Kočárek komplet do 15 tisíc, pomůžete?

petka1408
19. říj 2014

Už několik týdnů se probírám hromadou nabídek a diskuzí ohledně kočárků a jsem ztracená asi jako mnohé z vás... Stanovila jsem si priority při výběru kočárků, ale napasovat do nich nějaký není zas tak jednoduché jak se zdá. Podmínkou jsou pochopitelně penízky, ale pak také to, aby se jednalo o čtyřkolku s nafukovacími koly s aretací těch předních, slušným odpružením aby se s ním dalo jezdit i v terénu, jednoduše se skládal a nebyl příliš těžký... Přece nechci tak moc 🙂 Pomůže mi některá z vás? Třeba někdo něco takového objevil 😉

ally8
19. říj 2014

Já teda neporadím se 4kolkou, mám 3kolku, ale můžu poradit, že se dá pořídit super kočár z druhé ruky. Já chtěla kvalitu, ale nechtěla jsem vyhazovat 20 tisíc. Tak mám krásný kočár za 8000 z druhé ruky, komplet se vším. A jsem moc spokojená.

eliskaxox
19. říj 2014

Kup si nový sporták Concord Wanderer a k němu si dokup jakoukoliv použitou vaničku od Jané nebo Concord a to samé s autosedačkou a máš luxusní kvalitní,perfektně odpružený a terénní kočárek. Nebo pokud ti nevadí vložná taška místo korbičky tak tady ho mají uplně nový za 14 tis. Já ho mám a projela jsem s ním uplně vše vůbec ho nešetřím a bomba
http://www.pinkorblue.cz/Na-cestovani/Kocarky/C...

gosa22
19. říj 2014

koukni na značku Depemo (někdy pod Lonex)...máme od něj trojkombinaci za 11 tis (Depemo Targast) a moooc spokojeni...nevím, zda by vyhovovala ta kolečka...ale koukni na to, mají úžasné barevné kombinace...pěkné kočáry...sice Poláci, ale co...vážně jsme spokojeni za ty peníze... 😉 a stále ho máme v super stavu...a to ho používáme hodně často 🙂

alik1983
19. říj 2014

Zkus taky Camarelo Malaga (Sevilla). Mame ho a je super. Vaha s korbou jen 9kg, je vyssi a korbicka je taky dost velka. Skvele jizdni vlastnosti,odpruzeny s nafukovacimi koly. U nas cena trojkombinace kolem 13tisic, ale pokud mas moznost jet do Polska, tak tam ho koupis kolem 9ky. Koukni do meho alba.