Kočár Bebetto Magnum. Máte zkušenost?

martinavot
5. dub 2010

http://www.bebetto.pl/cz.html
Ahojky všem, chtěla bych se zeptat, jestli nemáte některá zkušenost s tímto kočárkem nebo jestli není někde k vidění a ozkoušení? Barvu ještě vybranou nemám,ale hodně se mi líbí.
Díky za odpovědi.

strada
15. bře 2015

Zdravím.Čekali jsme mimčo,tak sme se vydali s přítelkyní koupit starší kočár.Pořídili sme Bebetto Magnum v hráškové barvě,krásný kočár,po jednom dítěti.Stav jak nepoužívaný,fakt pěknej.Jezdíme s tím už 5měsíců a radost mě přešla v nervy,chybí málo a kočár bude u popelnic!!!Větší xindl jsem neviděl a jsem rád,že jsem ho nekoupil fungl novej za x tisíc v obchodě novej.Hliníkovej rám je pěknej a lehkej,ale zde u tohoto modelu to nevymysleli,neustále mi praská rám v části pod rozpěrkou mezi koly,už jsem to nechal vařit speciální svářečkou na hliník,praská znovu,udělal jsem výztuhy a nanýtovalje tam,stále a zas to praská.O brzdě ani nemluvím,jedním petálem zabrzdí,ale už neodbrzdí,musí se nadzvednout druhý,přišel jsem na konec co a kde je chyba-lanovody od brzdy zalejzají do těch plastových nábojů kol a tím to nefunguje.Opravil jsem to a zatím super až na to,že nám zas a už po 3 prasknul ten rám u kol.Dále vypadávají ty zamačkávací krytky pro nastavení výšky madla!Jsem velice zklamán a už nikdy tento kočár nechci ani vidět!!! nehledě na to,že po krátkém čase se zadní kolečka rozkročí do A 😖