Kočárek ABC Viper 4S, máte zkušenost?

nikoletka90
28. bře 2015

Ahojky maminy 😉 nenašla jsem a nebo jsem přehlédla diskuzi na téma tohoto kočárku a tak zakládám novou 😉 Chtěla jsem se zeptat jestli má někdo zkušenosti s tímto kočárkem,co na něj říkáte atd.. 😉 Mě se moc líbí,tak přemýšlím,že ho koupíme 😉 Ale moc ráda si přečtu názory a recenze co sem přidáte 😉 Děkuji

znova86
28. bře 2015

Ahoj,
Sice do diskuse moc nepřidám, ale my jsme si ho koupili. Viper 4S rainbow a je překrásný. S praktického hlediska ještě nevíme, ale vzhledově je perfektní. 😀

nikoletka90
autor
28. bře 2015

Nám se totiž taky strašně moc líbí 🙂 Je nádhernej a asi jdem do něj 😀

berynka
28. bře 2015

ano, máme ho. Už se s ním budeme loučit, ale byla jsem spokojená. Hluboká korba perfektní, sporťák už tak dotažený není.
Konstrukce je kvalitní, hluboký nákupní košík, v pohodě se skládá do auta.

nikoletka90
autor
28. bře 2015

Jéé,moc děkuji za pár slov 🙂 No,já už jsem rozhodnutá,jdu do něj a už se nemůžu dočkat až budem jezdit 🙂 Probrala jsem milion kočárků,ale zvítězil prostě tento 🙂 Tak snad poslouží 🙂

kattyd
28. bře 2015

Já jsem si ho včera koupila🙂 vypadá supr, recenze také dobre, snad budeme spokojeni. Jediné co mě nemile překvapilo je ze jsme jej malém nenacpali do kufru auta, museli jsme sundat i kolečka a krom podvozku a hluboké korby už se do kufru nic nevešlo (a to máme hyundai ix35, což není úplně malé auto...)

eldoradoh
28. bře 2015

Ahoj, máme ho v barvě granit a je super. Krásně se skládá, vše je jednoduché a propracované zároveň. Jedinou nevýhodou bych viděla to, že je trochu tvrdší a není vhodný do terénu - polní cesty atd.

bobulinka74
28. bře 2015

Taky jsme měli a byli jsme spokojeni. Mně naopak připadal do terénu perfektní.

nikoletka90
autor
28. bře 2015

Aha,a já kdyz videla ty kolecka a tak celkove,tak mi prislo,ze do terenu musi byt naopak paradni..a u ceho jsem se pozastavila,tak bylo,aby moc nefoukalo do korbicky,ze mi prijde hodne otevrena..Jinak my mame objednany v barve peanuts 🙂

eldoradoh
29. bře 2015

@nikoletka90 Na kamenitých cestách prostě hodně drncá, za tím si stojím. Ano, korbička je dost otevřená, je fakt, že to člověk vidí až pak při používání. Když fouká hodně vítr, použiju igelitovou pláštěnku.

pajulak
30. bře 2015

@eldoradoh A můžu se zeptat? Máte tu pláštěnku na kočár přímo na Viper nebo nějakou univerzální? Někde jsem četla, že ta jejich pláštěnka na kočáru nesedí .. Děkuji 🙂

eldoradoh
30. bře 2015

@pajulak Mám úplně obyčejnou pláštěnku z DM drogerie za 80 Kč a sedí perfektně 🙂

pajulak
30. bře 2015

@eldoradoh Super, děkuji moc 🙂 Taky jsem na ní koukala, tak alespoň vím, že sedí!

