• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Golfky Nuna Buggy. Máte zkušenost?

2. dubna 2015 
@verusinek a dala by si mi pak vědět, až ji tam budou mít?
20. únor 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stylly Nová Nuna půjde do lehu :dizzy_face:
20. únor 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusinek jj taky si počkam na novou, doufam že do dubna bude :confused: :sweat_smile:
@chaala no ale měl to dobře vymyšleny, do 14ti dnu mužeš zboží vratit :grinning:
20. únor 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous to nevím, ale možná chtěl mít konečně klid :grinning: :sunglasses: :grinning:
20. únor 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous no můžu ti to pohlídat, ale já se tam pojedu podívat na konci týdne, tak uvidím, jinak mají i meil, tak můžeš zkusit napsat....
tak já to budu mít fakt jen kočárek do obchoďáku a jen tak jako rychle někde přeběhnout, jinak zůstávám věrná kočárku co máme, ale už se na něj taky strašně těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. únor 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusinek já mám taky dva kočárky...nunu na rychlovky a sporťák(ten určitě neprodám)
20. únor 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak na tu si počkám a pak si jí koupím :dizzy_face:
20. únor 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusinek no my chcem pravě ještě jeden kočar když jedem autem, pže mame maly auto a velkej kočar :sweat_smile:
20. únor 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala :wink: no jo na terén je prostě lepší sporťák....

@dadous tak to jo :wink:
20. únor 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous ta skladnost u nuny je fakt úžasná...je to jeden z neskladnějších kočárků, já jsem vybírala hlavně podle skladnosti do auta
20. únor 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsme byli v Babyparku na čerňáku a mají tam Nunu hnědou a fialovou :wink:
21. únor 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusinek tak už jste barevně rozhodnuti? :grinning: :wink:
21. únor 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala no asi ten hnědý, když jsem ho zase viděla a malému sluší, počkej sáhnu foto :grinning:
21. únor 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
foceno telefonem tak nic moc kvalita
21. únor 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem zkoušela zvednout malého i kočárkem a tedy přišlo mi že zvedám jen prcka, je fakt parádně lehoučký, takže ani pár schodů nebude problém zdolat.... :dizzy_face: :dizzy_face:
před tím jsem viděla jen kočárek neozkoušela, teď jsem ozkoušela a je fakt parádní, lehoulinký, úplně jednoduché skládání a je prostě nádherný, tak jak na obrázku :dizzy_face:
21. únor 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusinek malému to v kočárku sluší :dizzy_face: a hnědá bude fajn :wink:
S tím zvedáním jsem měla(pořád mám) stejný pocit...když zvedám malou i s kočárkem, tak mi to přijde takové lehoučké. A skládání je fakt luxusně jednoduché. Jediné, co mi dalo trochu zabrat, je zapínání pásů...ale už v pohodě. Je to trochu jiné, než jsem byla zvyklá ze sporťáku.
21. únor 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala tak u toho jsem se taky pěkně zapotila, ale naštěstí se podařilo, ale to bude asi o zvyku.... my máme ve sporťáku taky jiný systém....
Jen tedy ten kočárek nevím pro jak velké děti je stavěný, malý je docela prcek a přišel mi v něm obří... :grinning: , teda jako váhově prcek není, ale výškově jo :sweat_smile:
21. únor 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusinek no ona ta nuna je takový menší kočárek...tak pak menší děti vypadají jako obříci :grinning: Myslím, že máme děti velikostně podobně(74cm na roce) a vážila 9,2kg. No doufám, že nám vydrží i později :grinning:
21. únor 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala no Niky měl skoro o kilo víc, ale doktor říkal, že je drobnej, je pravda, že se trochu vytáhl, tak teď může mít tak o ty čtyři cm víc a i asi tak o kilo víc..... mně stačí, když vydrží letošní jaro léto a to snad jo, protože teď už přeci jen ty děti neporostou tolik....
21. únor 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusinek jestli budeš chtít, tak koukni na tenhle odkaz http://kr.aving.net/news/view.php?articleId=187753
Je tam nová Nuna...je to z nějakého veletrhu :wink:
23. únor 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusinek - kočárek parádní :wink: ale máš teda pravdu, že malý v něm vypadá dost velký - je ho plný kočárek... náš Honzík teda taky není moc velký, takže snad by mu vydržel dlouho :wink:
23. únor 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala :dizzy_face: jééé děkuji, já už se na ní tak těším :dizzy_face: :dizzy_face:

@bury to jo no, tak ten nový by měl být širší, tak uvidíme... ale jako v reálu tam nebyl nijak utlačený a byl v něm spokojený....
23. únor 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusinek to doufam že bude o kousek širší, se bojím aby se nam tam Nikča vešla na šířku :grinning:
jinak teda z kočarku jsem čím dal víc nadšena :dizzy_face:
24. únor 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak ta nová nuna bude asi o 2cm širší než ta původní, hloubka sedáku zůstává stejná. A nejvyšší výška rukojeti je 105cm. :slight_smile:
24. únor 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala kam ty na to chodíš? :sweat_smile:
24. únor 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous :grinning: :grinning: Chodím kecat o nuně ještě jinam. No a jedna paní už má ten nový typ 2011. Objednala někdy v lednu ten starý, ale udělali chybu a přišel ten nový typ 2011 :slight_smile:
24. únor 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala a cena? :confused:
24. únor 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala tak to je super, dva cenťáky navíc se hodí :sunglasses: :grinning:

@dadous :grinning: neboj vejde, náš prcek má tuším teď tak dvanáct kilo :wink: , ale on je na výšku menší....
24. únor 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusinek no pravě že niki je taky mrnava, ale je takova oplacana :grinning:
24. únor 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous :grinning: tak to jsme na tom fakt stejně :sweat_smile: :grinning:
24. únor 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusinek no ja ji tam prostě narvu :grinning: , je dobry že ho chci vlastně jen na leto, takže žadny fusaky a tak :dizzy_face:
24. únor 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek