Kočár Jané Unlimited / Rider. Máte někdo zkušenosti?

colby
8. bře 2010

Ahoj maminky co říkáte na tyto kočárky?

lamarika
8. bře 2010

nejsou až tak špatné. Je sice pravda, že jsou užší, protože už je zde možnost otáčet pro i proti směru jízdy, ale není to takovej horor. Největší chyba, kterou Jane udělalo jsou nové menší korbyčky. Nicméně minulé kolekce jsou lepší něž nynější 😉

colby
autor
8. bře 2010

Dekuji moc, já ho objevila teď na netu a celkem me zaujal, je to krásný kočárek přijde mi i velmi praktický právě proto ze ma otaceni po i proti smeru jizdy, libi se mi i pevna konstrukce, ktera mi prijde u kocarku velmi dulezita 🙂

lamarika
8. bře 2010

Samotná konstrukce myslím není tak špatná. V minulých kolekcí se mi líbilo, že nomad měl černou konstrukci. Celkem se mi líbi i když jak už jsem psala víc se mi líbí minulé kolekce. Jestli nad ním uvažuješ určitě je jeho plus otočná sedačka, ale nekupuj k němu novou korbičku. Radši si sežeň minulou kolekci. Myslím, že by tam měla pasovat

colby
autor
8. bře 2010

Take jsem na to myslela ze bych si koupila korbičku z minule kolekce libi se mi o hodne mis tehle umele hmoty, ci co to je se docela bojim .... jane ma posledni 2-3roky krasne kocarky, bohuzel 3 kolky me zklamali, hlavne tim ze kdyz najedes na chodnik a zapres kocfarek o predni kolo je velmi vratky. A ve snehu je to boj.

lamarika
8. bře 2010

Já mám nomada a supr, ale ve sněhu je to fakt boj. Během zimy jsme vytáhli saně a jezdili na saních, protože jak se u nás sníh neuklízel, tak jsme se nikam nemohli dostat

colby
autor
8. bře 2010

no kamarádka má casualplay s4 nádhernej kočárek na první pohled ale na to že za nej davala 25 000,- ma spoust nedostatku na to ze ma velka kola se s ni spatne bojuje v zime, je celkem tezky, do mensiho auta ho neslozis, a na to ze vypada ze ma pevnou konstrukci se houpe jak perak a vrze ... mozna je to kus od kusu a nebo nevím take jsem nad nim premyslela ale kdyz jsem to videla chci 4 kolku 🙂

lamarika
8. bře 2010

Taky maxi cosi je cenově náročnějeí, ale má dost mouch. Známá ho má a je teda sklamaná. Nomád je teda šestikolka, ale fakt stabilní a pevnej. Krásně se mi vydá do auta do kufru (mám fabii) a ještě tam dám psa 😀

colby
autor
9. bře 2010

Je to kočárek od kočárku ono si vybrat ten který ti nejlépe sedne je nekdy dost tezke 🙂

colby
autor
15. bře 2010

Tak už jsem ho zkoušela je bezvadný a myslím že máme vybráno, jen s jinou korbičkou, kdyby jste mel nekdo ale jakekoliv proti klidne dejte vedet zatim jsem rozhodnuta tak na 80%

rosslyn
5. dub 2010

Ahojky, vybirame kocarek a chtela bych se zeptat, zda ma nekdo vyzkouseno, ze na unlimit 2010 lze koupit korbicku z lonske kolekce 2009 . Nova korbicka je totiz strasne kratka a uzka...Diky za odpoved

colby
autor
11. dub 2010

Ahojky , vvyzkoušené to ještě nemám ale slyšela jsem že by to mělo jít, uchycení mají stejné ...... tak kdyby jsi to zjistila určitě dej vědět 🙂 já se do toho kočárku taky zamilovala

ivika18
11. dub 2010

když kočárek PRO (což 2010 je), tak na něho pasujou korbičky i autosedačky PRO (asi od roku 2005 nebo 2006), takže to stopro pasuje. Plus ještě korby a sedačky Concord

colby
autor
5. kvě 2010

Ahojky mamušky tak už vímeněco dalšího o tomhle nádherným kočárku? Už se nej moc tesim mame ho objednany tak ted uz jenom vyckavame 🙂

rosslyn
16. čer 2010

colby_určitě dej vědět, jakmile dorazí..švagr má tuhle trojkombinaci, ale starší sérii-jejich holčičce jsou tři roky a teď v ní vozí i jejich nový přírůstek do rodiny...nám ale jde hlavně o kombinaci korbičky 2009 a zbytku z kolekce 2010...

colby
autor
18. čer 2010

Ahojky koukla jsem sem až po delším čase 🙂 takže .... kočárek je na pohled krásný, samozřejmě ma mouchy asi jako každý, přesto že jsem chtela starší korbičku, nechali jsme si novou, kočárek je velmi stabilní, najezdili jsme s nim už pár kiláčků jak po polňačkách, vesnici, městě, obchodních centrech, tak jsme s nim jezdili i na chate .... kočárek perfektně drží akorát mi přijde že má hodne tvrdý podvozek. Zatím vyjel všechno co jsme potřebovali a bez jakéhokoliv problému 🙂 i když je fakt že na chate, kde mame teren az hruza jsem spis kocarek za sebou tahala velkyma koleckama napred 🙂

johnatanka
19. čer 2010

Holky, mám sporťáka slaloma a hledám vhodnou korbičku na mimi, zkoumám kolekci 2010 a vykoumala jsem, že nejdelší je autosedačka, vnitřní rozměl by měl být 70cm a Matrix 65cm. Máte někdo Matrixe???Naživo jsem viděla jen Stratu a korbičku, o korbičce uvažuji o kol. 2009, ale nevím jestli vzít Stratu nebo Matrixu jako autosedačku, Strata je delší a krásně široká, ale Matrix má lepší boudičku a nánožník, ale je kratší.... ☹ tak vám nevím....řešila jste tohle některá???

miruska1979
18. lis 2010

@colby Dobrý den, uvažuji nad koupí Jané unllimit. Mohla by jste mi poradit v jedné pro mě dost podstatné věci??? Čekáme třetí miminko, máme obří děti - nad 4kg porodní váha. Korbu a autosedačku jsem koupila z kolekce 2009, ale záleží mi na velikosti sporťáku Unlimit. Koukám a šmejdím po různých diskuzích a dopátrala jsem se dvou variant - buď že je prostorný, opěrka vysoká nebo že dítě s fusakem má problém se do něj vejít (prý je i stříška hodně nízko a děti o ni šoupou čepičkou). Taky jsem uvažovala nad koupí sporťáku Concord, poradíte mi někdo??
Díky předem.