• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Golfky Nuna Buggy. Máte zkušenost?

2. dubna 2015 
@dadous neboj fakt nebude problém, nemám strach, že by jsme s tím letošek neodjezdili :wink: a vy už vůbec ne, když Nikolka je ještě o kus mladší....
24. únor 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. únor 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous No cena se zatím neví :unamused: ...ta paní totiž platila jako za tu nunu 2010, ale přitom jí prodali tu novou.
24. únor 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala jooo ta to vychytala :grinning:
24. únor 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous hele, se tam Nikolka musí vejít...naše Vany tam seděla ve fusaku, oteplovákách. No nabalená jak pumpa a vešla se :wink:
24. únor 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala joo? no kiki je docela svalnata :grinning:
24. únor 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala můžu mít jen ještě dotázek k té žluté barvě, není furt kočárek špinavý (od botiček...) a nebo jde to lehce vyčistit???
27. únor 2011 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusinek u té nové nuny je u nožiček nějaká vychytávka...je tam snad něco na zip(nebo sucháč) a jde to odendat. Právě kvůli špinavým botkám. U nás ale zatím v pohodě, jen jsem trochu otírala.
27. únor 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přidám se k vám do diskuse o nové Nuna Buggy 2011, hodně o tomto kočárku uvažuju, když má nová kolekce úplné polohování zad :slight_smile: Nečetla jsem důkladně, co jste psali v této diskusi - chci se zeptat, viděla jste některá kočárek naživo, jestli ano, tak kde a jak vypadají barvičky z nové kolekce?? Jediný obchod, co jsem na netu našla, kde už jsou Nuny 2011 v prodeji, je tento německý: http://www.kinderwagen.com/nuna-buggy-alu-leicht-braun-kollektion-2010.
27. únor 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristina80 Ahoj, koukla jsem na tvůj odkaz...oni sice píší nuna 2011, ale podle fotografií je to ta stará nuna. Chybí tam to polohování do lehu a i ty barvy odpovídají té straré kolekci. V nové by neměla být bleděmodrá a šedivá. Tak fakt nevím :confused: Mate mě, že píší nuna 2011. No a nová nuna by se měla prodávat asi od půlky března.
27. únor 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala Tak to jsem z toho jelen, že by jen nafotili starou kolekci a prezentovali ji za novou? :angry:
27. únor 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristina80 No opravdu jsem koukala a je to ta stará kolekce :unamused: Dávala jsem tady odkaz na tu novou nunu(je to z nějakého veletrhu) a ta se liší třeba u nožiček.
27. únor 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, přidávám se k vám :dizzy_face: Také bychom chtěli malému pořídit :dizzy_face:
27. únor 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala Koukala jsem teď na ten odkaz nové Nuny, jak jsi mi říkala :wink: Je super. Vidíš tam nějaké inovace kromě toho, že jde do lehu?
27. únor 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala Co je to za barvičku, co jsi dávala odkaz? Šedá? Hnědá? Tak teď v tom mám ještě větší zmatek, jaké barvičky mají být v nové kolekci ... :grinning:
27. únor 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina Ahoj Terko :slight_smile: ...větší košík, u nožiček jde část látky odepnout(asi když je špinavá od botiček, můžeš lehce vyprat) a nová nuna je asi o 2cm širší v sedačce, jo a ještě ten kšiltík na boudičce proti sluníčku mi přijde delší. No a to polohování do lehu.
27. únor 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. únor 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristina80 stará kolekce-žlutá, lékořice(hnědá), fialová, bleděmodrá, šedivá.
nová kolekce-žlutá, lékořice, fialová, černá, béžová :wink:
27. únor 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina jo,jo...to je ona, paní dávala stejné fotky na e-mimino.Tam jsem s ní psala :wink:
27. únor 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevím, jestli to tu už někdo nepsal, ale nová Nuna bude na internetovém obchodě Delfínek ke koupi od půlky března :wink:
27. únor 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina Teri i v Babyparku slibují novou nunu v půlce března :slight_smile: ...jen to bude ve fialové, hnědé a béžové. Žlutá a černá nuna až začátkem května.
27. únor 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ahoj, muzu se zeptat kde jste se dostaly k infu ze novy jdou do lehu? Nikdy to nemuzu vygooglit, ani na ofiko strankach Nuny nic takovyho neni - ja jsem je moc moc chtela, ale prave to ze nejsou do lehu me odradilo. Zatim nemam nahradu, takze vyckavam :wink: Dik za odpoved
27. únor 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sambucca Tohle psali v Babyparku :slight_smile:
Babypark.cz Slyšte, slyšte! Barvy, které pokračují v roce 2011: vínová, lékořice, žlutá. Nové barvy: béžová a černá. Černá bude na stříbrné konstrukci! Nuna bude v kolekci 2011 vylepšená: širší sed, půjde do lehu a větší košík. Dostupnost: polovina března vínová, lékořice a béžová. Začátek května: žlutá a černá.

Už jsme tady dávaly i odkaz na obrázky, kde je ten leh vidět.
27. únor 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala myslis ten odkaz na neco korejsky bo co to bylo? mno nevim, to mi jako leh neprislo:confounded: asi si pockam az to uvidim nazivo, ale jsem zvedava vopice!
27. únor 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sambucca Zkus ještě kouknout na odkaz, který dala Tercina. Na té druhé fotce je to slušně vidět :wink: Ale okouknout to v reálu bude nejlepší :wink:
27. únor 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala uuuuaaaaa!!!! tak tenhle jsem prehlidla, no krasa! jdu do nej! diky
27. únor 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jste mě velmi potěšily. Určitě jdem do něj :grinning:
27. únor 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevíte náhodou,jestli nebude Nuna vystavovat i teďka v Brně na veletrhu???
1. bře 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli chcete vidět nové barvy nuny http://www.nuna.eu/pepp a vpravo klikněte na colours :wink:
To běžící video je ještě ke staré nuně.
1. bře 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Nuna objednána od 20.3. by jí měli mít na skladě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. bře 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek