Kinderkraft cruiser. Jste spokojené?

veronika8808
10. říj 2020

Maminky máte některá tento kočárek?Jak jste spokojene?Předem díky za info 🙂

petulles
10. říj 2020

Máme krátce, ale jsem s ním maximálně spokojená 🙏 Lehký, skladný, košík dost velký, za ty prachy naprostá paráda 🙂

anetka9
10. říj 2020

Já mám, ale je kupovaný a používaný jen do obchodního centra (na velký týdenní nákup) - potřebovala jsem tedy něco lehkýho, rychle skladného (oboje super), levného. Co se ale týče jízdy...nešla bych s ním teda nikam než do obchodu nebo na rovnej asfalt..neumím si ho představit v terenu..ale já jsem asi rozmlsaná z bugaboo:D

anetka9
10. říj 2020

Jo ale velký plus je sklon až do lehu a polohování nožiček..to žádný kočárek (spíš ty nožičky) v téhle ceně neměl (aby byl zároveň fakt lehký)

yenefer1
10. říj 2020

Máme ho od jara a popravdě znovu už bych do něj nešla. Jako jo, za ty peníze je super, má velký nákupní koš, jde dát do lehu, má dlouhou stříšku, je lehký a skladný - to byly hlavní požadavky na kočárek, proto jsme ho kupovali. Ale po čase vidím i dost negativ - asi největší je to, že se dost blbě ovládá jednou rukou, když je v kočárku dítě (prázdný se ovládá suprově), takže třeba při nákupu je to fakt opruz, když má člověk v jedné ruce košík a druhou se snaží tlačit kočár. V horším terénu (teď nemyslím třeba les, ale například takové kočičí hlavy) mám někdy problém ho ovládat i oběma rukama. Nákupní koš je sice velký, ale je hodně nízko nad předníma kolečkama, takže když tam dám víc věcí, tak koš dře o kolečka a tím se zase kočárek o něco hůř ovládá. Taky mám někdy problém s brzdou - občas mi nejde zabrzdit a musím kočárkem několikrát popojet, aby brzda zacvakla a už se mi i stalo, že jsem ho nemohla rychle odbrzdit (což v mhd je celkem nepříjemné). Ale je pravda, že jsem hodně rozmlsaná z předchozího kočárku z trojkombinace, který byl jako takový malý tank, takže jsem s ním projela všechno a mohla na něj naložit cokoliv a pořád byl dobře ovladatelný (bohužel nám zabral celý kufr auta, proto jsme kupovali nový)

anetka9
10. říj 2020

@yenefer1 s tím ovládáním jednou rukou v krámě souhlasím, taky s tím mám někdy problém