Jaký vozík za kolo - Qeridoo, Croozer, Burley?

simakocka
1. říj 2018

Zdravím, jaké máte zkušenosti s vozíkem za kolo Qeridoo, Croozer, Burley? Prosím pozitiva i negativa. Díky

konidana
1. říj 2018

Vozík za kolo je super! Jakýkoli 😉 My kupovali z druhé ruky a udělal super službu a byl za poloviční cenu nebo ještě míň

zofinecka
1. říj 2018

@simakocka my máme Croozer a dokonce dva a byly jsme naprosto spokojeni.

barca1010
1. říj 2018

Ahoj, my máme chariot cx, jsme naprosto spokojeni používáme jak za kolo, tak do hor, chodím s ním behat a paráda..

kosi_cek
2. říj 2018

My máme Croozer, už druhý a na tahání za kolem (dítě+náklad) je super, na kočárkování spíše jen příležitostně, je to tskový celkem těžký krám...Vozík využíváme po mnoho let, je to můj velký pomocník. Za takového favorita určitě beru Chariot, toužila jsem po něm, ale zase bych s ním nemohla jednak jako Croozrem, který sice o proti starší verzi šel s kvalitou materiálu viditelně dolů, ale tehdy (myslím 2012) jsme za novou jednomístnou neodoruženou verzi kid for1 platili 7000,- a za tu cenu, i přes pokles kvality slouží s drobnými samodomozásahy dobře dodnes a vozí se v něm už druhé dítě. (První odvozil 2 děti a u 3.tího, po cca 6ti letech aktivního používání, se začal rozpadat).

veronicka89
2. říj 2018

Vetsina tech obyc croozeru nema odpruzeni ... Kdyz jo stoji uz vic a za ty stejne prachy je pak ted

novy thule ktery nabizi polohovatelne sedacky a spoatu jinych vychytavek... Jo prijde mi fajn i jako kocarek ...dobre se ovlada ma polohovaci madlo 😉

jinak jeste existujw xlc- je pry ze stejne tovarny jako croozer sedi na nej i stejne doplnky a ma mnhom nizsi cenu ...

Burley mi prijde nijaky ....

Querido se mi nelibi design
Ale zas ma fajn odpruzeni a jine vychytavky a o dost nizsi cenu ....

😉

Chariot mi prijde uzitecny pro lidi co jej opravdu casto vyuzivaji a i na nezpevnene cesty ....

My mame upkbe obyc thule coaster stal nas novy okolo 150 eur myslim...na nase jezdeni po cyklotrasach a krasnych cestach nam staci 🙂

misadan11
2. říj 2018

@simakocka mame taky Chariot..ted uz Thule a je naprosto super...do ted v nem jezdi nase trileta...pristi rok preda misto svy segre🙂

lennus
2. říj 2018

Máme Chariot, byla to ta nejlepší investice. Jsme aktivní rodina a využívali jsme na kolo, běh, brusle i do terénu. I po intenzivním používání je stále jako noví. Kamarádi ho teď prodávali po dvou holkách za 15tis., z původní ceny asi 20tis. Teď už je to tedy zn. Thule, která je myslím ještě dražší, ale opravdu se dá pak dobře střelit. Je i výborně odpružený a užší než Croozer, který je taky hodně vidět.