Nakupujete ve Špuntíku v Praze? Jak jste spokojené?

denulinka1
4. lis 2017

Maminky máte některá zkušenost se Špuntíkem? Mě to docela zklamalo, všude mají reklamu jak blázen, tak jsem se rozhodla, že se tam půjdeme podívat na kočárek a za mě teda musím říct, že jsem si to představovala jinak. Byly tam tak tři prodavačky, ale ani jedna si nás nevšimla, dokud jsem si vyloženě pro jednu nepřišla jestli by nám neukázala kočárek. Nebyla nepříjemná, ale ani milá a o kočárku jsem věděla víc jak ona a to byl zrovna nejdražší kočárek co tam měli, o tom by asi něco vědět měli ne? Maminky, kde jste kupovaly první kočárek vy a byly jste spokojené? Děkuji

monaluza
4. lis 2017

Perfektni jsou pry kocarky Daniela Kolin, ale osobni zkusenost nemam.

tervi
4. lis 2017

Jo, my nakoupili v Kolíně. Celkem spokojenost, jen je blbé tam vést kočár na servisku, když to nemáš "za rohem". Ale poradili, pomohli, byli moc ochotní. Ve Špuntíkovi jsme se stravovali též a byl to děs. Manžel se na*ral a že "takový přístup tedy ne". A o Malviku ani nemluvím, tam to bylo úplně tragické.

swetlusska
5. lis 2017

Kašpárek - na Zličíně 🙂 Ale radši od prodavaček nic nečekám, všechno si zjišťujeme s manželem sami a na rady prodávajících moc nedáme. Ale tady mají fakt pěkný věci...

magdanaty
5. lis 2017

Obešli jsme všechno možny, ale kupovali nakonec v Malviku v Hostivicích u Prahy. Největší výběr a nejvíce vstřícni a informovani prodavači byli právě tam..