Jak řešíte špinavou podnožku v kočárku?

semisovamys
23. lis 2015

Ahojky holky, potřebuji radu. Máme kočík Concord Wanderer, který má textilní podnožku. Když je teďka venku mokro a syn třeba půlku cesty jde ( 1 rok a 4 měsíce ) a pak už chce do kočárku, tak jak ho tam posadím, od jeho botiček se zašpiní celá podnožka. Samozřejmě když jdeme po chodníku, není to takové, jako když jdeme po lesní cestě. Chtěla jsem se zeptat, drbete kartáčkem po každé procházce tu podnožku? Já jsem to tak zatím dělala, ale už mně to docela neba. Dívala jsem se po různých vložkách, ale viděla jsem jen samé pod zadíčka a pod prdelku.... Potřebovala bych něco co by pokračovalo i pod nožky a bylo v tom místě z nějaké lehce omyvatelné tkaniny... Znáte? Máte? Nebo víte o někom kdo by to ušil? Moc děkuji za rady 🙂

hajanik
23. lis 2015

Máme taky Concorda a taky mě to trápilo ☹ ... pořídila jsem nepromokavé návleky na botičky.

eliskaxox
23. lis 2015

Ja mam taky wanderera a maly chodi kratce,takze to zatim resit nemusim. Ale myslim ze se kdysi holky bavili,ze original podlozky jsou az k nozickam a u casti noh jsou pogumovane. Taky jsem slysela o spreji z deichmanu,ktery ma odpuzovat spinu. Jakoby na tom udela povlak a pak staci latku jen otrit hadrikem.
d

semisovamys
autor
24. lis 2015

@hajanik O těch jsem taky přemýšlela ale když hsem si představila, jak bych mu je nandávala...že bych si musela dřepnout a posadit si malého na svoji nohu a botičky mu nandat aby už nimi šel do kočárku a zároven nešlápl na zem... To nezvládnu 😀 😅

semisovamys
autor
24. lis 2015

@eliskaxox Vážně? tak to prozkoumám, děkuji moc 🙂 🙂

eliskaxox
24. lis 2015

@semisovamys jo a na slovenskym MK pisou holky i o nejake podlozce od emitexu Maxi,pry je do kocarku taky dobra a dole je pogumovana

semisovamys
autor
24. lis 2015

@eliskaxox Ted jsem na ní právě koukala (taky jsem na to přišla díky slovenskému MK 😀 ), měřila jsem to a mělo by to vyjít...škoda jen že ta omyvatelná část je taková malá, ale zatím se to zdá být jako nejlepší řešení 🙂 na tohle jsem nějak vůbec nemyslela, když jsem kočárek pořizovala 🙂 😖