - nebo se mi to jenom zdá?
20. únor 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala ahojda, maj nunu někde v LB na kramě, ja ji totiž ještě neviděla na živo :dizzy_face:
20. únor 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous právě že v Liberci ji nikde nemají :unamused: ...jela jsem ji omrknout do Prahy, do Babyparku. Jo a měla jsem to domluvené přes mail, že tam je a nebyla :angry: ...zrovna ji prodali. Tak jsem tam okoukla jen zappíka a nunu objednala před net na blind.
20. únor 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nebo holky z HK, mohli by jste mi doporučit kram kde bych se na nunu mohla podívat :confused: prosím :dizzy_face:
20. únor 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala no když ja jsem takovy pako, že i když ho neuvidím na živo, tak ho prostě objednam :grinning:
20. únor 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous ta hnědá je taková, že se k ní hodí vše, je moc hezká, ale ta žlutá je prostě originální, ale zase hůře kombinovatelná s jinými barvami...
20. únor 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bury nakonec mi to sezení zase tak nízké nepřijde...ve sporťáku sedíme určitě výš, u té nunu možná trochu zkresluje ten košík, jak je nalepený na sedačku.
20. únor 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusinek a na žlutou pujde v letě asi hodně hmyz ne? :confused:
20. únor 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se mi moc líbí ,..ale má špatné polohování :cry:
20. únor 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous měli by ji mít v John Nell, ale já jsem se tam stavovala a neměli ji prý budou objednávat....
20. únor 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous no jako já jsem víc nakloněná k hnědé, ale manžovi se líbí žlutá..... ale už se strašně těším, až ji budeme mít.... nejraději bych nečekala, ale to polohování mi za to stojí...
20. únor 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous hele, to je jasný...já jsem stejná :grinning: :grinning: Jen jsem už byla doma fakt nesnesitelná, že ho nikde nemůžu vidět naživo a potřebovali jsme kočár s sebou na hory. (malý, aby se vešel lehce do auta)Tak manža řekl,ať ho objednám, a když tak pak vrátíme...jsem se celou dobu klepala, aby se mi líbil :grinning:
20. únor 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek