Kdy jste pořizovali kočárek pro mimi?

mimar
21. únor 2015

Ahojky všem. Měla bych na Vás dotaz kdy jste si pořizovali kočárek na mimi?

palkovaadela
21. únor 2015

U prvního mimča měsíc před termínem... A teď u druhého mám domluvený kočárek na duben takže přímo měsíc kdy mám termín 🙂

andysebesta
21. únor 2015

Ahoj, no my si ho sli jen tak prohlednout hned na zacatku tehotenstvi, to jsem snad mela tesne po tretim mesici.....a manzelovi se tak moc libil, ze hned slozil zalohu 🙂 .Ale az do porodu zustal na krame ulozeny a vyzvedaval se az druhy den po porodu

palomitacheca
21. únor 2015

Kdyz jsem byla poprve tehotna, tak jsme se asi ve 20.tydnu jeli na kocarek podivat a nadchnul nas natolik, ze jsme rovnou zaplatili zalohu a rezervovali si ho. Partner ho pak vyzvedl mesic pred porodem. Od te doby ho mame doma.

betelgeuzz
21. únor 2015

My se šli podívat někdy po půlce těhotenství, objednával se, došel asi měsíc před porodem, jenže jsem zrovna ležela v nemocnici. M ho vyzvedl, záručák hodil někam do šuplíku, já až po roce zjistila, že ke kočárku existuje i návod 😀 Dnes bych to radši řešila dřív, ať si to můžu vyřídit sama. Pověrám nevěřím.

zuzi.111
21. únor 2015

Asi 3 mesice pred porodem. A byla jsem rada, ze jsem spoustu veci vyresila predem, protoze jsem necekane rodila ve 33tt.

babka
21. únor 2015

Podívat jsme se byli tak někdy v 6. měsíci a kupoval manžel po porodu, protože mrně nepočkalo na termín plánovaného CS 😉

jitavrtule
21. únor 2015

Dneska 🙂 přiznám se, že kočárek jsem řešila snad jako úplně první věc a hodně, teda ve smyslu - zjistit, co se nabízí, ujasnit si, co chci. Po krámech jsem byla okounět x-krát zhruba od 17tt, porovnávala, zkoumala, zkoušela jak to jezdí, jak se to skládá. Asi proto, že to je v souvislosti s mimčem ta nejzábavnější a nejdobrodružnější část výbavičky, tak mě ho fakt bavilo vybírat 🙂
No a dneska jsme koupili a dovezli. Jen si ještě půjde odpočinout do skladu na těch pár měsíců, než ho bude potřeba.
Jinak pokud se kupuje nový a je to běžný model skladem, tak asi není kam spěchat. Trochu víc hogofogo kočárky můžou mít dodací lhůty delší, tam je už třeba trochu plánovat (6-12 týdnů čekačka na dodání je docela běžné). No a když kupuješ z druhé ruky jako já, musíš hlídat inzerci a být flexibilní - prostě pokud to vypadá, že to je vončo, nečekám - kupuju 🙂

vercik83
21. únor 2015

Asi tak 1/2 roku před termínem jsem začala okukovat internet zda někdo z druhé ruky neprodá mnou vBraný kočárek

mandala
21. únor 2015

Asi 4 měsíce před porodem, měli jsme ho doma v ložnici a všichni žijem. 😀

eliskaxox
22. únor 2015

My kocarek koupili asi tak ve 24.tt,byl to dobry kup. Nakonec jsem byla rada,protoze jsem rodila v 28.tt a na nejake vybirani kocarku jsem nemela naladu ani cas.

ladyhacek
22. únor 2015

cca 3 měsíce předem (termín na konci března) dostali jsme peníze na kočárek k Vánocům a hned ho koupili. Paní si ho nechá na skladě v obchodě až do porodu (některé obchody to nabízejí - pokud máš strach s pověr > já strach nemám, ale jelikož dokončujeme rekonstrukci tak to pro nás bylo výhodnější 😉)

nerreidda
22. únor 2015

U prvního v 7tt ( !! ) a u druhého cca 7 měsíc 🙂

pavcza
22. únor 2015

Asi v 19. tt. Ale byla to chyba, využila jsem nabídky kolegyně, která mi ho nabízela už asi v 16. tt, prý jak nový, skoro neježděný s autosedajdou, fusakem, byla to sice značka, která se mi líbila, ale ještě jsem v tu dobu neměla ujasněno, co by ten kočárek měl mít a umět, v tu dobu jsem to brala jen dle vzhledu, no jak se to veme, protože nakonec se mi už ani nelíbil, hlavně barva se mi okoukala (výrazně zelená). Teď lituju, že jsem si neužila ten výběr v nějakém obchodě a neozkoušela jich víc, stejně jsem ho po cca půl roce prodala a koupila si nový sporťák, protože krom toho, že ten první nešel moc do lehu, nebyl ani otočný, což mi pak vadilo. A k tomuto sporťáku jsem pro druhé pak dokoupila korbičku. Jo, ale koupený kočárek byl uložen do porodu u tchýně a podruhé jsem to už nijak nebrala, ale má pověrčivá máma nakázala komplet kočárek přivézt k nim, takže tam též čekal do porodu. 😉

dokument
22. únor 2015

tyden pred porodem 😅 ale nebylo to v planu, nejsem poverciva. Kupovala jsem ho pres internet a nas kocarek poslali nekomu jinemu a ten jejich chteli poslat nam, nastesti jsem tam zavolala driv, nez ho poslali.Chtela jsem je popohnat, at to poslou co nejdriv 😀 Uz jsem myslela, ze to nestihnou. No ale stejne, mam podzimni dite, takze stejne ty prvni dny v kocarku nejezdilo, byla jsem zbytecne na nervy.

gwendelina
17. čer 2015

No my máme koupeno avšak stále zůstává u známých neměla bych ho kde dát. Akorát stále přemýšlím kdy ho přivézt 🙂

patema
17. čer 2015

No my jsme koupili kočárek dřív než jsem byla těhotná. Prostě se nám líbil. Pak už jsme jen čekali kdy budou dvě čárky na testu. Všichni přežili ve zdraví a dcerce už je 7 😀

profiss
17. čer 2015

Já jsem kočárek objednávala na netu v den porodu 🙂 aniž bych to plánovala. Přišel mi pěkně akorát než jsme se vrátily z porodnice ...

dolfino
17. čer 2015

Hledat jsme začali cca v pol. 8 měsíce. Týden před porodem jsme ho teprve zamlouvali. A přivezli nám ho domů, když byly malé 3 dny... 🙂