• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočár Jané Unlimited / Rider. Máte někdo zkušenosti?

18. listopadu 2010 
Ahoj maminky co říkáte na tyto kočárky?
8. bře 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejsou až tak špatné. Je sice pravda, že jsou užší, protože už je zde možnost otáčet pro i proti směru jízdy, ale není to takovej horor. Největší chyba, kterou Jane udělalo jsou nové menší korbyčky. Nicméně minulé kolekce jsou lepší něž nynější :wink:
8. bře 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dekuji moc, já ho objevila teď na netu a celkem me zaujal, je to krásný kočárek přijde mi i velmi praktický právě proto ze ma otaceni po i proti smeru jizdy, libi se mi i pevna konstrukce, ktera mi prijde u kocarku velmi dulezita :slight_smile:
8. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Samotná konstrukce myslím není tak špatná. V minulých kolekcí se mi líbilo, že nomad měl černou konstrukci. Celkem se mi líbi i když jak už jsem psala víc se mi líbí minulé kolekce. Jestli nad ním uvažuješ určitě je jeho plus otočná sedačka, ale nekupuj k němu novou korbičku. Radši si sežeň minulou kolekci. Myslím, že by tam měla pasovat
8. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Take jsem na to myslela ze bych si koupila korbičku z minule kolekce libi se mi o hodne mis tehle umele hmoty, ci co to je se docela bojim .... jane ma posledni 2-3roky krasne kocarky, bohuzel 3 kolky me zklamali, hlavne tim ze kdyz najedes na chodnik a zapres kocfarek o predni kolo je velmi vratky. A ve snehu je to boj.
8. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám nomada a supr, ale ve sněhu je to fakt boj. Během zimy jsme vytáhli saně a jezdili na saních, protože jak se u nás sníh neuklízel, tak jsme se nikam nemohli dostat
8. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no kamarádka má casualplay s4 nádhernej kočárek na první pohled ale na to že za nej davala 25 000,- ma spoust nedostatku na to ze ma velka kola se s ni spatne bojuje v zime, je celkem tezky, do mensiho auta ho neslozis, a na to ze vypada ze ma pevnou konstrukci se houpe jak perak a vrze ... mozna je to kus od kusu a nebo nevím take jsem nad nim premyslela ale kdyz jsem to videla chci 4 kolku :slight_smile:
8. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky maxi cosi je cenově náročnějeí, ale má dost mouch. Známá ho má a je teda sklamaná. Nomád je teda šestikolka, ale fakt stabilní a pevnej. Krásně se mi vydá do auta do kufru (mám fabii) a ještě tam dám psa :grinning:
8. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je to kočárek od kočárku ono si vybrat ten který ti nejlépe sedne je nekdy dost tezke :slight_smile:
9. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak už jsem ho zkoušela je bezvadný a myslím že máme vybráno, jen s jinou korbičkou, kdyby jste mel nekdo ale jakekoliv proti klidne dejte vedet zatim jsem rozhodnuta tak na 80%
15. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, vybirame kocarek a chtela bych se zeptat, zda ma nekdo vyzkouseno, ze na unlimit 2010 lze koupit korbicku z lonske kolekce 2009 . Nova korbicka je totiz strasne kratka a uzka...Diky za odpoved
5. dub 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky , vvyzkoušené to ještě nemám ale slyšela jsem že by to mělo jít, uchycení mají stejné ...... tak kdyby jsi to zjistila určitě dej vědět :slight_smile: já se do toho kočárku taky zamilovala
11. dub 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
když kočárek PRO (což 2010 je), tak na něho pasujou korbičky i autosedačky PRO (asi od roku 2005 nebo 2006), takže to stopro pasuje. Plus ještě korby a sedačky Concord
11. dub 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky mamušky tak už vímeněco dalšího o tomhle nádherným kočárku? Už se nej moc tesim mame ho objednany tak ted uz jenom vyckavame :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
colby_určitě dej vědět, jakmile dorazí..švagr má tuhle trojkombinaci, ale starší sérii-jejich holčičce jsou tři roky a teď v ní vozí i jejich nový přírůstek do rodiny...nám ale jde hlavně o kombinaci korbičky 2009 a zbytku z kolekce 2010...
16. čer 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky koukla jsem sem až po delším čase :slight_smile: takže .... kočárek je na pohled krásný, samozřejmě ma mouchy asi jako každý, přesto že jsem chtela starší korbičku, nechali jsme si novou, kočárek je velmi stabilní, najezdili jsme s nim už pár kiláčků jak po polňačkách, vesnici, městě, obchodních centrech, tak jsme s nim jezdili i na chate .... kočárek perfektně drží akorát mi přijde že má hodne tvrdý podvozek. Zatím vyjel všechno co jsme potřebovali a bez jakéhokoliv problému :slight_smile: i když je fakt že na chate, kde mame teren az hruza jsem spis kocarek za sebou tahala velkyma koleckama napred :slight_smile:
18. čer 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám sporťáka slaloma a hledám vhodnou korbičku na mimi, zkoumám kolekci 2010 a vykoumala jsem, že nejdelší je autosedačka, vnitřní rozměl by měl být 70cm a Matrix 65cm. Máte někdo Matrixe???Naživo jsem viděla jen Stratu a korbičku, o korbičce uvažuji o kol. 2009, ale nevím jestli vzít Stratu nebo Matrixu jako autosedačku, Strata je delší a krásně široká, ale Matrix má lepší boudičku a nánožník, ale je kratší.... :frowning2: tak vám nevím....řešila jste tohle některá???
19. čer 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@colby Dobrý den, uvažuji nad koupí Jané unllimit. Mohla by jste mi poradit v jedné pro mě dost podstatné věci??? Čekáme třetí miminko, máme obří děti - nad 4kg porodní váha. Korbu a autosedačku jsem koupila z kolekce 2009, ale záleží mi na velikosti sporťáku Unlimit. Koukám a šmejdím po různých diskuzích a dopátrala jsem se dvou variant - buď že je prostorný, opěrka vysoká nebo že dítě s fusakem má problém se do něj vejít (prý je i stříška hodně nízko a děti o ni šoupou čepičkou). Taky jsem uvažovala nad koupí sporťáku Concord, poradíte mi někdo??
Díky předem.
18. lis 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek