• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaký sportovní kočárek pořídit?

5. dubna 2014 
Ahoj holky,
pořát ležím v internetovejch obchodech apod. a hledám, jakej nejlepčí kočárek pořídit. Mám skoro 2 letého synka a chci kočárek s nafukovacíma kolama, asi spíš trojkolku, větší kolečka, hlavně brzdu i na ruce, abych mohla s ním běhat i na in-linech lítat, aby zvládl i menší terén- hlinitá cesta a občas kámen. cena tak do 10. tisíc. Máte nějaký zkušenosti s kočárkem, jakej bych potřebovala? Zatím fakt nevím. Chci, aby vydržel, byl robustní, pěknej .. Dokonalej na sport :slight_smile: Díky za nápady a rady, zkušenosti :slight_smile:
8. bře 2014 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sla bych jednoznacne do baby joggera napr summit :slight_smile:
8. bře 2014 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madormi : nejsem si jistá jestli se dá Baby Jogger koupit do 10 tisíc s wýbawou :unamused: já bych wolila Baby Jogger City Ellite ale ten je určitě wíc jak 10 tisíc, wychází kolem 14 , ale je to podle mně naprosto nejlepší kočár :slight_smile:
8. bře 2014 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ange_de_la_morte to do deseti tis jsem prehledla :slight_smile:. Da se za tucenu objednat z Uk myslim
8. bře 2014 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
taky bych doporučila baby jogger a pokud ti nevadí bazarovej, tak jasná volba :wink:
8. bře 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madormi : fakt ? no teď už další kočár kupowat nebudem, ale na druhé zlomíl manžela :slight_smile:
8. bře 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já teď kupuju gesslein S4 buggy, už se nemůžu dočkat. V nabídce je i trojkolka, ale teď nevím název... tak jsem mrkla a je to S3 překvapivě :grinning: Já budu mít z německa novej za 280E, na kolik vyjde ta trojkolka ale nevím...
http://www.gesslein.de/buggy-s3.html
8. bře 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby jogger elite nebo summit.
8. bře 2014 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
My budeme kupovat B.O.B Revolution SE, je to all terrein kocarek, vcetne na sport.
9. bře 2014 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky moc holky, jo, měla jsme tu cenu přesnit, myslela jsme i 10 tis. za bazarovej, nezáleží mi až tak na tom, aby byl kočátek novej, ale hlavně kvalitní a super na brusle i do terénu, takže za tuhle cenu určo klidně bazarovej :slight_smile: díky moc, mrknu na všechny, o kterých mluvíte :slight_smile:
9. bře 2014 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tyjo koukla jsem na všechny a asi nejvíc s emi líbí baby jogger elite, vzhledově, v černé verzi, i cenově, i tím, co umí- ruční brzda, ty kola, polohy... vypadá super!
9. bře 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky u mě asi taky vyhrává ten Baby jogger elite, líbí se mi ten denim
5. dub 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Neférovou reklamu na našich stránkách nepodporujeme.”
22. dub 2014 ve 20:14 • luciekrasna
Tvůj příspěvek