Kočár Cybex Topaz Platinum Black. Máte zkušenosti?

verra
10. kvě 2011

HOlky nemáte některá tento kočárek??Jak jste s ním spokojené??Mě se strašně líbí design, ale nikde v obchodě jsem na něj zatím nenarazila 😠 .

berruna
10. kvě 2011

já mám callista a musim říct, že to je zatim nej golfáč, jakej jsem kdy prubla..na první jsme měli Jané-Energy - propadák - v mžiku rozvrzanej, neovladatelnej, hroznej 😀 pak jsem měla půjčený od kámošky mclareny - jako nejsou špatný, ale musim říct že cybex je cybex - hlavně mně teda vyhovuje výška rukojeti - bo jsem vysoká..nižšim mamkam to zas moc nevyhovuje - je to fakt dost vysoký... 😉

pomfrita
15. říj 2011

mně se teda hrozně líbí....teď nám odešly golfky po prvním synovi a asi půjdu do tohoto...ale uvítala bych nějaké zkušenosti s ním...viděla jsem ho sice naživo, ale už si neuvědomuju, jaká tam jsou kolečka, snad ne plast...a taky by mě zajímalo, jestli nejsou pro větší děti moc úzké? co se týče rukojeti, já jsem malá a nevadí mi ta výška, teda jezdila jsem s tím pouze po prodejně 😅

mamkamarketa
15. říj 2011

my mame cypex topaz barva lipstick
lepsi golfac neznam 😵 😵 😵
meli sme chicco multiway-horsi kram snad neni 🙄
@pomfrita-kolacka jsou jakoby ''pogumovane'' jsou uzsi,coz jsou vsechny golface,syn se mi tam v necelych 3 letech v pohode vejde.
takze za me CYBEX TOPAZ ANO - NEJLEPSI!!!!