Jak vybrat dobrý fusak pro 3měsíční miminko?

opija
3. zář 2017

Ahojky maminky

Poraďte jak vybrat dobrý dudák pro 3mesicni miminko👶
A jaké máte Skusenosti?
Od Concordu jsou Dobré?

Předem děkuji za odpovědi.
O.

opija
autor
3. zář 2017

@opija pardon dudák je fusak ta autooprava je strašná a dělá si co chce 😂

maxpex
3. zář 2017

My budeme kupovat emitex, jen premyslim, zda combi extra nebo combi deluxe ci monti

lentilkah
3. zář 2017

Mam v planu poridit Emitex Combi Extra.

rickym
3. zář 2017

Já mám Little Angel, ale čeká nás první zima, tak uvidime, jaká bude spokojenost🙂

lu_ta
3. zář 2017

My máme za sebou první zimu ve fusaku Little Angel a naprostá spokojenost

barchen
3. zář 2017

@opija
Poridila jsem od firmy woolife a letosni mrazivou zimu (leden 2017) byla mala (4m) spokojena. Fusak je drahy, skladali jsme se vsichni vcetne babicek ale nelituji. Je to vec,ktera se bude snad i dedit 😊

lcn162
3. zář 2017

My máme od emitexu 2v1 a spokojenost.

pataja
3. zář 2017

Vybrala jsme tenhle: http://www.ivemababy.eu/detail.php?zbozi=5288002
super poměr cena a výkon 😀

vanea
3. zář 2017

Na zimu máme polární od Joolz =) je prý úžasně teplý, jen ta cena je "příjemná"

eliskaxox
3. zář 2017

Jednoznačně Little Angel Eyclusive Outlast. Máme vyzkouseno na novorozenci pri teplotach kolem nuly- body s dlouhým, polodupky a na to slabá chlupatkova kombineza a cepicka, pri teplotach kolem peti stupňů jen body s dlouhym, polodupky a mikinka, teplejší ponozky a cepicka. Odpadne vam to strojeni do 4 vrstev oblečení a pláč miminka.
Mela jsem i Lodger Bunker také super ale pro větší dítě pro mě byl nepraktický, ze nesel rozdelat az dolů, jinak také krásně teplý. Na miminko také doporučuju.
Emitex a Aesthetic- no tak to jsou takové tuhé, ošklivé decky pro panenky. To se opravdu s kvalitními fusaky nedá srovnat.
Jinak teď budou dny Marienne a my na ně kupovali fusak Little Angel v akci. Misto 2tis vyšel asi na 1500

coolina
3. zář 2017

Ja za sebe muzu doporucit perovy fusak od elodie details. U nas to byl kral zimy a moje mala v nem krasne a v teploucku prozila dve lyzovacky ale i vanocni trhy na staromaku, Kdyz jsem sla nekam do kramu odepla jsem predni cast, je plnen perim, takze jsem srolovala do obalu velikosti mensiho polstarku a zadne povalovani v aute, nebo jsem dala do prebalovaci tasky. Doma mam dalsi dva fusaky jeden je od emitexu(nic moc, je po jednem diteti mela ho svagrova, 2x jsem ji ho na stroji zasivala, zip odtrzeny, zmolkuje, proste moc nevydrzel dala jsem ho nakonec na chatu).Dalsi fusak je Tris&Ton, ktery je taky supr teply a dal uz nevim protoze visi ve skrini nepouzity 😀 nakolik elodie proste byl bezkonkurencni.

pucmelinka
3. zář 2017

@rickym tak to jsme na tom stejne,taky mam little angel...

pavla555
3. zář 2017

Ahoj, tak já měla z Tchiba. Dobrá cena a i spokojenost. Vždy jsem používala ještě i deku, podle toho jaká byla zima (tak do fusaku a i na něj). Bohatě nám stačil. Stejně pokud hodně mrzne, tak se ven nechodí.

z_kopretinka
3. zář 2017

Emitex je super. Nemenila bych a mam ho schovany pro druhe.

ladybird77
4. zář 2017
pavla555
4. zář 2017

@ladybird77
ten vypadá dobře 🙂

ladybird77
4. zář 2017

@opija
@pavla555
nejen, že mimčo nebude mrznout, ale dá se využít i pro větší dítko.
Kdybych měla možnost mezi klasickým fusakem a výše uvedeným, tak rozhodně neváhám.

maxpex
7. zář 2017

@eliskaxox a jaky typ? Taky ho chci, dnes jsem si prohlížela exclusive meda,asi loňska kolekce,teď je tapka a mazlík a nevím, pro který se rozhodnout.

pucmelinka
7. zář 2017

@maxpex Já koupila Mazlíka, ten je příjemnější 🙂

maxpex
7. zář 2017

@pucmelinka díky, taky jsem si to tak myslela 😀

pucmelinka
7. zář 2017

@maxpex a rovnou jsem si koupila ve stejnym designu na ruce 🙂 krasnej je ten v mintovy barve,ale absolutne nepraktickej...takze mam cernej 🙂

eliskaxox
8. zář 2017

@maxpex je to tenhle
https://m.heureka.cz/fusaky/little-angel-exclus...
Ale jinak od teto firmy jsou vsechny veci top. Měli jsme cepicky, zavinovacku- ta byla úžasná, podzimní fusak- taky luxus, vydrzel az do mírné zimy, kamaradka do nej dávala v breznu 4týdenní holčičku jen v mikince a sup k doktorce.

maxpex
8. zář 2017

@pucmelinka tu mint jseme chteli,ale radsi pujdem do cerny 😁

pucmelinka
8. zář 2017

@maxpex no,chapu...uz vidim,jak ten nas poblion ublinkne na ten mint mrkev...by me kleplo 😀

pucmelinka
8. zář 2017

@maxpex
Kup si k tomu i rukavnik,ten je nunaci... 🙂

maxpex
8. zář 2017

@pucmelinka s tim se pocita😁uz se snad těším az bude zima 😁 chteli jsme puvodne emitex,ale jsem moc rada,ze jsem narazila na tohle forum a hlavne ze jsem je videla na vlastni oci a sahla si na ne. Uz se na toho mazlika tesim

pucmelinka
8. zář 2017

@maxpex hele z tohodle duvodu se na zimu tesim taky 😂
Dneska mi prisel sportak,davam tomu mesic a dojde na nej...
Emitex mam jarni/podzimni...

maxpex
8. zář 2017

@pucmelinka jakej mate sportak? Emitex mam doplnky jakoze sitku na kocar, navleky na kola, plastenku a fusak do autosedacky.

bekyc
8. zář 2017

Emitex mi nepřijde moc teplý :( Měla jsem ho a vyměnila za elodie details péřový a nelituji. Pro malé miminko doporučuji péřový, nemusí to být zrovna elodie. Ale s jiným zkušenost nemám.

eliskaxox
8. zář 2017

Emitex je oproti kvalitním fusakum jen deka s sustakem.