Sporťák RIKO Nuno Grey Fox - recenze

20. dub 2019

Ahojte, prosím vás máte někdo Sportovní kočárek RIKO Nuno grey fox?nikde jsem neviděla recenze?předem děkuji 😊

alzu
11. kvě 2019

@atejovka Ahojte, taky by mě zajímaly nějaké zkušenosti s tímto kočárkem, koupila jste nakonec?

autor
12. kvě 2019

@alzu právě že ještě ne...mám obavy když ještě nikde nesou recenze...

autor
22. kvě 2019

Tak jsem si ho objednala, pokud budete mít zájem pošlu sve dojmy

misapopi
28. kvě 2019

Dobrý den, prosím pak ohlasy, taky nad nic přemýšlím 🙂 dekuji

alzu
5. čer 2019

@atejovka děkuji, ale už jsme mezitím koupili adbor vero 😊 přítel prostě chtěl ten no a nakonec přes to nejel vlak 😂

24. čer 2019

Dobrý den, kočárek jsem objednala a musím říct že je super takže se nebojte ho koupit😊

Autor odpověď smazal
Zobraz
25. čer 2019

@pekami1
@pekami1 Jde prosim do uplneho lehu? A jaky myslíte, ze budr do lesa a mírne horsiho terenu? Dekuji za odpoved ☺

misapopi
25. čer 2019

@pekami1 ten je krásnej 🙂

26. čer 2019

Maléj má 4 měsíce je tam menší sklon ale ptala jsem se u doktorky a vůbec to nevadí

26. čer 2019

@lenkagogolova do lesa bude super

@pekami1 mooc dekuji😊 tak ho jdu objednat🖒

28. čer 2019

@lenkagogolova není za co určitě budete spokojená

terezie231
10. črc 2019

@lenkagogolova Dobrý den, tak jak jste spokojená? Objednala jste ho?

moncahk
3. zář 2019

@pekami1 dobrý den, nemáte prosím foto složeneho? Jak jste spokojena ? Není tezky? Mam britax ale tento se mi libi tisickrat vic 😂

2. lis 2019

@moncahk já se omlouvám až teď jsem si všimla že jste psala😔

moncahk
3. lis 2019

@pekami1 v klidu :D Riko jsem koupila a jsem nadšená ;)

margaret88
5. lis 2019

@alzu Dobrý den.Můžu poprosit o zkušenosti s kočárkem Adbor Vero. Sháním takový styl sporťáku.Děkuji

kralovaverunka
8. lis 2019

Všechny jste s kočárkem spokojené? Taky přemýšlím nad koupí 😊 moc se mi líbí

Autor odpověď smazal
Zobraz
28. pro 2019

Dobry den, take uvazuji nad timto kocarkem, jak jste zpetne spokojene s odstupem casu, kdyz uz je kocarek zajety? Nejake vady? Kupoval i nekdo dalsi? Dekuji.

kralovaverunka
29. pro 2019

@kr3weta Nakonec jsme ho objednali a je super 😊 akorat se mi ted roztrhla taska. Ale tu mi doufam vyreklamuji. 😊 Jinak kočárek sám o sobě opravdu super. Velká kola, pořádná konstrukce, stříška jde hodně sklopit, takže moc do kočárku nefouká.. 😊 my jsme zatim moc spokojený.

30. pro 2019

@atejovka jak Vam tedy vyhovuje?

30. pro 2019

@kr3weta jsem spokojená 😁 malej taky😘mám tenhle fusak zopa a neklouže.Také jsem měla strach ho objednat ale teď nelituji.

30. pro 2019

@kr3weta zvládá i terén v lese kolečka jsem chtěla větší k vůli sněhu jen čekáme až nějaký napadne😔

31. pro 2019

2. led 2020

@kr3weta aha😂

margaret88
6. led 2020

@pekami1 taky se mi tenhle kočárek moc líbí. Mohla bych poprosit o víc fotek prosím. Je tam dost místa když je tam fusak? Děkuji