• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaký kočár na zimu pro velkého 5ti měsíčního kojence?

26. srpna 2010 
autor
@lamarika po pravdě je to jeden z kočárů, který jsem chtěla původně, když jsme kupovali před porodem. Ale káru jsem samotnou nikde neviděla a hlubokou korbu neužiju.To mi přijde zbytečné, nevím...ale jinak se mi libí. Za tu cenu bych ale radši šla do x-landera.
20. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můžu doporučit Graco Freya.Pořizovala jsem ho i s hlubokou korbičkou a tedˇjezdíme už ve sportˇáku. Na zimu úplně ideální kočárek, jezdila jsem od ledna a nikdy nebyl problém projet i v hlubším sněhu,bydlíme na vesnici tak často jezdíme ne zrovna rovným terénem a projede opravdu všude.Kolečka jsou velká,nafukovací a je odpružený,rukojetˇse dá přehazova po i proti směru.Krásně polohovatelný opěrátko a je fakt veeeelkej a prostornej a přitom vypadá moderně.Na zimu je tam pak super nánožník se kterým se dá mimi přikrýt tak,že na něj nefičí .No samá plus :grinning: jezdíme už 7 měsíců a spokojenost.
http://www.duhovysvet.cz/inshop/detske-zbozi/kocarky/sportovni-kocarky/%5Bid-G6X99GBLE%5D-kocarek-graco-freya-gabriel.html
20. srp 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lisanda tak to jsem netušila, má korbu asi 84 cm dlouhou, hmm, mám důvod přemýšlet ...
20. srp 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
apocalypsa, no jasný, musí vyhovovat i dalším parametrům :wink: já jen že málokdo ví, že se tak veliký kočáry dělají, nikomu je nenutím :wink:
20. srp 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apocalypsa tenhle kočárek má můj brácha, x-landera manželova sestra. S obojíma jsem jela a můžu posoudit. Espiro je větší než x-lander. Být tebou bych už o hlubokým ani neuvažovala, spíš bych se zaměřila jenom na sporťáky. Espiro je lépe kryté než x-lander a řekla bych, že i manipulace je s ním snadnější. X-lander je ale o něco lépe skladnější.
Můžeš koupit jenom sporťák bez korby nebo to u tohodle nejde?
20. srp 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jzizala je luxusní, nádherný, splňuje všechny požadavky, ale ta cena ... jak jsem už psala, musím pořídit současně i novou autosedačku a to už je trochu moc korun najednou :confounded:
20. srp 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@schnek jo jo, ale fakt děkuji za snahu :wink:
20. srp 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lamarika já bych ráda vozila malého ještě v hluboké korbě, ale je mi naprosto jasné, že to je zbytečné. Vydržela by mi na chvilku, s fusakem pak už těžko. Taky už koukám jen po sporťácích. U mě bude taky důležité, zda půjde kočár rozložit a strčit do auta. Asi si je budu muset prohlédnout někde na krámě, na netu mi fotky moc nepomůžou.
20. srp 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apocalypsa ještě měsíc odjezdíš v hlubokým, ketrý máš teď a pak už bude dítku půl roku a klidně ho můžeš dát bez výčitek do sporťáku. Hele brácha má peugeota 306 (malý auto s malým kufrem) a v pohodě ho tam dá. Tak on zas až tak náročnej na uskladnění asi nebude.
Nebo co třeba nějakej sporťák Takko, taky kvalita za rozumnou cenu
20. srp 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je cena za kočár i s hlubokou korbou, to bych v tvém případě nekupovala,ale bohužel nevím kolik by stál sportˇák samotný :frowning2:

lamarika - Takko má švagrová a je dooost těžkej :unamused: ale asi záleží na typu ,ona má trojkombinaci....
20. srp 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jzizala já s takem právě nemám zkušenost, ale za ty prachy je to celkem dobrej kompromis mně teda přijde). Záleží jestli chce apocalypsa kupovat shruba v roce golfky a sporťák ji poslouží jen do té doby. A nebo o koupi golfek neuvažuje a sporťák bude sloužit až do doby do kdy to bude nutný, Pokud by uvažovala nad druhou variantu, tak bych ji doporučila třeba teutonii, ale ta už je poměrně dost drahá. . .
20. srp 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lamarika jenže to je prašť jako uhoď... všechny tyhle kočáry se pŕodávají v kombinaci. Nač budu mít doma další hlubokou korbu?
20. srp 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
k vaší diskuzi dámy :slight_smile: ... původně jsem chtěla odvozit malého co nejdéle v hluboké korbě. Že to nebude celou zimu jsem věděla, ale že mi kočár do zimy ani nevydrží, to mne nenapadlo. Pak jsem měla v záloze sporťák, ale je tak úzký, že tam prostě malého s fusakem nenarvu. Je to boubeláček. No a po sporťáku jsem chtěla na jaře kupovat golfky ... teď asi nejspíš koupím sporťák a budu ho používat, dokud ho neutaháme a možná časem koupíme nějaké úplně obyč golfky jen jako dopľněk na vycházky ...
20. srp 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inglesina magnum, my v ní byly do asi 14 měsíců, teď jí máme na chalupě do terénu a i když čouhají nožičky, furt se v ní pohodlně vyspí 1,5letá holčička 83 cm.
Do sněhu super, projede vše :slight_smile:
Velky sportak je od Red Castle Shop'n Jogg II.
http://www.eshopbaby.cz/katalog/shop-n-jogg-ii-sportovni-kocarek-red-castle-p1918
Da sa kupit aj solo bez korbicky.. Mame doma a do narocnejsieho terenu stale pouzivame :slight_smile:
@apocalypsa tady máš tako jenom sporťáky http://www.kocarky-tako.cz/sportovni-kocarky/. Jetsli jsi myslela zrovna tenhle, že se prodává jen v kombinaci.
20. srp 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inglesina je trojkombinace vše v jednom, když s ní jezdím občas teď, je to poježďěníčko, ale do města holt už musí být golfky...
20. srp 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apocalypsa tak vyber nějakej sporťák jen prostě na zimu, třeba i po někom a pak zainvestuj do kvalitních golfek.
20. srp 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. srp 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras dřív se mi na těhle kočárcích nelíbil ten košík. Teď už ale zjišťuju, že právě ten košík je jejich výhodou :wink:
20. srp 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamarádka řeší podobný problém, koupila Mutsyho a v zimně se tam nevejdou. Vybírala mezi Teutonií a Mutsym a teď bude Mutsyho prodávat a kupovat Teutonii. Tenhle kočár to má totiž vychytané, když už se nevyjdete do hluboké korbičky, tak dáte korbu od sporťáku, která jde úplně do lehu a přidáto prodlužovací nástavec a místa je habaděj:slight_smile:. Nenafukovací kolečka jsou u Teutonie výhodou, kočár je velmi dobře odpružený a nemůžete píchnout:slight_smile:.
20. srp 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co myslíte:
http://beruskakocarky.mimishop.cz/detail.php?zbozi=2023375
http://www.detskyruzek.cz/prodej/produkt/762-kocarek_x_lander_x3_2010
dobrý kompromis cena X kvalita ... doplňky nepotřebuji, fusak mám emitex, max. dokoupím tašku na řidítka ...
20. srp 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lamarika tak ty sporťáky nevypadjí vůbec zle. Nazimu bych je ujezdila, službu udělají a na jaře nebo v létě bych ho mohla bez výčitek nahradit pěknýma golfkama. Super, díky za tip! :slight_smile:
20. srp 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@akras hezký kočár, ale pro mně je už zbytečná ta kombinace ...do hlubokého bych malého s fusakem nedala, nevešel by se :wink:
20. srp 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apocalypsa - řeším stejný problém jako ty a taky jsem "odpůrce" čtyřkolek. Mě zatím nejvíc sedí X-lander 2010, protože je na stejně řešeném podvozku jako mám u stávajícího kočárku a jsem s ním spokojená.
Při pátrání jsem ještě narazila na toto: http://www.babyexpert.cz/produkt/herqules-razor-4-spin-08/ , ale v popisu nejsou uvedeny vnitřní rozměry atd.. Jinak nevypadá špatně. Neznáte někdo ??
20. srp 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jijitka nevypadá zle, ale děsí mě ta kolečka ...do sněhu nic moc :unamused:
20. srp 2010 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apocalypsa - no, bohužel jak sleduju, moc na výběr nemáme :frowning2: A opravuji původní příspěvek - odpůrce jsem tříkolek :sweat_smile: čtyřkolku chci..
20. srp 2010 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jijitka myslela jsem si, že ses upsala :slight_smile:
20. srp 2010 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apocalypsa jj taky jsem se smala:slight_smile: mozna za nejaky vichrice ano,ale to bych s ditetem fakt ven nejela :slight_smile:
21. srp 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
resim podobny problem, mam kocarek kombinaci od svagrove, jenze ona neplanovane otehotnela takze ho v listopadu budu vracet, to bude malymu 5 mesicu a je uz ted cvalik, takze chci kupovat jen sportak, zatim se rozhoduju mezi pegperego gt3, teutonia mistral p a graco freya
21. srp 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek