Jaký kočárek? Klasický houpací, 4 kola, ne polský

hanka3387
5. bře 2016

Prosím o radu jaký koupit kočárek: Dítě se narodí v červenci, chtěla bych klasický houpací kočárek, 4 kola, ježdění převážně po cestách po vesnici, lehčí, ne polský, cena cca do 25000,- s možností iso fixu, Předpokládám, že celou zimu odjezdím s hlubokým. Uvažuji o peg perego classico velo, naveta xl. Dívala jsem se i na Jané a cam. Prosím o zkušenosti. Už jsem z toho blázen. 🙂

sammaelka
6. bře 2016

@hanka3387 Myslim, ze s cenovou toleranci si muzes dovolit jakykoliv. Dam jen jednu radu ze zkusenosti - chces-li dvoj/trojkombinaci, kocarek vybirej HLAVNE podle sportaku, v tom totiz bude decko nejdele. Dulezite je polohovani, polstrovani, rychle a bezpecne zapinani pasu....

Od veci neni take prihlednout k jednoduchosti/slozitosti skladani a celkove vaze kocarku.

Ja na prvni dceru mela Cam Cortina X3 Tris, na druhe chceme porizovat Camarelo.
Do trojkolky uz nejdu, na vesnici nevhodne. Navic teda sportak u Cam extremne nevyhovujici, kupovala jsem pak sportak X-Lander XA a spokojenost nejvetsi.

soyevita
6. bře 2016

@hanka3387 Ahojky,jelikož mám 3děti a vystřídala jsem 5kočárků,tak za mě jednoznačně Jané.Lehký,skladný,snadno se ovládá,dobře pruží,žádný problém v terénu,ani na dlažebních kostkách,2brzdy.Tu na rukojeti jsem odcenila, když jsme sjížděli prudčí kopce.Teď čekám 4.dítko,a kdybych neměla kočárek od kamarádky-maxi cosy můra,tak bych se nerozmýšlela a šla bych do Jané.Jinak jsem měla značky-Chicco,Jané,Maxi-cosy,Quinny,Cam-ten jsem za 3měsíce prodávala,ten za mě nedoporučuji

caboonek
6. bře 2016

Ja mam Teutonia BeYou, odzkouseny s prvnim synem ve meste a s druhatkem na vesnici. Je super, jak velka korba, tak sportacek, prostorny, polohovatelny do lehu, plus mega prislusenstvi. Cena za komplet je vyssi, ale kupovala jsem s 20% slevou na detskem veletru a vyslo me to do 30 000 i se slunecni clonou, rukavnikem, plastenkou a nanoznikem- vse original Teutonia.

veronikajanova
6. bře 2016

Inglesina

bambullkaa
6. bře 2016

@hanka3387 Tak já třeba koupila Peg-pérego Book Cross 3v1. Kočárek zvládne i terén a hezky pruží. Jinak ještě mě napadl Peg-pérego GT3-ten má trojí nastavitelné pružení (HARD - pro měkký terén jako je písek nebo tráva, SOFT - pro nerovné povrchy jako jsou nedlážděné cesty a štěrk, MEDIUM - pro hladké povrchy), Teutonia či Hartan...