Jaký cestovní kočárek s velkými odpruženými koly je vhodný pro ještě nesedící dítě?

Zodpovězené
19. zář 2023

Ahoj,

naše malé štěstí má už 3 měsíce a v klasickém hlubokém kočárku již být nechce. Nevidí.

Ráda bych pořídila cestovní, lehké golfky. Musí být vhodné pro kojence, který ještě nesedí (polohovací do lehu). Ideálně bude skladný a lehký s velkými odpruženými koly.

Mohla bys mi dát nějaké tipy, prosím?

Jak je to s fusakem na zimu?

Děkuji

Ahoj,

na podobnou otázku jsem nedávno odpověděla, tak Ti ji sem připínám. Jsou v ní uvedeny všechny cestovní kočárky, které jsou momentálně nejpopulárnější. Zároveň se k nim dá koupit fusak či vložka, dokonce některé z nich ji mají zabudovanou:

Všechny vybrané modely mají 22kg nosnost, takže vydrží až do konce kočárkovacího období.

Ne všechny nabízejí možnost sklopení zádové opěrky spolu s opěrkou nohou do lehu, na to si dej pozor, protože 3měsíční dítě takovou opěrku potřebuje. Zároveň si dej pozor i na výšku (uvedenou v cm) zádové opěrky. Ne všechny modely, přestože mají vyšší nosnost, mají také prostorná sedadla.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka