Kočárky zn. Adamex - máte zkušenosti?

deniska_92
13. únor 2016

Ahoj narazila jsem dnes na tento kočárek, máte ho některá a co na něho říkáte? Díky 🙂

michalusenka
11. bře 2016

@mikalan no za prve uz bych nekoupila trojkombinaci protoze to zabere cely kufr v aute....uz potreti jsme kupovali novou dusi v kole - budou nam posilat cele nove kolo....vrze to, odralo se nam to asi pri skladani do auta....plastenka ma maly otvor - mam strach ze se tam udusi vzdy......kdyz se chce dat dolu dozadu strecha tak se musi cvoky odepnout (ktere se pak blbe pripinaji) zmacknout a pak teprv se to da.....navic mam pocit ze nanoznik je trochu sejdrem a dnes sem kukala ze i samotny kocar je trochu sejdrem 😀

deniska_92
autor
11. bře 2016

@michalusenka co je nanoznik a kocar? Sejdrem? Co to je?

mikalan
11. bře 2016

@michalusenka Auto u nás není problém, žádné nemáme. 🙂
Jinak šejdrem kočár, myslíš nakloněný? Není špatně konstrukce? Většinou, když tu v diskusích někdo zmiňoval, že je něco křivého, reklamovalo se to a v pohodě. 🙂
To ostatní, co zmiňuješ, mi přijde jako standard. Pročítala jsem desítky diskusí o poruchách různých značek, i těch drahých. Vržou dřív či později snad všechny.
Nánožník měla blbě řešený i Baby Design Dotty, což byla moje druhá volba.
Takže to, co zmiňuješ, pro mě není problém, zůstanu u něj. Ale díky, že jsi to napsala, moc zkušeností se na netu dohledat nedá, určitě se to bude hodit někomu dalšímu. 🙂

mikalan
11. bře 2016

@deniska_92 Nánožník = návlek, co se nasune na nohy v zimě. Šejdrem = křivý. 😀

deniska_92
autor
11. bře 2016

@mikalan nanoznik vim co je ale neznam slovo šejdrem 😀 to se u nas nepouziva teda 😀

michalusenka
11. bře 2016

@mikalan no kdyz se podivate shora tak to utika trochu doleva a neni to rovny 😀

mikalan
11. bře 2016

@michalusenka To bych zkusila reklamovat. Ptali jste se na to, Třeba by vám dodali díky tomu úplně nový. 🙂

pazdelu
11. bře 2016

@michalusenka me tato recenze popravde taky neodradila 🙂 kufr maji auta ruzne velky a kazdy ma asi jine pozadavky,standard... nemyslim to zle🙂 ja jsem treba i limitovana penezi... a ono taky kus od kusu..muzete mit kocar za 30tis.a vsude na nej bude chvala a vam se dostane do ruky zmetek..ale urcite dekujeme za zkusenost 🙂 jak rika deniska_92 snad budeme spokojeni 🙂

michalusenka
11. bře 2016

@pazdelu kufr mame velky zrovna....taky me nodradilo jak tu znama psala ze ho 3x reklamovala tak ti znam

deniska_92
autor
11. bře 2016

@pazdelu ani mě ne. Za ty peníze mi přijde dobrý. Každý má jiné nároky. My třeba auto nemame, takže kufr neřešim. Za kolik je kočarek v Čr?

mikalan
11. bře 2016

@deniska_92 Většinou okolo 11.200, některé vzory o trošku levnější. A v Polsku v přepočtu?

elekthra
11. bře 2016

dle mých kritérií nejlepší kočárek (Adamex Jogger http://www.kocarky-ema.cz/cs/kocarek-adamex-jog... ) je těžký, to je asi jediná nevýhoda. duši jsem měnila 2x (za rok a půl používání). Super velikánská korba i sporťák, skvěle péruje, projede naprosto všechno. nemůžu než doporučit, má vychytávek mraky, to nemají ani ty nejdražší... z kamarádek mám nejelvnější kočárek, ony mají značky jako Britax, Joolz, Stokke, Roan) a jsem z nich nejspokojenější 😀 ale vždycky je to o tom, co hledáte 🙂

deniska_92
autor
11. bře 2016

@mikalan v Polsku kolem 10000 tak to neni zas takovy rozdil ;)

deniska_92
autor
11. bře 2016

@elekthra ten taky vypada dobre 🙂 vy mate primo tento zeleny? Nebo jinou barvu?

rony77
11. bře 2016

Ahoj, byli jsme na veletrhu v Brně a od Adamexu jsme objednávali Aspenu. Je to letošní novinka a velice podobný Barlettě. Dodání by mělo být do měsíce a půl,tak uvidíme 🙂

elekthra
11. bře 2016

@deniska_92 máme přímo tento zelený (s tmavě sedou). Je tam asi 50 barevných kombinací, dají ti katalog přímo látek, takže je opravdu vidíš naživo a můžeš si je k sobě příslušet. Vlastně ti dělají barevnou kombinaci na přání ☺

mikalan
12. bře 2016

@rony77 Naprosto boží! Já věděla, že tam mám jet, ale nebylo to z Prahy proveditelné v rámci mých vycházek. 😒 Jen bych se asi bála té čistě bílé rukojeti. Liší se v něčem konstrukce?

