Kdy jste měnili korbičku hlubokého kočárku za sportovní?

geilinka
8. zář 2016

ahojte kdy jste vyměnili na kočárku korbičku hlubokého kočárku za tu sportovní otevřenou, malému běží 8 týden a brzy mu ta korbička bude malá.

geilinka
autor
8. zář 2016

jinak v 6 týdnech měl 5kg a jestli to takhle pujde dál tak ve dvou a půl měsících se do toho nevejde máme bebetto holland

horsiee
8. zář 2016

@geilinka no mému chlapečkovi je 7,5měsíců a má cca 8 kg a stále máme korbičku s kširkama. tak za měsíc dáme sportak az se mu ještě trochu zpevni zádíčka. Obecně se dítě přesouvá z korbičky až když se samo posadí. Ono se ten růst taky trochu zpomaluje, na začátku přibírají hodně a pak už je to jen pár gramů. Každopádně některé ty kočárky jsou sice krásné, ale absolutně velikostně na houby.

hojda
8. zář 2016

A jak máš velkou korbičku?

horsiee
8. zář 2016

@hojda ja asi 40 široká a 85 dlouhá. Na chatě mám ještě o něco větší.

marketaryzi
8. zář 2016

Malá šla co sporťáku v 5 měsících, do korby se prostě nevešla. Jde sklopit do úplného lehu, tak to nevadí..

maudd
8. zář 2016

U nas šel v devíti měsících - sam seděl a v hluboké dělal blbosti (takový bungee jumping na kšírách 🙂 )

geilinka
autor
8. zář 2016

no jde to do lehu je tam jen lehounký sklon, mohl by eventuelně třeba ve 3-4 měsících? určitě musíme před zimou, fusak tam určitě nedám sotva se tam vejde deka když je chladno

katushka82
8. zář 2016

malému bude zítra 9 měsíců a pořád máme hlubokou korbu 😉 A ještě zatím v plánu nemám dávat sportovní korbu. Zatím sám vydrží sedět jen chviličku. 😅

hojda
8. zář 2016

@geilinka lehounký sklon není do lehu. zkus kouknout na fusak, který není tak naditý, je třeba i zmenšovací pro miminka, doporučuji dita tábor s outlastem. 2 měsíční mimčo bych do sporťáku nedávala.

geilinka
autor
9. zář 2016

@hojda nechci ho dávat ted ale kolem 3-4 měsíce jestli nám bude korbička stačit, každopádně až budu muset dát i fusak tak korbička stačit určitě nebude ☹ nenapadlo mě že poroste tak rychle

mamcaterus
12. zář 2016

ahojky,naší malé je 4 a pulo mesice a tak v 5 tem pujdeme do sportaku. myslim ze uplne nirnoulinky sklon ve sportaku nevadi, nase mala ma sklonenou i korbu, a doktorka na to nic nerikala

dc2015
12. zář 2016

My kolem 6 měsíců, sám už stabilně seděl, navíc šla dát do lehu.A taky se v kočárku přestal vztekat, protože viděl 🙂

vilibalda
12. zář 2016

Obě děti jsem měla v hluboké korbičce do roka (syna i se zimním fusakem).

dc2015
12. zář 2016

@vilibalda Mohu se zeptat, to neprotestovali? 🙂 A proč? V roce už určitě seděli. Náš řval jako tur :D

vilibalda
12. zář 2016

@dc2015 Dcerka měla kšíry, dělala akrobacii, jezdila jednou nohou venku, klečela, seděla, spala, jak se jí líbilo. Syn měl rok v zimě, říkala jsem si, že tohle praktikovat ve fusaku nemůže, ale on byl takový lenoch a pohodář, že mu ležení nevadilo a neprotestoval. 🙂 Jinak jsem se sporťákem skoro nejezdila, byl těžký, velký, divně polohovatelný, moc nám nesedl. Proto jsem měla děti v korbičce dokud se vlezly a pak golfky. Nám prostě korbićka vyhovovala všem. 🙂