Golfky Nuna Buggy. Máte zkušenost?

mala_hodna
17. čer 2010

maminky nemáte někdo zkušenost s golfkama NUNA BUGGY hrozně se mi líbí ale zatím jsem na ně nečetla žádnou recenzi a u nás je tu nikde v obchodě nemají

verusinek
13. únor 2011

@weri1 měli by je mít v baby parku 😉

chaala
13. únor 2011

@weri1 já byla koukat v babyparku 😉

@verusinek to by bylo nejlepší, vidět obě najednou. Mně třeba ta hnědá na fotkách přijde taková tmavá a já nejdřív myslela,že je to černá. Ve skutečnosti jsou pak ty barvy úplně jiné.

chaala
13. únor 2011

@verusinek V té novékolekci je i o trochu zlepšené nandávání pláštěnky...u té starší kolekce to dá trochu zabrat, jinak je pláštěnka perfektní.

weri1
13. únor 2011

@chaala a není babypark na zličíně?

chaala
13. únor 2011

@weri1 jo,jo je i na Zličíně i na Čerňáku

verusinek
13. únor 2011

@chaala a ta žlutá odpovídá, jak máš fotku v albu?? a ten fusak, myslíš, že by se tam vešlo i dvou a půl leté dítě?

chaala
13. únor 2011

@verusinek myslím, že se tam dvou a půl leté už nevejde. On ten fusak je spíš jako nánožník( samotně na jaro-podzim), takže jsem dávala ještě klasický teplý fusak. Někde jsem měla míry fusaku, zkusím to najít.

Tak jsem koukla na tu fotku a řekla bych, že je malinko tmavší...musela jsem jít kouknout na kočárek, ale jak už je tma a svítila jsem, tak to zkresluje.

verusinek
13. únor 2011

@chaala děkuji, myslela jsem si to,tak to fusak dokupovat nebudeme.... díky moc, ta žlutá je fakt skvělá 😵

chaala
13. únor 2011

@verusinek Ta přední část fusaku měří 43cm,když je ohnutý (většinou tak bývá vyfocený, s tím ohnutím). Když je natažený, tak má 57cm(já ho mám na fotce natažený).

verusinek
13. únor 2011

@chaala tak to by byl vážně malý, tak to nebudeme utrácet za fusak.... v březnu ho už nevyužiju a na podzim už malýmu budou dva a jelikož už teď víc běhá než se vozí, tak by fusak akorát překážel při vystupování 🙂 a stejně do terénu a na sníh si nechám kočárek co máme.....

chaala
13. únor 2011

@verusinek já jsem se dlouho nemohla rozhodnout, jakou barvu 😀 Děsný 😀

chaala
13. únor 2011

@verusinek já si taky myslím, že třeba na podzim už nám ten fusak(nánožník) nebude, ale já mám taky ještě klasický sporťák a ten to v zimě jistí. Toho se zbavovat nebudu.

verusinek
13. únor 2011

@chaala 🙂 manža je pro žlutou a já nevím.... Tak teď mají hodně akce že jde sehnat za 5000,- i s nánožníkem(fusakem), pláštěnkou a síťkou, což je super, ale pochybuji, že novou kolekci nechají za tuhle cenu s tímhle vybavením, kdyby jo, tak bych to asi vzala, pak se to lépe prodá....

chaala
13. únor 2011

@verusinek já jsem to v listopadu takhle kupovala, úplně vše za 4990korun. Dokonce jedna maminka psala, že v nějakém časopise byl slevový kupón a díky němu měla vše asi za 3800korun. Já si myslím, že ta cena za všechno takhle "pěkná" v nové kolekci nezůstane 😒
U nás tu barvu pak rozsekl manža ,chtěl žlutou a já byla pořád nerozhodná 😀

verusinek
13. únor 2011

@chaala no bylo by to fajn, kdyby to nechali za tuhle cenu, ty jo a za 3800,- to by bylo parádní tedy .... on to u nás rozsekne asi taky nakonec on, protože já se asi nerozhodnu....
já jsem se rozhodovala mezi quinny senzz a tímhle, ale tím, že udělali to polohování, tak je nuna jasný vítěz

renejaarudolf
14. únor 2011

Jeeej tak to asi aj my pockame na novu kolekciu, len kto vie kolko bude stat, a co sa tyka farby mne sa moc lubila zlta, ale ako som videla fialovu nazivo tak chceme fialovu. 😵 😵 😵

chaala
14. únor 2011

@renejaarudolf to jsi měla fajn, žes mohla barvičky okouknout naživo...ony vypadají trochu jinak než na fotkách. O fialové jsem taky uvažovala 😀

@verusinek na quinny senzz jsem taky koukala, ale já potřebovala hodně skladný golfky, tak proto nuna 🙂 dostali jste se dneska na ten Čerňák?

verusinek
14. únor 2011

@chaala bohužel jsme se tam nedostali ☹ ☹ , ale v pátek by je měli mít na okouknutí tady u nás v obchodě v té hnědé barvě, tak snad jo.....

hame
15. únor 2011

Hoj vespolek 😉 dnes mi přijde Nuna a chci se zeptat. Ke kočárku není nánožník, našla jsem všude jen, fusak/nánožník, jak to jako funguje? 😀 Fusak chápu ale jak z toho udělám nánožník?

chaala
15. únor 2011

@hame ten fusak je celkem slabý, proto mi spíš připomíná nánožník. Přidělává se ke kočárku klasicky přes pásy. Má zip po obvodu, ale nejde rozepnout na dvě části(vrchní a spodní), to je škoda. Nevím, jak lépe popsat 😀

hame
15. únor 2011

@chaala Díky za info, našla jsem Mezitím na MMB paní co šije nánožníky na Nunu tak asi objednám ten.

chaala
15. únor 2011

@hame nedala by jsi sem, prosím, odkaz na tu paní. Bude se nám to hodit až trochu povyrostem nebo i jiným holkám. 😉

chaala
15. únor 2011

@hame díky moc, vypadá dobře 🙂

hame
15. únor 2011

Tak máme Nunu taky už doma, je fakt suproví, sem čuměla jak malej balíček to přišel 😀 . Bezvadný jízdní vlastnosti, jen teda musím říct, že co se velikosti týče, trochu přehánějí, náš malý má 2,5 roku a je tam tak akorát, 3-4 leté dítě si tam teda nedokážu představit 😅

chaala
15. únor 2011

@hame A jakou barvu jsi vybrala? S velikostí souhlasím 🙂

hame
16. únor 2011

Tak tady je pár foteček 😵 😵 😵 jedna pro srovnání jak v ní vypadá 2,5 leté dítko.

verusinek
16. únor 2011

@hame 😵 jsou prostě skvělý.... já už chci takyyyy
a můžu se zeptat, jak je prcek vysoký???

chaala
16. únor 2011

Ta šedivá Nuna s tou zelenou vypadá taky moc pěkně 😵

hame
16. únor 2011

@verusinek Právě že je prcek, 91cm