• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak postupovat při výběru kočárku?

24. ledna 2013 
Ahoj holčiny, někdo se tu ptal na Kolín. Já jsem spíš pozorovatelkou těchto stránek, ale přístup a jednání všech v obchodě Daniela mě natolik nadchnul, že si to nemůžu nechat pro sebe. Měli jsme zájem o kočárek Jané Nomad, je to sice jeden z těch dražších, ale když to čověk rozpočítá a hlavně ta jeho lehkost a snadnost ovládání - rozložení - složení atd. Jelikož v Praze jsme ho nikde nenašli "in natura", jeli jsme do Kolína. A tam nejen, že nám ho předvedli po technické stránce, ale i ve všech barvách. Všichni se nám báječně věnovali a už dlouho jsem se s takovým přístupem nesetkala. Dokonce věta "u nás zavíráme až s posledním zákazníkem" (měli totiž do půl dvanácté, ale i po té době chodili další zákazníci a oni kvůli nim zůstali, my sami odcházeli kolem dvanácté s již objednaným kočárkem) Takže pokud to nemáte příliš daleko, hurá do Kolína. Určitě jsme tam nebyli naposledy.
6. lis 2006 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
michaela: naprosty souhlas....taky jsme se bali, zenam zavrou v pul 12, ale ten pan povida manzelovi, ze otevreno maji dokud je potreba. Navic jeste dodam,ze pokud jste aspon 30-50 km od Kolina, dostanete 10% slevu na zbozi, rezervace je u nich mozna za 1000 Kc, coz je super a kocarek vam nechaji do kdy chcete ve skladu atd atd...
6. lis 2006 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, připojuji se... kočárek jsem koupila tady v Praze, ale na stránkách obchodu Daniela jsem se často inspirovala a rozhodovala... nakonec, když jsme koučárek koupili a v Daniele jsem při nákupu jiných věciček poprvé viděla všechny barevné kombinace. Zdálo se mi, že jsme vybrali ten náš špatně, a v obchodě nám sami od sebe nabídli výměnu toho našeho v Praze koupeného za ten v té jiné barvě. Nevyužili jsme toho, ale nabídka to byla myslím velmi velkorysá. Jinak jsme tam nakupovali vybavení a jako nezkušené mamince mi opravdu hodně pomáhali.
6. lis 2006 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ten obchod Daniela v Kolíně musí být opravdu super, jak tu píšete. Hodně sem holky některá prosím webowky, ať se můžem také juknout - určitě nebudu jediná, koho to bude zajímat. Díky.

My jsme zakoupili kočárek přes e-shop od www.detskyraj.cz Mají obchod v Praze a v Liberci. Do Liberce to máme kousek a už jsme tam taky 2x byli. Než jsme si kočár X-Lander objednali, tak tam jsme si ho "ošahali", vše nám tam ochotně vysvětlili a ukázali. I spoustu dalších věcí než kočárky, až jsme sami koukali, co vše už existuje. Takže taky můžu jen doporučit!
6. lis 2006 v 16:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze adresa na Danielu je www.kocarky.cz....snad nam to nesmazou
6. lis 2006 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamči, poraďte mi prosím, jsem v 11tt a pomalu začínám šílet po kočárku, potřebovala bych jenom hluboký, sporťák mám už po prvnám synovi, děkuji moc za všechny rady. Cenu si předtsavuji tak do 10 000.
6. lis 2006 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kirsti a vsichni....stranky na Danielu je www.kocarky.com
6. lis 2006 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se s tak skvělým přístupem setkala ve Studénce u Nového Jičína - velkoobchod Promi...mají i webovky.Byli naprostí profíci,v sobotu tam s námi i ostatními byli taky aspoň hodinu po zavíračce a ten přístup - jedna báseň...!!!!!!Naprosto dokonalé!!!Taky vřele doporučuju!!
A cena není samo všechno - my jsme od kočárku potřebovali vše - hluboký,sporťák a taky sedačku,takže jsme rádi,že se nám povedl dobrý kup ( právě v Promi) a z kočárku jsme prozatím nadšení - uvidíme,jak se bude líbit tomu našemu mrňouskovi!!Má fakt bezva vychytávky a nemusíme nic shánět,vše je to pohromadě - což je pro mě ideál.Takže já tleskám Cortině 3x evolution :slight_smile: !!
6. lis 2006 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
lumpi, já mám ten samý kočárek a doufám, že ho zítra poprvé vyzkoušíme - pokud budeš chtít, budu referovat :slight_smile:
6. lis 2006 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladunko,
strašně moc moc gratuluju k miminku!!!!Koukala jsem už předtím na fotečky - Karolínka je nádherná!!Strašně závidím,že už máte své mimi u sebe,já se taky tak těším.. :wink:
Určo referuj,jsem moc zvědavá!!! Bez miminka se s ním jezdilo naprosto skvěle,tak jsem zvědavá :wink:
Tak hodně zdravíčka a ať kočárek dobře slouží a určo napiš :slight_smile:
6. lis 2006 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsme byli v Kolíně a vše nám tam ochotně ukázali, rozložili, složili,... Paní hned nabízela další věcičky a poznala, že čekáme mimčo v lednu (v té době asi nejvíc chodily lednové mamči :slight_smile: ) Ale vzhledem k tomu, že to máme do Kolína dál než do Prahy, tak jsme se rozhodli koupit kočárek v Praze v Dětském ráji. Tam nemají sice barvu kterou chceme, ale ochotně mi nabídli, že ho seženou a že to není vůbec žádný problém. Takže můžu taky vřele doporučit jako Danielu v Kolíně...
7. lis 2006 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
muzu se zeptat jak dopredu kupujete kocarek?
9. lis 2006 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
monco, jde o to jeslti maji skladem anebo ho musi objednat....
9. lis 2006 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cermonco,
tak to těžko říct...Někdo říká,že je lepší později,kvůli záruce,ať zbytečně nestojí několik měsíců dopředu doma.Někdo zase kvůli zásobám a nepředvidatelným okolnostem (dřívější porod,nemocnice a tak) dřív.
My ho máme doma asi 14 dní,takže v 6. měsíci :wink:
9. lis 2006 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslela jsem kvuli poveram,tchyne porat strasi,ale konec koncu je to nase vec.
9. lis 2006 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
my ho mame zaplaceny tyden, takze stejne jako Lumpi
9. lis 2006 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já ho chci koupit do Vánoc a termín porodu mám až 5/4/2007 ale chci mít na výběr dost času.
Na pověry nevěřím.
Tchán mi taky říkal, že plaším zbytečně brzy.To on prý kupoval kočárek, když byla jeho žena v porodnici:slight_smile:
9. lis 2006 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem taky dost pověrčivá, ale jak to tu vidím, spousta mamin mají kočárek doma dlouho před termínem porodu, a je vše v pohodě. S první dcerou jsem to měla tak, že jsem si ho zaplatila a nechala v obchodě, jakmile jsem porodila, přítel ho jel vyzvednout. Ale to opět díky mé mamce, která mi právě kvůli pověrám neschválila mít ho doma předem.
9. lis 2006 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zapoměla jsem připsat, že ted budu mít kočárek doma min. 2 měsíce předem, nebot jej budu objednávat přes internet.
9. lis 2006 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my už máme kočárek vybraný. Vyhrál CAM od Cortiny. A byla to láska na první pohled. Sice je příšerně drahý, ale zase když spočítám, co všechno je v ceně, tak to zase až tak hrozný není. A hlavně je lehoučký, stabilní a hrozně dobře se s ním manipuluje. Úplně nejdřív jsem měla vybraný Patron F4, ale když jsem si ho zkusila in natura, tak cam jednoznačně zvítězil. A kočárek bude na prodejně a budeme ho i platit až v březnu - nebo prostě až odrodím :grinning:
9. lis 2006 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej ty budeš kočárek objednávat přes net?
Já to taky chtěla tak udělat, ale naživo je naživo.
Jak jsi to vyřešila, vyzkoušela jsi ho na prodejně a teď ho objednáš na netu?
9. lis 2006 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Protea-budu ho zkoušet prvně na živo a pak ho objednám přes net. Ale i tak jsem na něj slyšela jen samou chválu. Jedná se o Bébécar. Mám ho v albu.
9. lis 2006 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo, to je rozumné vyzkoušet ho naživo a pak přes net bude třeba o tisícovku levnější toho jsem si všimla i u jiných kočárků.
Ten tvůj vybraný je moc hezký, ale na mne má malá kolečka, já potřebuji větší a nafukovací-do terénu.
9. lis 2006 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
My to taky tak udělali - viděla jsem ten náš na netu,líbil se mi,koukli na něj v obchodě a objednali na netu - za 14 dní jsme ho měli doma,takže perfektní!!!A na netu byl v akci o 4.000,- levnější než u nás v obchodě :confounded:
Takže tenhle postup doporučuju - my navíc byli i v tom obchodě,odkud jsem ho nakonec objednávali přes net,takže jśme měli perfekt přehled... :wink:
9. lis 2006 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je lepsi mit ten kocarek doma, treba u babicky, protoze ho nechate vyvetrat. Ony ty kocarky vetsinou "smrdi" novotou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2006 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
My už máme kočárek doma asi 2 měsíce, teda ne přímo doma, ale na zahrádce.
10. lis 2006 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Protea: já jsem při prvním měla velké kola a ted jsem chtěla změnu. Ale možná si to ještě rozmyslím, v té firmě Bébécar mají více druhů. Prostě uvidím až na místě :dizzy_face:
10. lis 2006 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli to trošku pomůže s rozhodováním...
http://www.miminko.estranky.cz/clanky/Kocarky/Jak-vybrat-kocarek
12. lis 2006 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj chtěla bych se zeptat jestli někdo nemáte zkušenosti s kočárky od firmy Motherscare. Myslím přímo jejich kočárky. :slight_smile: Děkuju L.
12. lis 2006 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek