Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Noord Sole je kombinovaný kočárek na robustní konstrukci s nízkoprofilovými nafukovacími koly. Všechna kola jsou měkce odpružená a tvrdost pružení je možné regulovat. Kočárek tak zvládne i horší terén. Konstrukci složíš s nasazeným sedadlem anebo i samostatně. Vzor tlapky z loga značky se nachází i na pneumatikách a dalších detailech.

Prostorná hluboká vanička s mohutnou stříškou a regulováním odvětrávání ve spodní části i ve stříšce udrží miminko v pohodlí nejen v zimě, ale i v horkých letních dnech. V kapse ve přední části má dokonce zabudovanou moskytiéru. Sportovní sedadlo je plně otočné a polohovatelné v zádové i nožičkové části až do lehu. Polohovat se dá i koženkové dětské madlo. Součástí sedadla je měkká vymezovací vložka. Stejnou vložku najdeš i v autosedačce, kterou můžeš zakoupit v trojkombinaci, nebo si ji k dvojkombinaci pořídit volitelně. Pomocí stejných adaptérů se na konstrukci dají připojit i známější značky autosedaček. Ke kočárku patří i kompletní základní výbava včetně přebalovací tašky nebo držáku na láhev.

Sole byl v nabídce i ve verzi Sole Classic s konstrukcí s velkými neotočnými předními kolečky - stejnou, jako u modelu Fjordi. Od ní se verze s otočnými koly odlišovala přívlastkem Sport. Po zrušení modelu Sole Classic se název kočárku udává bez přívlastku.

Parametry

Typ
dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
13,8
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
118 × 62 × 102
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
78 × 62 × 38
Původ značky
Litva
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.