Výběr kočárku. Poradíte, prosím?

corry21
30. dub 2020

Ahoj, prosím o vaše zkušenosti a rady, pomalu se začínám dívat po kočárku.u první dcery jsme meli Dorjan Danny sport, protože jsme chtěli nafukovací kola a velkou korbu. Ten už nikdy víc, do terénu dobry,ale hrozně těžký a špatně se mi ovládal.
Chtěli bychom zase nafukovací kola, spíš vyšší, nebo vytahovací rukojeť (manžel je dost vysoký), mimco má být začátek listopadu, takže hluboká korba nemusí být úplně obří, sporťák do lehu, ne trojkombinace, dostatečný košík dole, ne moc těžký.
Existuje něco takového? 😂 Budu ráda za vaše tipy a zkušenosti.

ninolleta
30. dub 2020

Já jsem vyzkoušela už kde co, levné i drahé kočárky a docela mohu doporučit Bomimi bastien air. Jsem s ním dá se říct asi nejvíce spokojená. Jinak ať už vyberete jakýkoli kočárek, určitě jsou tři věci, které se vyplatí, dobré odpružení, dostatečně velký koš pod kočárkem, prodloužitelná stříška a váha do 13kg.

ninolleta
30. dub 2020

Hezky vysoké kočárky jsou třeba ty Noordi.

sigyn
30. dub 2020

Máme Noordi Sole II 2020 a je hodně vysoký (manžel 190 cm a má madlo nastavené do poloviční výšky). Kola má gelové a korbička je hodně prostorná. Ale asi bude vadit vysoká váha (skoro 15 kg), košík spíše průměrný (na 5 kg)

corry21
autor
30. dub 2020

Moc děkuju, už se na ně dívám, vypadají dobře!!

jirovapa
30. dub 2020

@corry21 zkuste se podívat na značku Nuna. Už jsem pár kočárků vyzkoušela a tento je nejvyšší co jsem měla. Jsem malá a tady u této značky nevidím přes korbu 😃. Mám Nuna Demi Grow, potřebovala jsem dvojkočárek, který bude časem fungovat jako klasický kočárek pro jedno dítě. Nyní už funguje jako sporťák s velkým nákupním košem a jsem moc spokojená. A jako dvojkočárek byl taky parádní (dcery jsou narozené blízko po sobě).

xtina123
2. kvě 2020

A co třeba Stokke? Ten je vysoký

corry21
autor
2. kvě 2020

@jirovapa díky mrknu, jako já měřím 165 a chlap necelých 190 a když jde tak do toho kočáru kope, tak chce vyšší 😣

@xtina123 děkuju mrknu se!

jk93
2. kvě 2020

Ahoojky, my máme Noordi sole a jsme spokojení, krásně velká kola a terén zvládne parádně, jen je vážně hodně mohutný a těžký a chce to velké auto a kufr, pokud ho budete někam převážet 🙂

corry21
autor
2. kvě 2020

@jk93 díky, velky auto není problém. Ale musela bych zkusit, těžký už jsem měla a do města je to na prd

jk93
2. kvě 2020

@corry21 mě se s ním právě hůř manipuluje a zvedá, manžel je ale nadšený 😁 záleží, kam s ním budeš jezdit, my na vycházky většinou jezdíme do lesa, takže na lesní cesty je super, pokud budete jezdit větsinou po asfaltu, vybrala bych jiný 🙂

corry21
autor
2. kvě 2020

@jk93 to je právě to, většinu času jsem tady ve městě, ale minimálně jednou týdně jedem do lesa se psem, takže úplně mestskej kocar nee