Jakou přebalovací tašku doporučujete ke kočárku?

priefi
31. črc 2019

Ta moje kocarkova uz zazila po 3 letech sve a potrebuje vymenit. Budu rada za tipy 😉 zejmena pokud mate zkusenosti s little company, budu rada za info

makronka222
31. črc 2019

Koupila jsem si v zare vetsi kabelku, co se mi libila a dala do ni organizer. Ty prebalovaci jsou vsechny hnusny a libila se mi akorat jedna za 4tacy :D

lenkajan
31. črc 2019

Doporučuji značku Babymel. Mají spoustu nádherných moderních tašek, které vypadají jako klasické dámské kabelky. Mám ji tři roky a jsem s ní hodně spokojená.

opeth
31. črc 2019

Ja jsem spoko se značkou Skip hop 🙂

leniczka23
31. črc 2019

Doporucuju spis batoh nez tasku.. ma.tenhke akorat z aliexpresu za 200 a jsem moc spokojena..

pajos12
31. črc 2019

@leniczka23 nejlepsi taska co mohli vymyslet.Naprosta spokojenost,velka,prostorna a hezka😊

leniczka23
31. črc 2019

@pajos12 jojoo..taky se nestacim divit co vse tam narvu obcas🤣

mmajda
31. črc 2019

Za mě taky babymel. Dá se vzít jako kabelka, přitom uvnitř je řešena jako prebalovaci taška.

dekubo
31. črc 2019

@leniczka23 a ty batohy se taky dají nějak přepnout na rukojeť toho kočárku? Moc si to neumím představit, nemáte nějakou fotku?

leniczka23
31. črc 2019

@dekubo jo ja si koupila takove prezky..a zavty to zahaknu..foto z netu ale mam to stejne..

dekubo
31. črc 2019

@leniczka23 díky moc 👍

radullah
31. črc 2019

Ahoj, já mám parádní zkušenost s taškou Pacapod. Byla tedy dražší (cca 2,5tis - řekla jsem si o ní k narozeninám), ale mám ji už tři roky a perfektně drží a vypadá moc pěkně i jako normální kabela. Byly k ní popruhy na připnutí na kočárek, vnitřní dva "pody", jeden termo a jeden jako plenkovník + přebalovací podložka. Je kvalitní, má navíc ještě kapsy na další věci, které nosím normálně v kabelce a vešlo se mi do ní komplet všechno na dva dny pro miminko včetně náhradního oblečení 🙂 Později, když už není potřeba kočárku, ji používám jako větší tašku na cesty.

priefi
autor
31. črc 2019

Dekuji vsem za prispevky a budu rada za dalsi tipy 😊

zelenaesmolda
1. srp 2019

@priefi ja mam z DM a jsem s ni maximalne spokojena,je dobre usporadana a dost velka 🙂

astyna88
1. srp 2019

Zadnou. Mela jsem jich dost, casto v tom jen hrabes a hledas. Ja si pak dala normal latkovou pod kocarek s plenkou, latkovou na utreni a par drobnosti jsem si dala do kabelky crosbody na sebe...ale nosila jsem predtim na kocarku na krouzcich normal kabelku,kterou jeste vyuziju a kde bylo dost kapes, aby se tam dalo vse hned najit...

zuzzik82
1. srp 2019

Lassig casual bag je skvela. Vyjimatelne vnitrni organizery a fakt kvalitni vodeodolna vnitrni kapsa. Lze menit i vzhled, koupit ruzne predni dily. Jsou k tomu drzaky na madlo kocarku. Casem lze vyuzit i jako beznou tasku.

Mrkni treba sem
https://www.ondalek.cz/lassig-taska-casual-mess...

jancabr
1. srp 2019

Měla jsem přímo ke kočáru Camarelo, ale nic moc. Pak jsem z druhé ruky koupila zánovní Skip Hop a zatím spokojenost

priefi
autor
2. srp 2019

Dekuji za tipy 😊