jge
30. bře 2015

Mame a jsme spokojeni. uz nam slouzi na druhe mimi. 🙂

berynka
30. bře 2015

my taky měli z dm, na hlubokou korbu je ok, na sporťák ne

vrabcak0007
30. bře 2015

Máme..chtěla jsem nějaký bytelný s pořádnými kolečky do rozmanitého terénu, protože nebydlíme ve městě...bytelný opravdu je, takže je i trošku těžší..s tím jsem počítala a tak mi to nevadí, navíc nejsem žádná cimprlich...ovšem tchýně se švagrovou doteď nechápou, proč mám tak "těžkou" krávu, že oni by si jí nevybrali..no bodejť by ne..obě mají 155cm a 40kg i s postelí...navíc švagrová bydlí ve městě a nikam moc se svojí dcerkou nechodí než do městských parků, tak může mít klasický měšťák s plastovýma lehkýma kolečkama...co se týká foukání do kočárku, řešila jsem plínou přes korbičku, na přichycení jsem měla klipsny..pláštěnku taky nemám origoš, ale nějakou obyč a sedí perfektně..co se týká korbičky, tak sice údaje udávají jedny z největších rozměrů na trhu, ale náš synek měl v 6ti měsících 75cm..plus nastávala zima, takže s kombinézkou a fusakem se tam už nevešel..museli jsme dát sporťák, ačkoliv ještě neseděl..naštěstí je sporťák dost polohovací i do úplného lehu...dobře se s ním manipuluje a bytelná nafukovací kolečka se mi už i párkrát hodila v mhd...při občasné neochotě kolemjdoucích mi pomoct jsem se nemusela doporošovat...vyjela jsem nebo sjela ze schodů úplně v pohodě..chce to jen trošku cviku..jako s rudlem 😀 jediný, co mě vytáčí jsou různé pojistky na polohování, které jsou dvojmo (sklápění korbičky apod)..prostě potřebuješ obě ruce a v rychlosti kolikrát nevyvine člověk dostatečnou sílu a musí se s tím poprat...to bych se zvencla...a další věc..na korbičce je "výhled" z průhledného plastu..dá se sice překrýt již připravenou textilní krytkou, ale jen seshora..z boku ne..takže když hodně svítí sluníčko a jezdíš s kočárkem všemi směry, tak z toho boku tam nepříjemně svítí...to mě štvalo, tak jsem ty strany přelepila černou gumovou lepicí páskou 🙂

nikoletka90
autor
30. bře 2015

Maminy,moc děkuji za příspěvky 🙂 Už se nemůžu dočkat až kočárek dovezeme domů 🙂 a ted sem se chtela jeste zeptat a vim,ze je to trochu mimo misu,ale co budete nebo jste davali pod mrnousky v kocarku?Termin mám v léte a nevim jestli staci jen prosteradlo co bude v kocarku,nebo nekdo tam pry sklada deku,perinku nebo rychlozavinovacku..?Tak si nejak nevim rady 🙂

berynka
30. bře 2015

@nikoletka90 kupovala jsem podložku Pinkie, ta byla dobrá. Z jedné strany je plátno (vhodné na léto) a z druhé uvádějí bavlněný samet 😉 .

pinkie.cz/podlozka-do-hluboke-korbicky-black-pink-rabbit.html

Pak už si tam můžeš dát, co chceš, ale ta podložka kopíruje oválný tvar korbičky... deka, plenka se tak dobře nedá složit.

mrshka
30. led 2016

@berynka dotaz - co je nedotazeneho na sportaku? uvaziji taje nad tímto kočárkem, tak bych ráda znala vše dobré i špatné 🙂

nikoletka90
autor
30. led 2016

Kocarek mame a pred mesicem uz jsem musela malyho prendat do sportaku...no jako nevim,sportak se mi celkove moc nelibi,ale to jen jak ho mame polozenej do lehu 😉 co je dobre je vic uzavrena striska,ale zase profukuje dirama,ale to je pry u kazdeho..jinak silenej je nanoznik na sportak.. kdyz se na kocarek da tak jak ma,tak je silena mezera mezi boudickou,tak mi ho natahujem na kocar jen tak,aby sahal az k boudicce.. jinak asi nic 😉

berynka
30. led 2016

@mrshka sezení je užší, takže pro větší mimčo (zvlášť v zimě), to nemusí být zvlášť pohodlné, pokud je to nasazené proti směru jízdy, tak se s tím hůř manévruje. Pokud je to po směru, tak je ta sportovní část víc vystrčená z konstrukce kočárku. A nánožník, který je součástí, tak moc nesedí.

zerog
30. led 2016

Taky ho mám,slouží už druhému.Konstrukce super, v terénu spokojenost,bytelná a složí se do extra malého auta,které jsme dřív měli,Yaris.Hluboká korba dobrá,otevřená možná trošku je,ale hlavně malej byl dlouhej a pak už se nevešel.Na šířku jo,je narozenej v zime.Sportak ale hrozný,profukuje tam tím volným pláštěm boudy a hlavně nám sjížděl dolů strašně, křivil se,měl blbý posez, nic nepomáhalo.Vůbec nám neseděly ty polohy co to umožňovalo.Koupili jsme kvůli tomu ještě extra sporťák sólo a ten super.To s tím průhledným oknem na boudě co nejde z boku překrýt textilem souhlas,jedině řešit tou páskou,překrytím.Košík má kočár bezva,velký,hluboký.Mohli teda nabízet víc barev.Když bych shrnula,sportovní ne,hluboký a konstrukce super.Dětskou sedačku jsme na to moc nedávali.

mrshka
30. led 2016

@zerog jaký sportak jste koupili prosím?

zerog
2. únor 2016

Tfk(trends for kids) joggster