Jaký kočárek na léto pro novorozeně?

petrapavlikova
9. únor 2013

Ahojte, chci koupit nějaký kombinovaný kočárek pro mrně . Hlubokou korbičku a sportovní - chci se zeptat v čem je lepší děťátko v létě vozit? V té sportovní, nebo v korbičce ?

mirusak1
9. únor 2013

Miminko rozhodne v korbicce.

mafeska
9. únor 2013

Jasně že v hluboké korbě 😉 chtěla bys dát novorozeně do sporťáku? určitě ne viď.

blahova_andrea
9. únor 2013

rozhodně do korbičky! pokud budeš mít letní dítko, tak vybírej větší korbičku, aby se ti tam v zimě ještě s fusakem vešlo a koukej i třeba po těch, co mají nahoře sluneční kšiltík a v boudě síťku - větrání 😉

llluckaaa
9. únor 2013

Souhlasím s holkama, takto malé miminko patří určitě do korbičky 😉

madormi
9. únor 2013

@petrapavlikova jednoznačně v korbě! sportáky jsou nejdřív od 6 měs

petrapavlikova
autor
10. únor 2013

@mirusak1
@mafeska
@blahova_andrea
@llluckaaa
@madormi holky moc děkuju za radu , nikde jsem to nevyčetla a než udělat chybu ,tak se raději blbě zeptám 🙂 , čekáme první mimi, tak řešíme každou blbost.

blahova_andrea
10. únor 2013

@madormi my jezdili ve sporťáku od 5m. ale je fakt, že náš byl dobře krytej, měl polstrování kolem hlavičky a jezdili jsme na ležato

mirusak1
10. únor 2013

@petrapavlikova To je v pohode, vsak od toho tu tahle fora jsou 🙂

madormi
10. únor 2013

@petrapavlikova vzdyt jo, já to taky tatk měla, člověk sbírá zkušenosti až za pochodu :D

llluckaaa
10. únor 2013

@petrapavlikova Nic se neději, však se ptej 😉 Já před prvním porodem neměla s dětmi žádné zkušenosti, žádné zázračné mateřské osvícení po porodu se nekonalo a plno věci ohledně péče o dítě jsem musela začít někde hledat 😉

petrusew
10. únor 2013

Malé miminko bych určitě vozila v hluboké korbičce. Naše malá jezdila v hluboké až do srpna, pak šla do sporťáku, byla dost veliká a hooodně mrštná 🙂 (jen bych se ani dívala po takové,která jde odvětrávat - nám jde) potom hodně velký a prostorný sporťák pohodlný pro dítko. Tak jsem vybírala já, vybírala jsem tak, aby bylo vše u kočárku a nemuselo se skoro nic dokupovat a aby byl hodně prostorný a pohodlný sporťák. Okukovala jsem jich hodně, ale od začátku jsem měla favorita odzkoušeného v provozu od kamarádky a ten nakonec vyhrál.

llluckaaa
10. únor 2013

Já přendavala do sporťáku někdy kolem půl roku. Bylo to hlavně proto, že se mi Kačka otáčela, stavěla na kolínka a chtěla se dívat ven. Měla jsem strach, že mi vypadne 😅