Kočárky zn. Adamex - máte zkušenosti?

deniska_92
13. únor 2016

Ahoj narazila jsem dnes na tento kočárek, máte ho některá a co na něho říkáte? Díky 🙂

koordinatorka_odboje
13. únor 2016

mně se taky líbí - tady tento Adamex-Jogger sport Alu
a kamarádka si teď kupovala model Barletta

deniska_92
autor
14. únor 2016

No my máme zálusk právě na model Barletta, ale nic moc recenze 🙂

deniska_92
autor
14. únor 2016

Ne že špatné, ale žádné :D
@koordinatorka_odboje

magdasan
15. únor 2016

Ahoj holky.My máme Adamex Galactic a jsem s ním spokojená.Teď jsme se zrovna vrátili z Jeseníků a projel tam každým terénem jedna báseń 🙂 Je dobře udržovatelný, vysoký (máme smečku velkých psů,tak jsem nechtěla ty přízemní 😀 ) Zatím jsem na něm nenašla nic, co by mi vadilo(malé bude půl roku) Jediný problém byl s dodáním, rodila jsem v srpnu, výrobce měl asi dovolenou a i když byl kočárek objednaný od posledního května, švagr ho dovezl až když už byla malá na světě 😀 A nikde jsem ho tady u nás neviděla a všichni nám ho chválí 🙂

hankar20
17. únor 2016

Ja si jdu pro barlettu eko v kvetnu 🙂

pazdelu
8. bře 2016

také uvažuju o Barlettě 🙂 hledáme kočárek co je za rozumnou cenu a vyšší 🙂 jen nevím zda jít běžnou cestou nebo zvolit eko..tam jde o povrch.úpravu ne? díky 🙂 🙂 a hezký MDŽ 😀

mikalan
10. bře 2016

Taky jse se rozhodla pro Adamex, buď Barlettu nebo Galactic, liší se jen v kolečkách a látkách. Ale s objednáním čekám na vzory pro rok 2016. Na facebooku Adamexu, ale i na ruských stránkách jsem našla naprosto nádherné, tak čekám, jestli se některý z nich neobjeví v nové nabídce. Už jsem psala našim distributorům, pán z Babynova, což je hlavní distributor, psal, že do 14 dnů by měly být aktuální vzory na netu. Tak snad budou, už se mi nechce s objednáním čekat. Co říkáte třeba na tyhle?

deniska_92
autor
10. bře 2016

@mikalan ty jsou 👍 jen aby na živo byly taky tak pekne 👌

mikalan
10. bře 2016

@deniska_92 A taky aby u nás byly k dostání. 🙂

deniska_92
autor
10. bře 2016

@mikalan ale v Polsku by mohly byt nee?

mikalan
10. bře 2016

@deniska_92 Mohly, ale toho se bojím. Kdyby byly poruchy, což se může stát i u drahé značky, natož u polského kočárku, přestože Adamex je z nich údajně nejméně poruchový a nejkvalitnější, raději bych měla českého distributora, ideálně přímo v Praze, kterému kočár dovezu a on se postará o opravu, ať už sám nebo kočár odveze výrobci. 🙂
Navíc jsem na neschopence, plus nemáme auto, takže dojezd do Polska zdá se býti v mé situaci poněkud náročný. 😀
Jinak u některých mám postahované i obrázky reálně od maminek, které je mají, z facebooku a diskusí. Takže myslím, že mám představu o tom, jak vypadají. 🙂

deniska_92
autor
10. bře 2016

@mikalan jasne no, ja bydlim asi 10 min od Polska, takze to mam za rohem a maji taky svuj servis a vsecko..🙂

mikalan
10. bře 2016

@deniska_92 No, to je trochu jiná situace. 🙂 Tak kdybys někdy byla v prodejně a vyfotila Adamex, jak vypadá v reálu, určitě přidej. 🙂

deniska_92
autor
10. bře 2016

@mikalan už jsem byla a ja hloupa jsem nic nevyfotila, ale tak jeste urco pojedu 🙂

mikalan
10. bře 2016

@deniska_92 A který máš předvybraný? Já mám z té starší kolekce 850s (šedý s bílou kůží), nebo modrý s bílou kůží. Líbil se mi na obrázku Pik1, ale ne v reálu.

deniska_92
autor
11. bře 2016

@mikalan no hledala jsem ho na netu a myslim ze je to tenhle..pani rikala, ze tj nejaka nova kolekce...nevim proc jsem si ho nevyfotila nebo neopsala presny nazev, byla jsem jak v raji 😀

deniska_92
autor
11. bře 2016
mikalan
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
deniska_92
autor
11. bře 2016

@mikalan na fb jaka stranka prosim?🙂 jsou nadherne vsecky 😍

mikalan
11. bře 2016

@deniska_92 Prostě zadáš do hledání Adamex, má jako logo červené áčko.

mikalan
11. bře 2016

@deniska_92 Není ten tvůj Barletta 604k? Jestli jo, tak je to aktuální kolekce a dá se normálně objednat i u nás. 🙂

pazdelu
11. bře 2016

@mikalan ještě k tomu rozdílu mezi Galactic a Barlettou...psala jsem taky dotaz ale na stránky špuntíka a bylo mi řečeno, že Gala má starší systém upínání (přesně nevím) než Barletta a není tolik jako Bar. houpací 😉
Mě nejvíce oslovil Adamex Barletta 2016 408L

deniska_92
autor
11. bře 2016

@mikalan jo to bude asi on 🙂 ani nevim na kolik v ČR vyjde penez. Jestli je v cene nejaky rozdil mezi PL a Čr. Diky najdu si na fb 🙂

deniska_92
autor
11. bře 2016

@pazdelu krasny 👌 kdy budete kupovat? Jo a jinak dodatecne taky krasny MDŽ 😀

pazdelu
11. bře 2016

@deniska_92 toť otázka 😀 termín mám v září, ale na kočárek jsem zvědavá strašně už teď 🙂 nejdřív se na něj chci jet podívat někam do prodejny a trochu si ho ošahat jestli to bude fakt to pravé ořechové 😉 ale bude, protože jsem zamilovaná prostě 😀 a vidím to tak na květen/červen asi 🙂

deniska_92
autor
11. bře 2016

@pazdelu ja uz si ho ošahala a krasne houpe teda..to se bude spinkat :D

pazdelu
11. bře 2016

@deniska_92 my potřebujeme hlavně aby byl dostatečně vysoký, což jak čtu tak je 🙂 projela jsem na netu spoustu stránek, viděla spoustu kočárku, ale nějak mi ten adamex barleta nejvíc sedl a i barvama jsou moc pěkný 🙂 i když prý hodně barevně přechází kolekce 2015 do 2016...

deniska_92
autor
11. bře 2016

@pazdelu to máte pravdu, mají krásné barevné kombinace. Já chtěla úplně jiný, ale když jsem ho vida na živo, tak to vyhrál. Snad s ním budeme spokojeni 🙂

michalusenka
11. bře 2016

my mame a popravde uz bych do nej nesla!

mikalan
11. bře 2016

@michalusenka A proč? Je poruchový nebo v čem je problém?