pazdelu
12. bře 2016

Jeste me napada..casto se v souvislosti s timto kocarkem objevuje i autosedacka Carla nebo tak nejak...ptala jsem se na to a bylo mi receno,ze nepatri mezi bezpecne sedacky,splnuje jen zakladni atesty a doporucovali Maxi-cosi,Cybex apd. Tak pro info 🙂
Ja mam barletu bez autosedacky(koupime zvlast) vyhlednutou za 9900,-zde v CR 🙂

rony77
12. bře 2016

@mikalan Konstrukčně se vůbec neliší, jen má jako novinka na konstrukci dva reflexní pásky po celé délce (na první fotce je to vidět),ale je to o tom, zda to tam chceš 🙂 Jinak rukojeť je bílá kůže, tak té bych se zas tak moc nebála 🙂 O kůži se bude starat muž 😀

pazdelu
13. bře 2016

@elekthra můžu se zeptat jak je kočárek vyztužený co se týče dna korbičky? je pevný nebo je nutné dát třeba i dvojí dečku protože je dno je slabé a vytváří dojem že je to jen "kovová mřížka se slabou vrstvou molitanu"?? kdesi jsem četla, že některé kočárky bohužel mají takto dna korbičky odbitá :( zatím jsem Adamex neměla možnost vidět naživo a vážně o něm uvažuju,resp. o ničem jiném jen nechci aby malé spalo na něčem nepohodlném..☹ děkuju 😉

elekthra
13. bře 2016

@pazdelu nene, je dost pevné, ale je pravda, že jsem ho ještě potáhla prostěradlem... ale spíš kvůli hygieně. A dá se dno polohovat 🙂

pazdelu
14. bře 2016

@elekthra díky moc, to jsem ráda 🙂

elekthra
14. bře 2016

@pazdelu mrkni na YouTube, je tam několik videí na kočáreky Adamex joggwr, ale dívej se na typy kočárků, liší se v maličkostech ☺

mikalan
16. bře 2016

@rony77 Ten tvůj kočárek jsem našla na fotkách Babynova na facebooku. 🙂 Můžu se zeptat, co přesně je to za barvu? Je to černé, fialové, tmavomodré? Z foteky to není moc poznat. A nevěděla bys název vzoru?

mikalan
16. bře 2016

Jinak, na stránkách Adamexu došlo ke změně, je tam nová Barletta World Collection, která mi přijde fakt nepěkná. Ale taky Aspena Deluxe. Je u ní jen jeden model v modré, ale pěkný. Tak snad k němu přidají další verze materiálů. Babynova Aspenu vůbec nemá ve staré nabídce, ale na jejich stránkách je vidět pohyb. Teď dostaly úplně nový look, tak snad brzy přidají i Aspenu s novými materiály. 🙂

rony77
16. bře 2016

@mikalan Je to tmavě modrá barva 🙂 A bohužel název vzoru nevím,objednávali jsme ho tam a letáčky k Aspeně zřejmě ještě nemají ☹ Kočárek by měl dorazit začátkem dubna.

rony77
16. bře 2016

@mikalan Aspena Deluxe je totéž co, Aspena (jen u Deluxe jsou navíc ty reflexní prvky).My jsme objednávali Aspenu Deluxe 🙂
Máš pravdu, ta nová Barletta je strašná 😒 Pokud od nich chceš kočárek, tak je můžeš zkusit kontaktovat přes mail nebo fb,vzorník by ti určitě poslali. Apenu Deluxe tam měli i ve více provedeních 🙂

mikalan
16. bře 2016

@rony77 Děkuji za info. Mohla bych si, prosím, půjčit fotku do svého Adamex alba?

Jinak, já už je kontaktovala, jestli myslíš Babynova, ti mi napsali, že do 14 dnů by měly být nové vzory na internetu, ale jinak je nemají k zaslání, naposlají a sami na ně navíc ještě čekají. Ta Aspena Deluxe se objevila nově i na stránkách Adamexu jako nová kategorie, ale jen s jedním modelem zatím. Některé katgorie tak mají řešené, že mají jen jeden obrázek, i když k němu jsou i jiné vzory. Některé vzory jsou zase dostupné jen v některých zemích. Je v tom docela zmatek. Nechápu, proč nemají jednu nabídku stejnou pro všechny země.

rony77
16. bře 2016

@mikalan No jasný 🙂 Bude nám ctí 🙂 🙂 🙂

rony77
16. bře 2016

@mikalan To je pravda 😒 Taky jsme marně hledali,kde bychom náš kočárek našli a nic. Tak zkus vydržet těch 14dní 🙂 Vidím, že miminko budete mít v srpnu, tak ještě trocha času určitě je 🙂