Kočár Casualplay S4. Objednávali jste přes net?

pe.martina
18. únor 2011

Ráda bych si objednala kočárek Casualplay S4 přes internet, ale mám trochu strach aby došel v pořádku, komplet a včas. Máte někdo zkušenosti s objednáním a jak jste byly spokojené??

Původně jsme měli objednaný kočárek v Opatovicích, ale ani po 2 měsících nám nejsou schopni říct kdy bude ☹ já mám příští týden TP a už jsem tak vytočená, že uvažuju nad objednáním kočárku přes net.

Předem díky za odpovědi

petruskaaa
18. únor 2011

My měli golfky přes interne.Dodávka proběhla rychle a vše bylo OK.Když jsme ale kočárek potřebovali vyreklamovat protože mu totálně odešli kolečka,nastaly komplikace.Nakonec jsme to museli řešit pres právníka a až po slední předsoudní upomínce nám přišly s 2 měsíčním zpožděním peníze složenkou.Celkově trvala reklamace 3/4 roku.Tak že pokud se nejdená o zboží které má v kolí servis,nebo sídlo firmy je někde poblíž,rozhodně bych už po těchto zkušenostech nekupovala.
Jinak my máme teda taky kočárek s Opatovic a jsme maximálně spokojený a stejně tak ještě 2 moje kamarádky.Jak s prodejem,dodací lhůtou,uskladněním kočárku do porodo tak i s reklamací...prstě se vším....já teda měla kočárek objednanej už ve 4. měsíci 😀 😀 😀 ,ale stejně myslím že to dodání moc dlouho netrvalo 😉 .

ivuska027
18. únor 2011

ja by som sa objednania cez net nebala. My mame takto doma vsetko, dokonca aj vanu do kupelne 😀 Kocik som objednavala cez internet dokonca hadam z Nemecka a aj na slovensku firmu prisla cela zasielka zlej farby, ale vsetko v pohode zvladli a kocik som mala aj napriek tymto peripetiam do dvoch tyzdnov. Ja by som som do toho sla bez strachu 🙂

dendaz
18. únor 2011

My si objednali Casualplay S4 a přišel ze dne na den PPL. Naprosto v pořádku a poštovné bylo zdarma. Odkup píši do IP.. 😉

akvy
25. únor 2011

Ahojky, nevím, kdyby jste měla některá zájem o kočárek casualplay s4, tak mohu nabídnout. narodí se nám druhý prcek, tak musím koupit sourozenecký kočárek. Kočárek je moc opečovávaný a já jsem s ním byla opravdu spokojená. Je do 28.7.2011 v záruce a je to bezadaptérová verze. 🙂
viz.inzerát:https://www.modrykonik.cz/bazar/koc...