Jaký je kočárek Bebetto Nico?

martinka_1
2. led 2014

Holky, maminky...máte některá Bebetto Nico - sportovní kočárek? Mám 9měsíční holčičku a je celkem velká, potřebuji pro ni sportovní kočárek tak do 7tisíc Kč a hlavně,aby měl otočnou sedačku,či přehazovací rukojeť... prosím poraďte? Napište mi,jaký tento kočárek je....

nikolka1709
27. únor 2017

@falko11 mě to dělalo také, přijde mi, že to u boudy nedomysleli. Kamarádka ho koupila teď nový a má to stejně a to je nový. A u koleček zkuste namazat třeba obyčejným olejem, to pomohlo mě, také mi cvakali

falko11
28. únor 2017

@nikolka1709 bouda jde dotahnout imbusem a uz drzi krasne. A kolecka ukusim. Moc diky!!

gabrielka_h
18. kvě 2017

Maminky prosím jak jste spokojené s tímto kočárkem? 🙂
Děkuji

nikolka1709
18. kvě 2017

@gabrielka_h měla jsem ho a byl super 🙂 naprostá spokojenost. 🙂

kattynka1
18. kvě 2017

My ho máme asi půl roku. Za tu dobu nám vypadly matičky u obou předních kol. Koupili jsme sami nové. Jinak vše v pořádku a jsme spokojeni.

gabrielka_h
18. kvě 2017

Děkuji moc za odpovědi 🙂 mám ho vybraný ale zatím ho maminky moc nemají asi proto, že je polský a recenzí taky moc není 🙂 Mám v plánu dokoupit k němu korbičku ale hlavně jsme chtěla aby byl sporťák spolehlivý-nechtěla bych později kupovat jiný 😉

kattynka1
18. kvě 2017

Myslím, že odpovídá ceně. Nemůže od něj nikdo čekat super luxusní kočár za tyhle peníze, ale já jsem spokojená . Má ale svoje mouchy. Nánožník jsem použila jen párkrát a vždy se u odepínání bojím, že cvočky vyrvu. Pak jsme právě měli problém s těmi předními kolečky. Mohl by mít trochu větší koš vespod. Ale jsem spokojená se stříškou, polohovacím madlem, že jde korba dát oběma směry. Vždy je to o kompromisu. Myslím ale, že budeš spokojená 🙂

gabrielka_h
18. kvě 2017

@kattynka1 Uvidíme snad jo 😊 Děkuji za odpověď, snad bude vyhovovat 😆 Asi ho vyzkouším

daninka52
29. lis 2017

Tak jak uz tu b lo psano, s tou strechou od sportaku jsme tez mely problem, sama jsem to utahovala ale strecha padala az jsme to daly na reklamaci primo vyrobci a od te doby super strecha funguje tak jak ma, uz ho mame 2 roky a za chvilicku se vnem bude vozit druhatko 😉 ja jsem s nim jinak spokojena 🙂

odava
7. pro 2017

Dobrý den 🙂
Mám pár otázek ohledně kočárku je prostorný,a vyjde se tam dítě s fusakem mám fusak od linda cube a malý má 15 měsíců měří 80,5cm a vážíme 11kg.Jde mi o to aby tam nebyl jako sardinka. 😕 a pokud byste některá měla foto s mimčem děkuji. Mám teďka Camarelo eos a to splňuje vše jen krom toho že není otočný.Proto se ptám.A předem děkuji za odpověď.

odava
13. pro 2017

Maminky je dost prostorný