• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké golfky? Polohovatelné, složitelné do auta, letadla

28. července 2014 
Teessa, Gesslein mají v Pardubicích v Duze. Mají tam ještě kočárky Peg Pérego.
10. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
myskin tak pardubice máme krapet zruky :grinning:

chalotka- mě se na netu taky hauck líbí ale ještě sem live neviděla... začnem ti teprv obhlížet tak uvidíme
11. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak stále hledám golfky, které by nestály přes 7tis., stejně tak mi to stále neprojde, ale hodím odkaz... :grinning: Líbí se vám víc kolekce 2009 nebo 2010? Myslíte, že ta fialová by byla pro chlapečka? :slight_smile: http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=1721460, http://www.delfinek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1061432
12. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
PRO KLUKA URČITĚ ZELENÉ, NEBO TYRKYS :slight_smile:
12. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám hauck shoping, kupovala jsem je starší a nejsem spokojená, ovladatelnost není nic moc a najíýdění na chodníky hrůza... blbé těžiště...
mě se líbí víc kolekce 2010.. :wink:
12. únor 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
cybex má lepší kolekci 2010 aspoň barevně podle mě :slight_smile:
12. únor 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kluka bych taky do té fialkové nedala, ale na té zelené se mi zase nelíbí ta šedá konstrukce. :frowning2:
13. únor 2010 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, zeptam se asi uplne blbe, ale proc je lepsi mit zdvojena mala kolecka? Chci koupit golfky a zatim nejvic se mi libi asi Safety 1st. Ale jinak mam v oku:

Gesslein Swift nebo Gesslein bugy S1
Bebidoo by Knorr - Bebidoo by Knorr Alu Tri Fold
Safety 1st - Safety 1st Golfové hole Advancer

Zatrim je mala v hluboke korbe, ale do mesta do auta potrebuju neco skladnejsiho, teutonka je fakt dost tezka na temer kazdodenni skladani do auta a zabere mi cely kuft :frowning2:
15. únor 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
jé kacapa koukám, že taky máte Teutonku. Já pokukuju taky po Safety 1st. Mají je někde v Brně naživo, nevíš prosímtě?

Jinak my teď máme Chicco Multiway - jezdí se mi s ním dobře, spokojenost se vším, akorát je celkem neskladný. A vzhledem k tomu, že Jája už toho dost nachodí, tak chci fakt něci skladnějšího.
15. únor 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolca ... nevim nevim ... zatim jsem se divala jen na netu ... na zivo budu hledat v pristich dnech ... preci jenom mam jeste trochu casu ... jeste je na golfky moc zima ... ted je mala bud v kocaru nebo ji mam v nositku.
15. únor 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele vám by fakt nevadilo že to nemá polohovací nožičky?!?!?! :confused: :confused:
15. únor 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to polohování mě trochu štve, ale zas Jajda už je velkej,tak nepočítám,že v něm bude spát.
15. únor 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
aháá sem si nevšimla takýho chlapáka :grinning: tož to potom joo.... a myslíš že to má ještě cenu kupovat? já už si nepamatuju do kdy sme malýho vozili ale pak už měl uplně ty nejobyč golfky alá 2 klacíky a látka fakt jen přibližovadlo byli malý a lehounký
15. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teesso já chci ty Multiway prodat a koupit tyhle skladnější a pak je budu mít i na druhé. Tři kočáry by mi manža nezkousl, taky jsem přemýšlela, nad těma úplně obyč golfkama, ale to bych si musela nechat i Multiway na to druhé mimčo. Navíc ten Safety má adaptéry na Maxi Cosi autosedajdu, takže k doktorovi a tak s druhým mimi budu moct brát ten golfáč.
15. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
viděly jste novou kolekci od baby design? Mají super barvičky :slight_smile:
15. únor 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve - uka :wink:
15. únor 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to budou podoblé jak zopa, moon, ....
16. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to jo, ale zajímalo by mě, kdo je vyrábí - Polsko, Němci..?
16. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Made in China :fearful:
16. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
urcite polaci :frowning2:
16. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak už koukáte po golfák.. já hledám nějaké pro maminky žirafy. chjo. myslela jsem, že s normál kočárem vydržíme a golfky kupovat nebudu, ale... prostě máme blbej sporták a malej je tam narvaný :o(.
21. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem si koupila v pátek babypoint travel, kolekci 2010-fialovo růžové a jsou super :slight_smile: dneska jsem s nima byla venku, malá sice v kočárku moc nesedí, ale dneska to nějak zvládla.
21. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve24 hodila bys odkaz? nedaří se mi je najít
a jak jsi vysoká???
21. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj luciejadr, já mám 175cm a koupila jsem Cam Flip a dobrý, výška jak pro mě dělaná
21. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminy chtela jsem se zeptat mate nektera golfky,ktere se nebrzdi tou centralni brzdou vzadu - kolecka jsou spojena tyci , ale kazde kolecko zvlast? manzel ma problem,ze kope do te tyce co je dole u zadnich kolecek.mate nektera stejny problem?
22. únor 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, řešíte u golfek z čeho jsou kolečka? Jestli jsou lepší plastová nebo gumová? Chtěla bych si pořídit nějaké obyč. na nákupy a na nějaký ten výlet, ale pořád váhám kvůli kolečkám a taky kvůli polohováním zádíček. Líbili by se mi cenou, váhou i vzhledem golfky Joker, ale nedají se dát do lehu :o(. Máme teprve 7měsíčního prcka a tak nevím nevím...prosím o radu a případně i typy na nějaké golfky za nižší cenu. Díky moooc
23. únor 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
puckalucka, gumová tolik nerachtají, ale jsou těžší. Jaký máš cenový limit?
23. únor 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
puckalucka, na nákupy a výlety budeš asi chtít něco s většíma kolečkama a velkým nákupním košíkem. Co třeba spíš http://www.detskydum.cz/detail/freeline-explorer-131501/ Nejsou to gofky, ale sporťák (tj. má spojenou rukoje't).

Z golfek třeba http://www.detskydum.cz/detail/chicco-multi-way-2009-515201/

Joker je na příležitostné převážení již chodícího dítka, ale pokud to dítko je trochu větší, je v tom jako sardinka. Na sedmiměsíční mimi to rozhodně není.
23. únor 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek