Jaký golfáč pro nesedící miminko?

schowlacki
3. čer 2015

Zdavim maminky, potrebovala bych poradit jake golfky vybrat pro 5 ti mesicni miminko co mi jeste nesedi?Chtela bych aby byl polohovaci az do lehu, aby mel velka nafukovaci kola,odpruzena,aby byl pokud mozno skladny a boudicka aby stinila i v tom uplnem lehu.Mate zkusenosti jaky by odpovidal temto pozadavkum?

simca85
12. říj 2016

Prosím o radu, syn na 11m, jeste nesedi a nevim v jakem kocarku ho nechat. V korbe jezdi jen na brisku a skoro vypadava a ve sportaku vleze nic nevidi. V korbe bych ho mohla priksirovat ale nevim jak ho udrzet ve fusaku napr. kdyz se tam porad hybe. Dekuji za rady.

ada22
12. říj 2016

švagrová měla kočárek Deltim Voyager 005 šel úplně do roviny a na přední straně měl sítku až k ploše na ležení. Neteř jezdila takhle na bříšku a koukala ven. Ten kočár jinak nic moc. Podobně to má myslím , ale dělané i teutonka, kdy odhrneš zadní část boudy. Asi to bude mít víc kočárků . No horší je to , že už je hnusně. Ale u starší mi období ježdění na bříšku vyšlo na únor a řešila jsem to tak, že jsem odhrnula boudu a přes to hodila pláštěnku, takže byla krytá.

ada22
12. říj 2016

http://www.emimi.cz/ShowTradeLeadDetail/kocarek... jo tady u toho inzerátu je to vidět na poslední fotce. Už se dávno nevyrábí, ale když ho seženeš na bazaru, tak ho zase za par měsíců bez ztráty prodáš.

simca85
12. říj 2016

Novy kocarek kvuli tem 2mesicum cca kupovat nechci prave. Ale nevim co je lepsi varianta🙂

eliskaxox
12. říj 2016

@simca85 a jinak leze? Nebo je fakt jen lezici mimi? Jak je jinak zpevneny? Ja mam nedonoseneho syna, tak jsem resila neco podobneho. Mam kocarek Concord wanderer a tam je polohovani na pasky, takze si clovek sam urci jak moc chce dite zvednout. Takze jsem ho vzdy jen o par cm prizvedla a byl klid 🙂 nebyl to uplny polosed ale videl. Pokud je syn alespon trochu zpevneny a neni to fakt lezici " mekke " mimi, tak bych ten polosed ve sportaku klidne dala. Tu hodku kdy mu v kocarku "nicite" prirozeny vyvoj, nahradte doma hodkou na brisku navic 🙂

simca85
13. říj 2016

Plazi se a peruje na kolinkach, na brisku je skoro porad. V tom sportaku je ted na podzim vic v teple, ale vidi jen omezene. Ne jako kdyz je v korbe na brisku. Mam sportak ktery jde jen do skoro lehu, polosedu a sedu.