Jaký kočárek do lesa?

zaneta3
11. únor 2016

Jsem v rozpacích...
Potřebuji kočárek na občasné projetí lesem, aby to zvládal bez problémů, ale hlavní požadavek je aby nebyl težký, momentálně na to totiž využíváme dorjan, ale upřímně projet s tímto kočárkem lesem je posilovna jak hrom. Tak tedy přemýšlím-koupit kočárek opravdu do lesa, nebo kočárek který les zvládne ale mohla bych jej pak s možností dokoupení korby využít na druhé dítě? (brio bych chtěla na druhé stejně pořídit 😀) no ale jde mi o to že za brio bych si musela o trochu víc připlatit (dokoupit ty kolečka..) tak abych ho potom v lese neodrovnala, to by mě dost mrzelo. A zase nechci mít doma moc kočárků, už mám doma dva 😀
s tím prvním na obrázku to musí být teda hračka, ale zase vypadá hodně neskladně :-/ nemá prosím někdo zkušenost, radu? děkuji moc

viridie
11. únor 2016

Ahoj ! My projeli Krkonoše a Novohradské hory s Urban Mutsy Driver a opravdu doporučuji 🙂

sara84
11. únor 2016

My mame Jane Slalom,lehoucky, skvely, s zaaretovanym kolem i les v klidu! A pouzity koupite i s korbou a sedackou za 3,5t a vydrzi! Nas uz vozi 4. Dite 🙂

jitavrtule
12. únor 2016

Máme Hartan Topline, s terénní nápravou projede všude. ALE - pokud chceš teréňák, všechny budou těžké. To je daň za stabilitu. Hartan má ve sporťáku 15 kilo. Mutsy Urban Rider minimálně taky tak.
Pokud chceš vyběhnout do lesa nalehko, doporučuju šátek nebo ergonomické nosítko - oproti kočárku každopádně ušetříš a dostaneš se pak opravdu všude.
My s malou máme zvýletováno od Kokořínka po Ještěd, s kočárkem bychom se tam nedostali nebo jen s obtížemi.

jitavrtule
12. únor 2016

A ještě dodatek - lesem projede jakýkoliv kočár. Otázkou zůstává, jaké pohodlí bude mít dítě v něm a třeba zmiňovaný Jane v lese je zárukou dítěte naklepanýho jako řízek. Některým dětem to nevadí, některým ano.

eliskaxox
12. únor 2016

Souhlasim s Jitavrtule, koukat hlavne na odpruzeni kocarku. Mela jsem Britax b motion 4 o kterem tvrdi ze je do terenu a to byl des a hruza. Jinak ja mam Concord wanderer a ten je bomba

blahova_andrea
12. únor 2016

hlavně hodně odpružený a s velkými koly

vlcidedek
24. dub 2016

Viděl jsem nedávno na přespoláku tohle: speko.cz, zvládlo to kopce, drny i bláto. Ale je to až pro sedící dítě. Zato do 22kg, takže řeší i delší výlety s capartem

agar
28. dub 2016

Co Baby Jogger Summit?