• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak postupovat při výběru kočárku?

24. ledna 2013 
Wipajo díky moc. Je fakt pěkný. A jestli je polský nebo ne je mi upřímně jedno. Už jsem to tu někde psala - D-test testoval kočárky a nejlépe se umístil POLSKÝ kočárek. Takže vůbec nevím, jak budu nakonec vybírat.
29. zář 2006 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta polská firma ale tvrdí, že je opravdu vyrábí. "Jesteśmy firmą p r o d u k u j ą c ą wózki dziecięce o oryginalnych rozwiązaniach konstrukcyjnych."
Netvrdím, že jsou kočárky Mikado špatné, ale polské kočárky mají úplně jinou pověst, než kočárky švédské. (Ten pár let starý test z iDnes srovnával nesrovnatelné a opravdu už není aktuální - ani vítěz testu od firmy Firkon se už nevyrábí. V letošním D-testu žádný "polák" nevyhrál.)
Jestli jsou opravdu švédské, což je možné, tak se divím, že se tím polská pobočka nechlubí. Jen píšou, že "Oryginalność konstrukcji, bezawaryjność i komfort użytkowania docenili rodzice w Danii, Szwecji, Niemczech, Czechach i na Węgrzech."
Co majitelky kočárků Mikado - jaké máte zkušenosti s těmito kočárky?
2. říj 2006 v 00:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tímhle nevím, ale kamarádka má polský kočárek a je nad míru spokojená. Myslím, že to není o značce, ale o štěstí. Já jdu do dorjanu cross country, tady v Čechách stojí cca 7 tis.
2. říj 2006 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky koukám, že máte fakt přehled! :slight_smile: Kočárek zatím ještě nepotřebujeme, ale moc se mi líbí ten druhý, co má v Albu Verosek. Nevíte náhodou někdo, co to je za značku a typ? Já to z toho nějak nemůžu vyluštit... :unamused:
2. říj 2006 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Verosek má druhý kočárek v albu od firmy Roan-zadej si to do vyhledávače.
Taky jsem ho neznala.Vypadá moc dobře.
2. říj 2006 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky moc! :slight_smile:
2. říj 2006 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaaja...já vím, že to na těch polských stránkách je tak, jak jsi napsala(podle prodejce a záručáku by švédskej měl být)..ale i kdyby ten kočárek byl třeba čínskej, tak já jsem zatím spokojená. Jen doufám, že mi to zůstane, až s ním vyjedu do terénu :o))
Nelíbí se mi ty polské kočárky typu Tako a spol..které vypadají jak obalené oteplovačkami na zimu, ale to je každého věc. každému se líbí něco jiného. Zase je fakt, že je tam asi těm mimískum teploučko.
2. říj 2006 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, máte prosím některá zkušenost s tímto kočárkem?
Jané - Carrera Pro + hluboká korbička

http://www.detskyruzek.cz/default.asp?page_id=kombinovane
15. říj 2006 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alcatko, moc pekna stranka...se mi tam jeden moc libi...ale neni to jeste brzy?
15. říj 2006 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janusko, ahoj, ja vim ze je, ale mne se moc kocarku nelibi a ty ktere se mi libi se ´mi zas nezdaji funkcne fajn, tak porad premyslim..uz dopredu :grinning:
15. říj 2006 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne se taky spousta nelibi,ale kamoska ma Casual Play S6 za nejakych 18 tisic a stejne rikala, ze se to tak nejak kazi, kolecka odreny, brzda nebrzi atd...takze si myslim, ze budu investovat okolo tech 10-12, protoze to stejne nema cenu
15. říj 2006 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já už mám relativně jasno. Bud Bébécar ICON nabo RACER, a nebo Quinny s autosedačkou Maxi-Cosi.
15. říj 2006 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alcatko, známí mají Jané Slalom Pro (komplet) a jsou s tím moc spokojení, hlavně lehká ale pevná konstrukce. :slight_smile:
15. říj 2006 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.prosím neviděl jste někdo v realu kočárek baby smile twister?ne internetu vypadá dobře i cena zajímavá,ale zatím jsem ho neviděla a ani v žádné diskuzi nebyl probrán.děkuji a papa
18. říj 2006 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kazac a prosímtě od jaké je ten kočárek firmy?
Nemůžu ho najít na netu.
18. říj 2006 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočárek nabízejí v e shopu brouček.asi se vyrábí v polsku. :astonished:
18. říj 2006 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.Jsem na těchto stránkách poprvé a také bych se chtěla s vámi podělit o mé zkušenosti.Již několik prodejců kočárků nám nedoporučuje firmu Patron a jeden prodejce nám řekl, že navštívil výrobce a nejsou to kočárky České, ale Čínské, tady prý našijí pouze nášivky.
20. říj 2006 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máte někdo zkušenosti s kočárky začky Kajtex?
20. říj 2006 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vozila jsem kamaradčina chlapečka v Kočárku od Kajtexu, zdál se mi poměrně těžký a takový nemotorný ale neměla jsem ho "v rukou" zas tak dlouho abych mohla dostatečně hodnotit.
20. říj 2006 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olino ono to máš jedno, jestli koupíš Patron, Tako nebo Cortinu - všechny jsou vyrobené v Číně. To ale neznamená, že jsou špatné. Podívej se doma na spotřebiče, na oblečení a uvidíš, že 3/4 z toho jsou z Číny, protože je tam levná pracovní síla.
20. říj 2006 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme vybraný kočárek X-Lander XA (komplet - sporťák + hl. korba + autosedačka). Byl to první kočár, který se nám zalíbil a zůstanem u něj. Proč:
- hluboká korba (nechceme vkládací tašku)
- jde tam nasadit autosedačka
- přední kola jsou otočná
- autosedačka má otočné ucho pro lepší nošení
- čtyřkolový (3kolky se nám nezamlouvají)
- nafukovací kola
Snad jsem na nic nezapoměla, co se nám na něm opravdu líbí. Obešli jsme obchodů spoustu, ale tento u nás vede od začátku. Budem ho objednávat přes Net, kde jsme ho našli nejlevnější.
20. říj 2006 ve 23:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že Tako je vyrobeno v Polsku. Patron je sice česká značka, ale asi se vyrábí taky někde jinde :unamused: Ale my jsme s ním na výsost spokojeni. A navíc je moc hezkej... :slight_smile:
21. říj 2006 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé vilco - ty máš Patron? Mě se hrozně líbí Fenix F4 - doufám, že jsem to dobře napsala. Je to snad jediný kočárek, který splňuje všechno co bych chtěla. A jsou fakt hezké a mají velkou korbičku. Myslíš, že se Patron vejde i do malého auta? Máme malý kufr, takže vybíráme kočárek i podle toho.
21. říj 2006 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme Patron - typ Apollon Alux. Je skvělej, ale ve složeném stavu se nám vejde akorát do auta, jenže my máme Octavii Combi, a ta má docela velkej kufr. Ale kámoška má Patron - typ Zephyr (ten nejnovější), a ten se dá složit líp, vejde se i do kufru krátké Fabie a dokonce je i levnější. Je s ním spokojená.
Jiné typy neznám tak podrobně. Kdyžtak se podívej na stránky patron-bohemia.cz. Tam máš všechny typy popsané, i rozměry ve složeném stavu. Tak ať dobře vyberete :wink:
21. říj 2006 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za reference. Já si ten kočárek právě vybrala na netu, ale ještě ho musím vyzkoušet in natura. Fenix je totiž o něco větší než Zephyr, ale zase máme i větší kufr než Fabia. :grinning:
Ještě mám prosím jeden dotaz - dají se sundat kolečka?
21. říj 2006 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, dají se sundat :slight_smile:
21. říj 2006 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, díky, díky. Tak to se nám do auta určitě vejde. To mám radost. :sweat_smile:
21. říj 2006 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem ráda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. říj 2006 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, Fenix F4 je moc pěknej. Jakou máš vybranou barvu?
21. říj 2006 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se mi líbí :wink: A barva asi ta oranžová. Ještě se mi líbí taková ta do zelena, ale ta by se mi hodila spíš ke klukovi a u nás to zatím vypadá na holku :grinning:
21. říj 2006 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek